Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

Czasem się w coś wczuję zbyt mocno i gadam do czubów, jak do racjonalnie myślących. (inny temat) Potem się za to nie lubię. :-( Ciągle mnie ponosi. Jak nie polityka, to religia. x Najpierw kawa, potem "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa z kapustą jest dość mało spektakularna, a kapusta i nóż odgrywają w niej tylko role drugoplanowe. Z góry przepraszam zawiedzionych. Więc tak, kroiłam kapustę i zaczęłam myśleć o tym jak MS ma na imię. To była normalna, realna kapusta. Myśl też realna, świat też realny, to znaczy tyle, że zabrałam MSa do swojego realnego świata. Pomyślałam, że to trochę kiepsko. Potem przetłumaczyłam sobie, że to on się wepchnął sam. To mi trochę pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A właśnie... gdzie jest ten pan, który powinien nosić plakietkę "Uwaga, odmrożenia"?" x Możesz sprecyzować? Chyba mi umknął jakiś interesujący fragment!:) xxx Whisky, nie przejmuj się. Forum otwarte ma swoje zady i walety;) Zaletą jest to, że każdy może tu pisać. A wadą to, że każdy może tu pisać:) Chyba i ja sięgnę po kawie, żeby mi puls się nie zatrzymał po "ale";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personifikacja liter z monitora jest kiepska. Lepiej nie rób tak więcej. Mnie nie ma w realnym świecie. Nie było i nie będzie:) O następne "ale" będę się bał spytać, bo mogę nie dźwignąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To wynik moich doświadczeń sprawia, że szybko zapala mi się czerwona lampka w głowie" x Przeczytałem:) Twoja czerwona lampka mnie trochę uspokaja, w połączeniu z moją syreną alarmową powinna skutecznie wprowadzić ład i porządek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
"Mnie nie ma w realnym świecie. Nie było i nie będzie" x to się jeszcze okaże, jak Rutkowski znajdzie dla mnie trochę czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to się jeszcze okaże, jak Rutkowski znajdzie dla mnie trochę czasu " x I przyprowadzi Ci MSa, emerytkę z najmniejszej wsi w Polsce. Wyślesz zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie obiecała wnuczkowi kompa na komunię i zapomniała dać. :-O A teraz prowokuje w wirtualnym świecie. Staruchy bywają nieobliczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie miej mi tego za złe" x Nic z tych rzeczy, wręcz przeciwnie:) Next time uprzedzaj z wyprzedzeniem i poczekaj na moją dostępność na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to się jeszcze okaże, jak Rutkowski znajdzie dla mnie trochę czasu" x Gdybym miał w sobie odrobinę empatii to bym mu współczuł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rencistkę, qwa!" x haha :) czyli u Ciebie też wiek drażliwa sprawa. A mówiłeś, że jesteś już po tym middle age kryzysie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pewnie obiecała wnuczkowi kompa na komunię i zapomniała dać" x Aaaaaaa, czułem, że ta skrzynka miała być dla kogoś, a nie że stolik na kwiatki....;) To jest, ten, czułAm!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"haha usmiech.gif czyli u Ciebie też wiek drażliwa sprawa. A mówiłeś, że jesteś już po tym middle age kryzysie" x Już dawno po, ale to nie zmienia faktu, że obserwatorowi powstawania węgla nie należy wypominać wieku;) xxx "Nie chcę prorokować, ale jak tylko Rutkowski zabiera się za szukanie, to zwykle znajduje zwłoki" x Zabawne by było, gdyby znalazł moje zwłoki, a ja nadal pisałbym na forum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zabawne by było, gdyby znalazł moje zwłoki, a ja nadal pisałbym na forum" x Teraz ludzi często chowa się z telefonami. Zresztą Rutkowski pewnie ma kilka ciał w zamrażalniku, na wypadek nie odnalezienia właściwego. Liczą się statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co słychać w świecie?:) Ja dziś wypracowałem tygodniową normę, jeśli tak dalej pójdzie to skarbówka dobierze mi się do doopy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale bez power banków" x Nie martw się o mnie. Obiecuję tęsknić umiarkowanie. xx "Byłam w Rio, byłam w Bajo..." dalej wiesz. ;-) Ja tygodniową normę wypracuję pewnie do przyszłego wtorku. Uczyłam się nudnych ustaw i jakoś zleciało. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie martw się o mnie. Obiecuję tęsknić umiarkowanie." x Uspokoiłaś mnie, w tej sytuacji nawet nie muszę mieć zasięgu;) xxx Nie lepiej było uczyć się ciekawych ustaw?:) Na przykład prawo autorskie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uspokoiłaś mnie, w tej sytuacji nawet nie muszę mieć zasięgu" x Mimo wszystko telefon daj sobie włożyć (w kieszeń żeby nie było). Bądź nowoczesny do końca. x Lepiej tylko mniej opłacalnie. Uczyłam się czegoś bardziej "technicznego". ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×