Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biuro rachunkowe warszawa opinie

Polecane posty

Gość gość
Też polecam UPIK Sp. z o.o., znają się na rzeczy ! Rozliczają mojego UBERA od roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na www.mofree.pl oferty, opinie, ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym biurem rachunkowym, które znajduje się w Warszawie jest www.delta.waw.pl W biurze tym pracują świetni specjaliści, którym można w pełni zaufać. Polecam wam się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulewan
ja korzystam z ich usług już drugi rok i w sumie sprawdzają się, nie mam żadnych zastrzeżeń co do ich pracy. Nie miałam też żadnych problemów przeciągu całej współpracy, także mogę polecić :) tutaj masz link do ich strony http://euro-finance.pl/uslugi-ksiegowosc/ jakbyś chciała sama sobie zobaczyć co mają w ofercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaanna33
Od 15 lat oddaje rozliczenie PITu do biura rachunkowego Liczydło. Po pierwsze dlatego, że nienawidze tego robic. Po drugie dlatego, ze oni i tak robią to lepiej. Po trzecie dlatego, że ja tego nie potrafie. Po czwarte dlatego, że są blisko mnie pod względem lokalizacji na Mokotowie. A po piąte dlatego, że zawsze wszystkie księgowe sprawy oddaje do nich. Po tej WYLICZANCE o LICZYDLE, chciałbym bardzo polecić usługi biura. www.bkliczydlo.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

polecam http://www.memoria.com.pl/ konkretne i fachowe doradztwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biurowiec

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że ta firma udostępnia usługę księgowości w warszawie! www.biuro247.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test

www.biuro247.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Polecam BDK Consulting Sp. z o.o. z Warszawy. Nie duże, ale solidne. Mają pełną obsługę z kadrami i płacami włacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaAmi

Ja współpracowałem z Kancelarią Abacus p. Jadwigi Adamus i polecam. Rzetelna księgowa z bardzo dużym doświadczeniem. Ceny jak na Warszawę jak najbardziej rozsądne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AZ Contrakt - biuro rachunkowe Praga Południe. Obsługują firmy z Gocławia, Gocławka, Grochowa, Saskiej Kępy. Nie tylko obsługa księgowa i kadrowo płacowa ale też szereg innych usług. Możliwy kontakt po godzinach pracy. Są rzetelni i istnieją od wielu lat. Osobiście polecam, ale oczywiście każdy powinien sam ocenić, więc podaję ich stronę: http://azcontrakt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[EDIT]

Edytowano przez deduch
duplikat - do usunięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka

Widziałam tu już wpisy, które chwalą współpracę z biurem rachunkowym Gama i w moim przypadku nie było inaczej. Bardzo terminowi współpracownicy, bardzo solidny kontakt z nami. Dzięki nim i bliskim dojazdom na Tarchomin miała zaoszczędzony czas, pieniądze i NERWY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkajetna

Rozumiem Twoje obawy w pełni :) Podobnie jak problemy każdego z Was, kto do tej pory wypowiedział się na forum. Ja i moja firma również długo poszukiwaliśmy fachowca, który pomoże nam w optymalizacji finansowej i podatkowej. Na całe szczęście natrafiliśmy z polecenia na https://cube-account.pl  i nie zawiedliśmy się! Do teraz nasza współpraca zaowocowała szereg pozytywnych zmian. Naprawdę polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Ja mogę polecić dobre biuro rachunkowe w Warszawie Liczydło na Mokotowie na Powsińskiej  106 l.  Biuro oferuję kompleksowe usługi z zakresu  doradztwo finansowego i pełną obsługę kadrowo-placową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dawna współpracuję z biurem rachunkowym Akro na Nowogrodzkiej. Obsługa księgowa na najwyższym możliwym poziomie, wszystko zawsze jest perfekcyjnie i terminowo zrobione. Miła atmosfera, a w dodatku świetna lokalizacja, więc można bez problemu dojechać z każdego końca miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Checko

Znajomi są najbardziej wiarygodnym źródłem, dlatego dzięki nim zdecydowałam się na współpracę z biurem GAMA Grabowskich i bardzo sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klarrika

Jakiś czas temu współpracowałam z biurem Abacus z Lanciego. Naprawdę bardzo miła i fachowa obsługa, za rozsądne pieniądze. Panie księgowe na poziomie, zawsze pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Jak dla mnie najlepszą ofertę ma biuro rachunkowe Liczydło, które znajduję się na ulicy Powsińskiej.  Biuro  oferuję rzetelne doradztwo finansowe i pełną obsługę kadrowo-placową. Można się z nimi kontaktować poprzez mail kzliczydlo@wp.pllub tel kontaktowy 0-22 668-61-28, 502-282-397. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga

Jest bardzo dobre biuro w Warszawie na Broniewskiego 21m 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipka

Znam od lat te biuro na Powsińskiej  - Liczydło i nie zmieniła bym tego biura na inne.  Jeżeli ktoś z was szuka takiego zaufanego biura w dobrej lokalizacji to tylko u nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka

Dla prowadzących pełną księgowość polecam biuro księgowe TAX-LEX z Warszawy http://tax-lex.eu/ksiegowosc/, biuro mają na ul. Podstarościch 6. Od 3 lat moja firma jest pod ich opieką. Rzetelna i profesjonalna obsługa, wsparcie w każdej niemal sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romek

W Warszawie polecam doradztwo podatkowe w Kancelarii Podatkowej Łysik, świetni fachowcy z ogromną wiedzą. 

http://kancelarialysik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biuro rachunkowe z Warszawy, które polecam to EZ TAX, bardzo kompetentne i rzetelne usługi księgowe. Każdy klient jest indywidualnie traktowany. Wiem, że moje dokumenty są w dobrych rękach. Księgi prowadzone są bardzo przejrzyście i uczciwie. Biuro ze spokojnym sumienie poleciłem swojemu znajomemu i tutaj też polecam.

Podaje namiary biura księgowego EZ TAX: 

eztax.pl

ul.Calineczki 43 (Białołęka) 

03-289 Warszawa 

Tel: +48 500 176 251 

E-mail: biuro@eztax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wERONIKA

Przy trudnych księgowych sprawach wspomagam się biurem Etax. Bardzo są pomocni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Ja niezmiennie współpracuję z biurem ale w Pruszkowie w  i powiem wam, że trafiłem na super osobie. Polecam każdemu kto jeszcze nie podjął decyzji co do współpracy z biurem księgowym BILANS EWA MAŃKOWSKA, który znajdują się na Sobieskiego 9  i bardzo łatwo tam trafić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja lubię spotkanie face to face. W biurze Wadilewscy maja do mnie cierpliwość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Jak dla mnie bardzo dobra ofertę ma biuro rachunkowe Arko w Warszawie, biuro znajduję się na ulicy Nowogrodzkiej.  Można im zaufać w 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIDKA

W Warszawie to chyba tylko Liczydło na Powsińskiej.  Powiem wam, że to biuro chyba najszybciej realizuję zlecenia w całej Warszawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam biuro na południu Warszawy - to biuro Althimus ul. Zadumana 11A/4, za fortem Szczęśliwice. Pomogli mi wybrać korzystną w moim przypadku, formę opodatkowania, prowadzą podatki też płace, ZUS i amortyzację.  Przy ciągłych zmianach przepisów taka współpraca jest niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×