Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Biuro rachunkowe warszawa opinie

Polecane posty

Biur rachunkowych raczej nie brakuje w Warszawie, a jak sądzę może być ich nawet kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wprawdzie w Piasecznie, to nie daleko Warszawy, ale za to bardzo dobre biuro, Helios usługi księgowe Piaseczno, Warszawa i okolice, księgowość, sprawy kadrowe, reprezentowanie przed US i ZUS i wiele innych usług. http://heliosaudyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć tutaj http://akro.waw.pl. W AKRO znajdziecie szeroką ofertę i przystępne ceny za usługi. Korzystam i polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rachmistrzowie ktoś tutaj już wspomniał o tym biurze, a ja chcę potwierdzić jego słowa naprawdę warto z nimi współpracować ogarniają nie tylko moje sprawy księgowe ale też mam tam wirtualne biuro zobaczcie sobie http://rachmistrzowie.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o biura rachunkowe w Warszawie to moim zdaniem bardzo dobrym miejscem jest http://amgbiuro.pl współpracuję z nimi od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_mykosz
ja zlecam rozliczenia biurowi rachunkowemu GAMA na ul. Myśliborska 104A, bardzo rzetelnie wykonują swoja pracę, ani razu nie przytrafiło się żeby coś zostało źle wykoanane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@alicja_mykosz to prawda, widać że w Gamie pracują rzetelni i sumienni ludzie, aż się dziwię, że mają czas dla wszystkich klientów, bo czytając opinie na internecie jest ich mnóstwo.. ale to pewnie dobre zarządzanie czasem i organizacja, narzekać nie mogę skoro mam wszystko zrobione jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata643
Ja mam własną działalność gospodarczą w Piasecznie, ale księgowość prowadzi mi biuro rachunkowe Gama z Tarchomina. Jestem wdzięczna im za to, że zawsze wszystko rozliczają na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie jest www.youtube.com/watch?v=DMOjUJIN5yU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alberta84
Ja mogę wam polecić Biuro Rachunkowe Batex na Mokotowie. Jestem zadowolona ze współpracy - nigdy nie miałam z nimi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość87547ddd
Polecam M&M Księgi Rachunkowe! Najlepsze biuro rachunkowe w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel G
Warszawie moim zdaniem najlepsze biuro to ANGIS mają doświadczenie, niskie ceny oraz sprawność wykonywania usług rozliczenia zawsze w terminie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam http://horizonfinance.pl/. Firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu księgowości, obsługi kadrowo-płacowej oraz controllingu. Bardzo polecam, nie mam z nimi żadnego problemu, współpraca przebiega pomyślnie jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_mlody_wlasciciel
Ja osobiście polecam biuro rachunkowe M&M Księgi Rachunkowe. Współpracuje z nimi już od półtora roku i jak na razie są bez zarzutu. Zdecydowanie dla młodych firm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro rachunkowe to super sprawa. Mój znajomy korzysta z biura rachunkowego tax experts. Oferują oni tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe czy biznesowe. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś prowadzi spółkę z o.o. i w tej spółce ma do wyprowadzenia zaległości z US i ZUS?? Przez problemy z kontrahentami, zaległości w spłatach faktur.. itp nie mogę sobie z tym poradzić, mam księgową ale przez problemy w firmie muszę szukać oszczędności, przerzucenie się na biuro księgowe pomogłoby mi w tym i może oni pewną reką pomogliby wyjść na prostą z urzędami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat współpracuję z Gamą na Białołęce i bardzo dobrze wykonują swoją pracę, zawsze na czas i dokładnie bez żadnych pomyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_opon
Nie polecam GAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasacik1422
Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts. Oferuje ona tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe. Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bo to nic nie kosztuje, a może właśnie tego szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_fabian
Moja koleżanka zaczęła niedawno współpracę z biurem rachunkowym M&M Księgi Rachunkowe. W rozmowie ze mną, który jest w innym biurze rachunkowym mówi, że są fachowi i dobrze się z jej z nimi układa współpraca. Nie chciałem się z nią kłócić i ją namawiać, aby przeszła do konkurencji, bo każdy ma prawo wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_klaudiusz_szef
Ja też właśnie z tym biurem M&M rozpocząłem współpracę. Przekonała mnie do nich ich oferta. Fantastyczna! Niskie ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były_klient_tax
Nie polecam tax experts!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma współpracuje z Gama Grabowskich i jesteśmy zadowoleni. Jest to dobra alternatywa do jednej księgowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam wyłącznie ursynowskie biuro Abacus https://www.adamus.net.pl z którego to usług korzystamy już od bardzo dawna. Nie wiem, jak nasza firma poradziłaby sobie bez ich pomocy - to prawdziwi profesjonaliści. Z ich strony możemy liczyć na prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego, obsługę kadrowo-płacową, prowadzenie ksią przychodów i rozchodów. Co najważniejsze, wychodzi im to naprawdę dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupme
ooooo ile ja się naszukałam biura księgowego w Warszawie. Koń by się uśmiał, spotkań i telefonów było co nie miara, żeby porównać sobie oferty, ceny i poniekąd podejście do klienta. rozważałam dwie opcje, Tax care lub Kontisto, ze względu na dobrą opcję wysyłki dokumentów czy programu księgowego, zależało mi też na prowadzeniu kadr i płac. ostatecznie wybrałam Kontisto i jestem zadowolona. Mimo, że tax care również ma dobre opinie i tam może też byłoby ok. można zadzwonić do Pana Jacka https://kontisto.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlekSeruk
Ja sam prowadze księgowość wraz z moim wspólnikiem. Jedyne co sprawiało nam spory problem to ogarnięcie tych wszystkich faktur kosztowych i wpisanie ich do systemu księgowego online co zajmowało mnóstwo czasu oraz kosztowało nas duzo nerwów. Jednak i to udało mi się sprawnie i szybko rozwiązać dzięki programowi Invoice Digitizer , który umożliwia mi po zeskanowaniu bezpośrednie wprowadzenie do systemu na którym pracuje. Program pozwolił na sporą oszczędność czasu jak i szybkie wyszukiwanie dokumentów w bazie nawet będąc poza firmą ponieważ są one trzymane w chmurze. To ogromna wygoda i ułatwienie, więc jak najbardziej było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od roku współpracuję z Biurem Rachunkowym UPIK. Sp. Z o.o. i szczerze polecam. Nie mam problemów. Rozliczenia są na czas, ewentualne problemy są na bieżąco rozwiązywane. Plusem jest to, że kilka rzeczy można załatwić w jednym miejscu , bo firma oferuje poza księgowością- usługi prawne. Mając wsparcie doświadczonych osób lepiej mi się pracuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×