Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niskie kobiety są słodkie

Polecane posty

Gość gość
21:34 Błąd. Wysoki wzrost jest kojarzony z testosteronem. Z siłą, z autorytetem. Gdy myślimy o ludziach władzy - sędziowie, wojskowi, przywódcy duchowi - podświadomie myślimy o nich jako wyższych niż przeciętny człowiek. Niska kobieta wzbudza uczucia opieki, troski, czułości natomiast wysoki wzrost jest zastraszający i autorytarny z powżyszch powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz ja jestem wysoka a mój facet nadal jest dla mnie opiekuńczy a na niskie nawet nie zwraca uwagi bo uważa za aseksualne z podowu krótkich nóg i zbyt wielkiej głowy w stosunku do reszty ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że masz kompleks wzrostu ale to nie moja wina , na niskie nikt nie zwraca uwagi wiem z doświadczeń , u mnie w klasie jest 4 chłopaków bardzo wysokich i każdy z nich leci na ŚREDNIE dziewczyny te bardzo wysokie i bardzo niskie sa dla nich niewidzialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:42 Niska kobieta wzbudza uczucia opieki, troski, czułości xx hahaha niska wzbudza litość, że coś z nią nie tak i geny jak u gnoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większych bzdur nie czyatalam nigdy , faceci lecą na ładną twarz i mile zachowanie a nie na to ze masz niedowzrost i krótkie nogi , litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są mdłe i obleśne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie słodkie na tych 60 cm nóżkach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:46 Wracaj do ksiazek gimbazo, powtorz historie a nie zabieraj glos na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wysoki wzrost kojarzony jest z testosteronem "tak samo jak brak biustu, podłużna twarz, duży nos brak wciecia w talii więc twój argument jest inwalida, sam fakt że ktoś jest niski nie sprawia że wygląda jak kobieta bo może mieć wymienione wyżej cechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest prawda niskie zawsze padają ofiarami żartów chłopaków i są najczęściej ofiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chłopakiem i podobają mi się takie od 165 , niższej bym nie chciał bo są poprostu brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:46 Wracaj do ksiazek gimbazo, powtorz historie a nie zabieraj glos na forum. xx :D ha ha ha jakiś karzeł się wkurzył :D i co mi zrobisz, i tak nie podskoczysz kurduplu to sobie możesz dalej o szkole popisać bo biorą cie za szkolniaka 1,5m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52 Wzrost a cechy płciowe (talia, biust, zarost) to dwie różne rzeczy głupolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim małym to niechciący możesz siknąć prosto w twarz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie już tak negować te małe, one są bardzo przydatne, bez schylania wejdą pod stół i pozamiatają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko cutuje ta co wymyśla że niby niski wzrost to cecha kobieca bo już nie wie co wymyślić a prawda jest taka , że jeśli jesteś niska i brzydka to Ci nic nie pomoże , kobieta ma być przede wszystkim ładna zgrabna i mieć piękne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodkie sa kobiety o slicznych twarzach wzrost nie ma tu nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej podobają się takie 167-175 cm taka jest git i dobrze do wszystkiego dopasowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem takiego dowartosciowywania się kobiet na siłę , w czym zekomo niska jest lepsza ? Ja jestem dość wysoki i najbardziej lubię średnie dziewczyny , takie ze jak założą szpilki żeby nie były wyższe ode mnie , niskie też nie są zbyt ładne , brak im ksztaltnosci która dla mnie jest podstawą , kobieta ma być ładna i mieć kobiece kształty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niskie : -Małe -Drobne -Można brać na ręce bez problemu -Może wybierać każdego niskiego wysokiego czy średniego -Może nosić 10 cm obcasy i wyższe buty z platformą na przykład -Słodka i seksowna a do tego dziewczęca -Malutki skarb do zaopiekowania się -Jesteś przy niej męski bez względu na swój wzrost -Kruszynka do tulenia Jakie są plusy średniej i dużej powiedzcie mi to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrednybabsztyl
Do tych co krytykują, jest powiedzenie"Wysoki/-ka jak brzoza głupi/a jak koza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoka ----, długie nogi , kształty modelki , symetryczne ciało , nie udaje cipki niewydymki jak te małe Koło których trzeba latać , robi wrażenie ,jest seksowniejsza niż niska , ma dobre geny bo wysoki wzrost to cecha dominująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie niskie dziewczyny jakie znam, to mają i niskich chłopaków, tzn są od nich trochę wyżsi, ale prawie że wzrostu takiego jak ja (167). Czyli nie mają brania u normalnych czy wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie niskie okropnie tyja bo tłuszcz ma mniej miejsca na usadownie się więc niskie sa w pakiecie też grubawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bujda , moja koleżanka z klasy ma 173 i uganiaja się za nią wysocy i niscy a jest taka 156 I ona nie ma powodzenia wcale , bo prawda jest taka jak jesteś ładna to się podobasz wszystkim jak jesteś brzydka to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 Jakie są plusy średniej i dużej powiedzcie mi to smiech.gif x Przede wszytskim taki, ze nie musi udawac kobiety tylko nią jest :) nie musi zamęczać się na 10 cm obcasach żeby ją nie potrącił czyjś łokieć ;) Co słodkiego i seksownego jest w małej kobiecie która wygląda na dziecko? a jak chcesz przytulać kruszynkę, to od tego ma sie własnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bujda , moja koleżanka z klasy ma 173 i uganiaja się za nią wysocy i niscy a jest taka 156 I ona nie ma powodzenia wcale , bo prawda jest taka jak jesteś ładna to się podobasz wszystkim jak jesteś brzydka to nie xx A moze twój tekst to bujda, bo sama jesteś mała i to wymyśliłaś he he JAk komuś zarzucasz kłamstwo, to dlatego ze sama kłamiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A po drugie niskie okropnie tyja bo tłuszcz ma mniej miejsca na usadownie się więc niskie sa w pakiecie też grubawe xxx A jak duża jest gruba to wygląda jak jakiś wielkolud :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie do wyboru wysoka z ładna twarzą i brzydka niska , to wiadomo że wybierze tą wysoką , wzrost to sprawa niskiej wagi sa dużo ważniejsze cechy jak długie nogi zgrabne ciało czy kształtne persi , chyba nikt we weźmie niskiej o twarzy czarownicy bo jest taka " mała i slodziutka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtrfsedawsa
Plusy bycia średniego wzrostu (160-171) cm : -chuj wam w dup ę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×