Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

W tym kraju nie da się nawet uprawiać hazardu. To co ja mam do cholery uprawiać? Nic tylko grać w państwowego totolotka. :-O Od pierwszego czerwca zmieniają się przepisy. Kolejny raz. Dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciasto "się gniecie"" Musisz się jeszcze sporo nauczyć zanim wyjdziesz za mąż:) x Cześć ZS, ucieranie nosa to coś, co tygrysy lubią najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. ;-) Chomik chyba się już nie nadaje. Nie chce wyjść z pralki. No i trudno nazwać trzy doniczkowe kwiatki polem. Chciałam być mądrzejsza niż ładniejsza i jeszcze dwa dni pocieszyć się uprawianiem, ale już się nie da. Umrę ładna, ale biedna. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołki. Trzy paprotki przy moim zużyciu, to o dwie za dużo. ;-) Pomyślałeś, że każda hazardzista to fanka paprotek, na zasadzie: "każdy pijak to złodziej"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdecydowanie nie o mnie. ;-) Chociaż wolę tarzać się w śniegu, niż hodować paprotki. Właściwie wolałam. Lata temu byłam u spowiedzi i dziś kupuję wyłącznie, to co dają na dowód w każdym sklepie. Starość. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udzieliłam dziś bardzo dużo rad. Prawie samych dobrych. Zmęczyłam się mocno. Teraz myślę o nagrodzie dla siebie. Może odkurzanie? Albo koszulka. Mam jedną na oku. Ma duży napis. Nie wiem czy wypada. Wykończą mnie te dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wówczas mogłabym zacząć sobie przypominać jakie koszulki są w moim posiadaniu i szacować, ile lat upłynie zanim wszystkie ujrzą światło dzienne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z małymi raczej a jaki jest przekaz napisu? Bo jak duży, może lepiej byłoby nie krzyczeć czymś w stylu I'm a naughty girl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekaz prosty, reklama marki. Czerwony napis na białym tle. Zwykle, bo ta która mi się podoba, ma wyjątkowo pomarańczowy napis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie kupuję koszulki z aplikacją zawierającą nazwę marki, więc trudno mi zignorować te zasadę i coś Co poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właściwie też, stąd dylemat. Ta akurat wyjątkowo mi się podoba. Tylko pewnie kupię, przyniosę uznam że obciach i oddam. Oszczędziłaś mi wycieczki do sklepu. Dzięki. ;-) I po dylemacie. Teraz już nie wymigam się od odkurzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nigdy nie kupuję koszulki z aplikacją zawierającą nazwę marki, więc trudno mi zignorować te zasadę i coś Co poradzić" x Nasunęło mi się takie pytanie - a co sądzisz o torebkach, okutych nazwą marki, czy okularach przeciwsłonecznych na przykład z dużym D i G? Whisky, Ciebie też pytam:) Wyjątkowo poważnie, chcę potwierdzić/obalić pewną tezę, a trochę mi brakuje materiału badawczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że te z D i G są mocno przesadzone. Wsiowe. Dyskretne logo mi nie przeszkadza. Jak widzę taką zrobioną pannę ze wspomnianymi, to zawsze zastanawiam się, czy to tj maxx, czy bazar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Whisky:) Jakiś czas temu właśnie w DG dowiedziałem się, że mają okulary bez logo na pół oprawki. Skierowane do "innych klientów", przy czym opinia sprzedawcy na temat fanów samego logo była dość jednoznaczna i chciałem to zweryfikować:) Czasem niestety trudno znaleźć coś markowego, niekoniecznie świecącego wszędzie wokół swoim logo. Pół biedy, gdy dotyczy to narzędzi, gorzej gdy człowiek chce się przyzwoicie ubrać i nie robić za stojak reklamowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz jaka jestem niespójna w tych swoich deklaracjach? ;-) Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć jedynie - jestem kobietą. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Torebki z małym logo mam i noszę, bo kupuję praktycznie tylko skórzane a nie tak łatwo znaleźć taką, która spełnia to kryterium plus wszystkie lub prawie wszystkie moje oczekiwania, i jeszcze nazwą marki nie epatuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, mnie też nie urzekła liwajka... Ale chciałaś rewanż to masz:) I oczywiście przypomniał mi się dowcip: Rozmawia dziewczyna z chłopakiem Ona - wiesz, jestem w ciąży. Jak damy synkowi na imię? On - jak to jak? Tomasz. Ona - dlaczego Tomasz? On - nie chciałaś w du/pę to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×