Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"Dzięki, slucham audiobooka i porównuję ze swoim PDF. Bardzo ciekawe rozwiązanie" x Genialnie zawiłe, ale całkiem bezpieczne. ;-) x "Dokladnie takie miało być" x Chcesz zmusić mnie do walenia głową w futrynę? Szkoda futryn. ;-) P.S. Mam nadzieję, że pomarańcze to podłapią. xxx gość dziś Każdy woli takie "z cicha pęk" co to powściągliwie i raz na 40 stron rzuci jedną, ale celną uwagę. Taką, że wszystko wokół cichnie i słucha. x gość dziś I to jest ta słuszniejsza droga? To przyciąga mężczyzn? x Stale jakiś gość uczy mnie jak poruszać się w damsko-męskim świecie. Niezależnie od kontekstu i miejsca forum. Rady konkurencji są na wagę złota. Wszystkie je drukuję i przyklejam na lodówkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, waż słowa, bo Twój fanklub skurczy się o kolejnego gościa" x Whisky, to zaplanowana strategia: jest sobota, gimbaza wygrzebała się z pościeli i pierwsze kroki kieruje na kafe. Niemrawe siksy wespół z pryszczatymi kolegami tylko czekają na możliwość zabłyśnięcia - przynajmniej w świecie wirtualnym. Dla nich każda okazja jest dobra. Braki w słownictwie nadrabiają udawaną pewnością siebie oraz nieudawanym, za to błędnym przeświadczeniem o swojej mądrości życiowej. Niedługo wakacje i należy spodziewać się pomarańczowego tsunami, we wrześniu pozostaną tylko chorowite jednostki. Od lat nic się nie zmieniło:) Prawdę mówiąc już od jakiegoś czasu zwracam uwagę na gościnne popisy tylko sporadycznie:) Zaraz lecę, ale wrócę:) Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emancypacja jest obrazoburcza. Cedzenie słów przez zęby jest w dużo lepszym tonie. Zaciskanie ud jakby wiecznie chciało się siusiu... Gdyby nie to, że czasem bywam u kosmetyczki, to napisałabym, że brzydzę się hipokryzją. :-P Też lecę. Wpadnę dopiero wieczorem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne jasne Tylko po co się tak tłumaczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też właśnie wpadłam. Robiłam dziś pół dnia, to co podobno kobiety lubią najbardziej. Męcząca sprawa, ale kupiłam tylko jedną rzecz, więc mogę być z siebie dumna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stało. Wszystko poszło zgodnie z planem. Poszłam po jedną i wróciłam z jedną. Jaka ja jestem niesamowicie zdyscyplinowana. Chyba jutro kupię sobie coś w nagrodę. :-) x Udało Ci się dojść do siebie po maratonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba jutro kupię sobie coś w nagrodę" x Trochę mnie uspokoiłaś;) xxx "Udało Ci się dojść do siebie po maratonie?" x Tak, do tego stopnia, że mało brakowało, a dzisiaj też wziąłbym się do roboty:) Czasami mam wrażenie, że jestem pracoholikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky dlaczego nie masz meza, partnera, kochanka, dzieci? Twoje zycia to podryw na kafe.?Wirtualna rzeczywistosc i byc moze wymyslona tożsamość? Ms podobnie? Zrob dziecko chłopie i zyj jak facet a nie jak kafetryjna meska d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym? Tym co masz w spodniach :-D. Obekrzyj to sobie :-D dobrze sie znamy, wiem co mowie. Jesteś tylko atrapa faceta i nadajesz sie tylko do wypisywania pierdół. Erotoman gawedziarz ze skrzywionym ego:-D A whisky bedzie do konca zycia sama, bo z taka baba zaden facet zyc nie bedzie, jak widac zreszta. Bawcie sie w wirtualna milosc, bo na inna nie macie szans:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też potrafię tyrać bez opamiętania. Tylko, że ja robię trzy rzeczy jednocześnie. Jedną na etat, a pisanie i inne prace "artystyczne" (manualne) po godzinach. Myślę, że normowany czas pracy jest pewnego rodzaju błogosławieństwem. Kiedyś myślałam inaczej. To czego pragnęłam najbardziej, to niezależność w każdym względzie, taka zahaczająca o skrajny minimalizm. Chciałam móc zmieścić wszystko w jednej walizce, jednej głowie i tylko zmieniać krajobraz za oknem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nic. Nie promuj się już bo to nudne sie staje. A z Ms dobrze sie znamy, wiec niech sie tu n i e zgrywa na super ena bo nim nie jest:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Whisky, pisanie na kafe rzecz jasna :-D a w trakcie te manualne, no zrozumiale to. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli gościu masz chętny tyłek, ale jesteś beznadziejnie przeciętny, to wystarczy, że powiesz hasło: "Pchaj, pchaj, od tego tu jesteś w końcu " a chętni się zjawią. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchaj, pchaj, od tego tu jesteś w końcu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zwyklym suczyskiem, Whisky:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. :-D wiele lat promowala sie na ero:-D oblesna suka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że normowany czas pracy jest pewnego rodzaju błogosławieństwem" x Być może, ale zupełnie mnie nie przekonuje:) Wolę swój nienormowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego koniec suko? Wystarczy palcem kiwnac i bedziesz :-D Takie twóje życie skupione na kafe. I nie rób durnych min bo to smieszne. Wykonaj manualnie to co masz zrobic, poprawi ci sie jak pogmerasz. :-D A zaraz przyleci przydupas i bedzie zabieral glos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O już przylecial i pewnie pisze elaborat :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:45 Weź się lecz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymysl cos innego stary kundlu, bos nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×