Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"Torebki z małym logo mam i noszę, bo kupuję praktycznie tylko skórzane a nie tak łatwo znaleźć taką, która spełnia to kryterium plus wszystkie lub prawie wszystkie moje oczekiwania, i jeszcze nazwą marki nie epatuje" x Nie powiem gdzie, bo dbam o swoją prywatność, ale można zamówić sobie torebkę u producenta, kosztuje mniej więcej tyle samo, czasem nawet taniej co model na wystawie i będzie miała wszystkie kieszonki, suwaczki inne tajemnicze miejsca, a do tego będzie w ogóle bez logo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudno tu u was, życia trzeba troche wpuścić!!!!! rzucam zajawkę: jaka to melodia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mam kryzys wieku średniego? ;-) Rewanż nic mi nie robi. Też miałam duże wątpliwości. Dlatego sobie z Wami gadam o tym. Tylko pojawia się nowy dylemat, co zrobić z zaoszczędzonymi na koszulce pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie powiem gdzie, bo dbam o swoją prywatność, ale można zamówić sobie torebkę u producenta" x produkujesz torebki, a elokwencja jest Ci potrzebna do bałamucenia niezdecydowanych klientek - tych nietorebkoholiczek? ;) xx " co zrobić z zaoszczędzonymi na koszulce pieniędzmi? " wpłać egoistycznie na którąś z tych zbiórek :) https://www.siepomaga.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie podoba Ci się ta, która wybrałem?" x z której kreskówki/ gry/komiksu jest to coś na klatce piersiowej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"produkujesz torebki, a elokwencja jest Ci potrzebna do bałamucenia niezdecydowanych klientek - tych nietorebkoholiczek?" x Po pierwsze nie interesują mnie zatwardziałe lesbijki z wąsami, a tylko takie są nietorebkoholiczkami:) Po drugie odmawiam odpowiedzi:) Albo odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byłeś kiedyś zauroczony? No. Takie rzeczy nie podlegają dyskusji" x Byłem. Po wielu latach wszedłem w posiadanie obiektu swojego zauroczenia:) Ale u mnie na przeszkodzie stały tylko względy finansowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z której kreskówki/ gry/komiksu jest to coś na klatce piersiowej?" x Nie mam pojęcia, szukałem dla Whisky jakiegoś nadruku, który nie byłby logo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, powiedz mi coś, czego nie wiem. Bo przecież chyba nie podejrzewałeś, ze ktoś tu może pomyśleć, że gustujesz w innych niż normalne kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim kremowobiałym, czy też ecru blondynki nie wyglądają korzystnie. Jarmużek, jesteś brunetką albo ruda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bez hipokryzji, to nie pomagam zbyt często, przynajmniej finansowo, z banalnego powodu. Ale jeśli już, to raczej w bliższym otoczeniu. Obiecuję przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, powiedz mi coś, czego nie wiem. Bo przecież chyba nie podejrzewałeś, ze ktoś tu może pomyśleć, że gustujesz w innych niż normalne kobiety" x touche:) Kaczor (taki ptak, bez skojarzeń politycznych) ma penisa w kształcie sprężyny. Wiedziałaś?:) Jeśli tak, to pierwsze łożysko kulkowe zaprojektował Leonardo da Vinci:) A jeśli to też wiedziałaś, to - prawidłowy stosunek sarny w łowisku to 1:1,5. Mam jeszcze kilka pomysłów, ale zbyt indywidualnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wszystko wiedziałam, poproszę o indywidualne!" x O tym, że nie dam się podpuścić też wiedziałaś?;) Również opuszczam kafe, dobranoc:) Whisky, posuń się, znowu zajmujesz moją połówkę łóżka!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O tym, że nie dam się podpuścić też wiedziałaś?" x Tak, zauważyłam, że bez kisielu wiele nie wskóram, ale skoro już miałam klawiaturę w dłoni.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zabiegana dziś jestem, ale to lepiej" x wracając do wątku stron bierne - ktoś o Ciebie dziś zabiega? a jeżeli tak, to kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy dziś Ja dopiero od południa będę biegał usmiech.gif xxx a ja myslalem, ze poczte to roznosi sie przed poludniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roznosi chyba, wszak pisal o bieganiu a na marginesie, czemu MS nie dyskutuje juz z ZS? czyzby poszlo o dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×