Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biuro rachunkowe warszawa opinie

Polecane posty

Gość Dariusz

Polecam ‘Księgowego w airmaxach’ ;) Dobra komunikacja, facet jest konkretny i profesjonalny, a jednocześnie na luzie. Dzięki dobrym relacjom na linii przedsiębiorca – księgowy jestem spokojny, ponieważ wiem, co dzieje się w mojej firmie pod względem spraw związanych z księgowością. Dodatkowym atutem jest zniżka, którą oferuje za terminowe dostarczenie dokumentów przed 10 dniem każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja polecam skontaktować się z biurem  rachunkowym BILANS EWA MAŃKOWSKA w Pruszkowie.  Biuro oferuję kompleksowe usługi  z zakresu księgowości  -  prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę finansową oraz rozliczanie podatku dochodowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Ja przez długie lata korzystałam z usług biura rachunkowego Liczydło, które znajdowało się Mokotowie ( Powsińska 106).  Zawsze byłam zadowolona z ich usług i gdyby nie fakt, że przeszłam na emeryturę i zamknęłam gabinet to pewnie korzystała bym nadal z ich usług. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę ma biuro rachunkowe, które znajduję się na nowogrodzkiej w Warszawie i jest to biuro AKRO.  Moim zdaniem to najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie bo mają przystępne ceny i wszystkiego pilnują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona76

U nas w firmie nie ma księgowej, za prowadzenie księgowości odpowiada biuro rachunkowe Capital Audyt (Warszawa). Taka współpraca ma wg mnie same plusy: jest taniej niż w przypadku utrzymania księgowej na etacie, jest zrobione wszystko na czas, nie musimy się martwić urlopem/l4/opieką księgowej, nie musimy płacić za oprogramowanie księgowe, wszystko jest utrzymywane w porządku, możemy się skupić na rozwoju biznesu, zamiast "pilnować" spraw księgowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luda

Zdecydowanie Porachowani.pl (Chrościckiego), fajni są, bo oprócz księgowości oferują także optymalizację podatkową czy np. pakiet prawny, a więc opcję skorzystania z konsultacji prawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leilonka

Z Warszawy jest bardzo dobre biuro z ul. FM Lanciego Abacus. Polecam kontakt. Dobra jakośc usług, kompleksowa pomoc w prowadzeniu firmy, doborze odpowiedniego sposobu rozliczenia i tak dalej. Ja współpracuję i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel

Ja też znam te biuro rachunkowe Liczydło na Powsińskiej i kilka razy korzystałem z usług tego biura i za każdym razem byliśmy zadowoleni z obsługi i cen jakie oferowało biuro. Biuro znajduję się w bardzo fajnej okolicy i łatwo tam trafić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Polecam Biuro Brogedon i Panią Agatę.. Warto powierzyć firmę, w ręce profesjonalisty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę ma biuro, które znajduję się w Piasecznie i jest to biuro ADAMUS.  Biuro prowadzi Pani Jadwiga Adamus i możemy liczyć na pełen profesjonalizm i pomoc nawet w najbardziej skomplikowanych działaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Ja niedawno szukałem biura rachunkowego. Kolega polecił mi Tax Expert 24 taxexpert24.pl. Bardzo miła obsługa, profesjonalnie świadczą usługi. Głownie zajmują się firmami z sektora MSP, start-upów, spółek prawa handlowego oraz z udziałem kapitału zagranicznego. Pracujemy na platformie Taxxo, wysyłam dokumenty elektronicznie przez to narzędzie. Mam stała kontrolę przychodów, kosztów i wyników mojej firmy, monitoruje księgowanie dokumentów i realizację spraw zlecanych do biura rachunkowego w mojej firmie. Wszystkie

 

Lokalizacja:

taxexpert24.pl

biuro@taxexpert24.pl

03-186 Warszawa

ul. Modlińska 129 lok. U10 (3 piętro)

+48 22 1219077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmjm

W dobrą księgową warto zainwestować bez względu na to, ile sobie rzeczy za swoje usługi. Wręcz ta droższa jest na przykład dla mnie osobiście bardziej wiarygodna. Jeśli ktoś żąda za swoje usługi wyższej ceny, to znaczy, że ceni wartość swojej pracy i zna się na rzeczy. Ja tak jak kolega powyżej polecam biuro europodatnik.pl/ . Sam nie mam firmy, ale mój ojciec ma i wiem, że własny biznes to jest ogromne wyzwanie i trzeba sobie dobierać współpracowników, którzy nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem klientem biura rachunkowego BROGEDON GROUP i nie mogę się do niczego przyczepić. Szybki i sprawny kontakt, miła pani księgowa 🙂 Wszystko jest rozliczane profesjonalnie i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie polecam biuro rachunkowe GAMA. Prowadzą dokumentację mojej firmy i wszystko śmiga tak jak powinno 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja śmiało mogę polecić biuro rachunkowe które zajmuje się sprawami mojej firmy - QualityDot https://www.qualitydot.pl/ Po prostu wywiązują się ze swoich obowiązków, są terminowi i dokładni. To co jest u nich fajne to też ich ludzie - kontaktowi i bezproblemowi. To jest ogromny plus bo to przyjemność z nimi współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam biuro Effepro współpracuję od roku i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×