Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość może przyszła mamusia

mamusie na luty 2018

Polecane posty

Gość gośćAlaa
A moja ząbkuje. Pani doktor powiedziała że idą dwie górne jedynki. Ja nic nie widzę ale Jagoda od paru dni bardzo marudna... i kupek dużo robi. Myślałam, że to od nowych pokarmów a to chyba znowu ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimma
Super już się zarejestrowałam ! Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mycha
Ja się zalogowałam i czekam na akceptacje od admina. Dziś miałyśmy wypadek. Mała obudziła się rano i tak się karmiłyśmy na śpiocha. A wczoraj nauczyła się obracać na brzuszek, na plecki już umie. Wygrzebała się spod kołdry jak jeszcze spałam i tak obracała że spadła z łózka biedna. Cały dzień miałam wyrzuty sumienia że jej nie podłożyłam nad ranem poduszką, obserwowałam czy się jej nic nie stało ale wszystko jest ok. Cały dzień była wesoła i się bawiła, spała i standardowo pod wieczór szkoła przetrwania. Poza tym mamy problem z karmieniem. Od jakiś 1,5 tygodnia jest w koło głodna po kp i muszę ją dokarmiać. W nocy też potrafi się budzić 3-4 razy już kilka dni z rzędu. Jak to policzyłam to 7 razy dziennie kp a poza tym je jeszcze 2 inne posiłki. Często po karmieniu trzeba jej dorabiać mm nawet i 110ml obawiam się że jak tak dalej pójdzie to skończy się na mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
O jeny Mycha.. Dobrze, że się nic nie stało po tym upadku! Niestety takie rzeczy będą się wydarzać. Nie ma na to rady. Podobno bardzo duzo jest upadków z przewijaka też a jak wiadomo to zupełnie inna wysokość niż łóżko. Nie możemy już naszych szkrabów spuszczać z oczu nawet na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie mam pojęcia, jak zalogować się na nowe forum. Jak wy To robiłyście? Wyskakuje mi okienko login i hasło, ale ja nie mam pojęcia, co wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuśka na gorze po prawej masz zarejestruj się :) ja tez już miałam pisac jak to zrobić ,ale odnalazłam :Dp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar Tuśka
Nasiałam paniki, chyba mi się jednak udało. Znalazłam maleńką ikonkę "rejestruj" :) Przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiii27
Mycha cale szczescie ze nic powaznego sie nie stalo :) moj juz tez bardzo aktywny, klade go na plecach to w sekunde potrafi przekrecac sie na brzuszek, wierci sie, kreci... Co do karmien to tak jak juz pisalam, w nocy sa czeste ale i w dzien rowniez. Po kapaniu daje butle z kaszka lub kleikiem a w porze obiadu warzywka ale nie zastepuja one jeszcze posilku, poki co daje je w malych ilosciach a po nich jest cyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, Olivinsand, czy dołączycie na to drugie forum? Brakuje nam Was! Pozostałe dziewczyny już się zalogowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Tak ja dołączę tylko muszę stworzyć nowego maila a dziś mam tu taki sajgon że nie dam rady. Na pewno w weekend będę mieć więcej czasu :) Mała szaleje... odkryła że można się samemu turlac i wariuje bez przerwy a do tego ząbkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala fajnie, że będziesz :) Olivinsand na wakacjach, pewnie dołączy po powrocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, Twój mail będzie widoczny tylko dla mnie, w panelu administratora, także jeśli Ci to nie przeszkadza, to może nie będziesz musiała tworzyć nowego.. nie będę go nikomu udostępniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tworzycie nowy mail? Przecież tam i tak przychodzą tylko reklamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podanie maila jest potrzebne do rejestracji, a może ktoś nie chce udostępniać mi maila, zwłaszcza jeśli zawiera on np. nazwisko? dlatego proponowałam nowy mail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnani
Wprawdzie nie jestem lutową mamą tylko marcową ale z checią dołączę do waszego forum bo regularnie was czytam i korzystam z rad ☺ wysłałam zapytanie na forum mam nadzieję że mnie przyjmiecie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Dziewczyny jutro chyba w końcu znajdę chwilkę i do was dołączę. Ale mam szybkie pytanie. Jagoda od wczoraj zaczęła tak dziwnie kiwać głową na boki. Takie szybkie ruchy w prawo i lewo. Czy spotkałyscie się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Anani fajnie że zaczęłaś pisać :) Może jeszcze są tu jakieś mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od początku czytam Wasze forum, jestem również szczęśliwą lutowa mamusią ☺. Fajnie ze nasze dzieciaczki są rówieśnikami, możemy na bieżąco śledzić postępy i porównywać umiejętności naszych szkrabow. Bardzo chętnie z Wami popisze, jeśli mnie do siebie weźmiecie? Alicja mama Hani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Ooo super! Witamy :) Diverta, dołączysz dziewczyny do forum? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Dziewczyny, my jestesmy na wakcjach nad morzem. Jest cudnie, pogoda nam dopisuje, a mała... mozna z nia jechać na koniec świata. Co prawda ze spaniem nam się trochę pomieszało i chodzi spać po 22, ale za to spi cała noc przeważnie do 8 rano. Jak znajdę chwilę to zaloguje się na forum. Super, że powstało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa, nie spotkałam się u Jaśka z takim kiwaniem na boki, nie mam pojęcia.. może to kolejna zabawa jaką dziecko odkryło? aktywowałam już Twój profil także może dziewczyny pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Nina
Witam dziewczyny! Jestem styczniową mamusią i od czasu do czasu Was podglądam. Chciałabym do Was dołączyć o ile mnie przyjmiecie :)Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli. Nina Mama Michasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, teraz dopiero wszystko odczytałam i podejrzewam że Alicja to nie Alaa, tylko Ala mama Hani:) tak czy siak, dodałam.. Anani także. Witajcie dziewczyny, teraz już musicie nam coś o sobie powiedzieć:P Alaa, czekamy na Ciebie:) Szimena, udanego urlopu.. malutka widać urodzona podróżniczka, no i zazdroszczę tych nocek.. u mnie dziś w nocy chyba z 8-10 pobudek z rykiem i na nogach od 5:30.. melduj się po wczasach na forum zimowemamusie bo dziewczyny o Ciebie pytają i tęsknią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamea81
Alaa moja też tak robi od jakiegoś czasu, zwłaszcza jak położę ją na jej podusię. Wygląda to jakby się "mościła" na posłaniu:) tylko bardzo szybko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlaa
Kamea dobrze to ujęłaś z tym "moszczeniem". Trochę się przestraszyłam ale czytam inne fora i rzeczywiście dzieciaczki tak robią. Niemniej będę obserwować. Fajnie że kolejne mamusie się ujawniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnani
Dziękuję za miłe przyjęcie. W wolnej chwili przedstawię się na zimowych mamusiach ☺ Alaa Ciebie pamiętam jeszcze z topiku o staraczkach☺ to niesamowita radość że możemy się cieszyć naszymi maluszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szimena
Dziewczyny nie kogę wejść na stronę forum - czy macie z tym jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szimena, musisz się zarejestrować (na górze strony), podać swój nick i mail.. potem ja aktywuję konto i jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diverta dziękuję za przyjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×