Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mój chłopak jest zboczony?

Polecane posty

Gość gość

Mam 17 lat. Mój chłopak jest ode mnie 4 lata starszy. Nie współżyliśmy jeszcze jednak uprawiamy czasami sex oralny. Mój chłopak na pełny stosunek mnie nie naciska, jednak przy każdej nadarzającej się okazji dotyka moich piersi (poschodzi od tyłu i wkłada ręce pod koszulkę, trzyma ręce na biuście gdy leżymy) oraz wkłada mi ręce w majtki (np leżymy i oglądamy film, a on trzyma ręce w moich majtkach i mnie głaszcze po pipce, kręci kółka palcem itd). Sprawia mi to oczywiście przyjemność, ale on dobiera się do mnie przy każdej możliwej okazji. A może to ze mną coś jest nie tak? Czy raczej on ma nadmierny popęd seksualny? Loda mu robię prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co tu jest nie normalne, to twoje myslenie autorko. 13:40 i Lusilla mają rację. Powinnas się cieszyć że nie naciska na współżycie a zamiast tego bezinteresownie cię dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary zboczuch
też bym chciał przy każdej okazji macac tak młode ciałko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok... ale żeby trzymać komuś ręce w majtach przez np 1.5 h trwania filmu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:39 dlaczego nie? Trzymać się za ręce wolno a dotykać w gaciach to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieścić młodą, piękną ci.kę przez 1,5h? Zawsze i o każdej porze, na zmianę palcami i językiem. Według mnie twój chłopak to normalny facet i nie robi nic niezwykłego. Chce czuć cię jak najbliżej siebie i jeśli tobie jest wtedy dobrze, to pomyśl co będzie jak naprawdę zaczniecie uprawiać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój miś też tak mi robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny zdrowy facet ale chyba autorka niezbyt gotowa na współżycie......tak mi się wydaje :) Mi mój facet potrafi wsadzić rękę w majtki gdy gotuję obiad hehe :) naturalne dla mnie ale my już współżyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprawiacie seks oralny więc dosłownie on cię liże a ty mu ciągniesz a uważasz go za zboczonego gdy dotyka Ci piersi...... hmmmmmm pogubiłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, że dotyka, ale, że robi to w takiej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wydaje się że on bardzo cię kocha i po prostu chce zrobić ci przyjemność,ja chciałabym takiego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie raczej takie natrętne dotykanie przy każdej okazji też nie za bardzo się podoba,to trochę krępujące,wiadomo nie zawsze jesteśmy gotowe na takie pieszczoty,czasem wyjdzie się z toalety,czasem trochę śluzu ,wkładka higieniczna nieodpowiednia bielizna,nie jest to miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×