Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Komunia juz w ten weekend a tu pretensja od tesciowej ze bedzie alkohol na stole

Polecane posty

Gość gość
A ja podałąm wódkę na chrzicinach i co roku stawiam na urodzinach dzieci i co jestem patolką!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le jeszcze na urodzinach dziecka chleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie spotkałam się z tym żeby w komunię na stole pojawił się alkohol ....ja miałam półtora tygodnia temu komunię syna i nawet do głowy by mi nie przyszło żeby stawiać na stole alkohol,to jest święto dziecka. Poza tym u nas w rodzinie się nie pije, ja i mąż jesteśmy abstynentami. Odpuśćcie sobie alkohol w Dniu Komunii Świętej, na pewno goście będą krzywo na to patrzeć:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyobrazam sobie w dniu komunii dziecka zeby na stole stał alkohol.... dla mnie dno totalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alko na komunii to grzech? Dlaczego dno totalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Acha, czyli co - to trzeba przy dziecku uprawiać seks, żeby wiedziało o co chodzi i nie seksiło się w wieku 16 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztywni z natury ludzie potrzebują wódki i spirytusu żeby się wyluzować i dobrze bawić. Nawet na uroczystości dziecka. Na urodzinach swoich dzieci też chlejecie spirytus i wódkę? Przygotowaliście już flaszki na Dzień Dziecka patole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie uprawiać przy dziecku, ale nie ukrywać, że takie coś jak seks istnieje. Tak samo, jak niekoniecznie trzeba pić ostentacyjnie przy dziecku i kazać mu patrzeć, ale nie ukrywać, że istnieje alkohol. Czy Wy tylko czarne albo białe kolory widzicie? A coś pośredniego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, na dzień dziecka już przygotowałem 2 litry wiśnióweczki na bimberku i swoich wiśniach... palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia 1
W ubiegłym roku byłam na komunii u mojej wnusi.Nie było grama alkoholu na stole.Kto to słyszał żeby w tym dniu chlać wódę.Są inne okazje żeby napić się, ale nie komunia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha post o wisnioweczce na dzien dziecka ....padlam ze smiechu.you made my day :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj debilkom jawne prowo, a się zagdaczą na śmierć :P wy nawet nie chcecie widzieć, że to prowo, bo już wam te wasze świńskie oczka płoną i już racicami przebieracie, że ofiarę dopadłyście. "Alkohol na kumuniii łolaboga ko ko ko koooo" skąd się takie debilki idiotki biorą? po mamusiach takie jestescie? one też takie ciemniary i pieniaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×