Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"Ośmielił się nazwać "dziunią" panią (dobrze rokującego proroka)" x No i weź powiedz takiej kobiecie komplement, to się obrazi...:) najpierw miałem napisać, jak do zwykłej idiotki, ale stwierdziłem, że jednak będę miły. Idę sprawdzić co się działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"makaroniarzem się mówi" x Dlatego napisałem Włochem;) Pozostaje kwestia jak się to czyta, bo pisownia i wymowa ustalona;) xxx Wyjrzałem z ciepłego gniazda na świat forum. Albo ktoś nas przeniósł na erotyczny, albo w tak zwanym międzyczasie okoliczności o***tu w różnych konfiguracjach stały się źródłem natchnienia artystów oraz tematem serenad, że o symfoniach nie wspomnę:) Co tu się działo?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Liczyłam na dowód wdzięczności, nim zdążysz ustalić stan faktyczny" x To nie wiesz, że kontrola najwyższą formą zaufania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To nie wiesz, że kontrola najwyższą formą zaufania?" x Coś słyszałam, ale żeby tak zaraz z tego tytułu psuć mi zabawę? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam dziecku wspólne, wychodne piwo na dzień dziecka. Dziś jest ten dzień, kiedy ktoś wreszcie musi zapytać o to czy jesteśmy siostrami, dlatego idę się wylaszczyć. ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co slychac pietruszeczki? Natki rosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo z tego rozumiem co tu bredzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z nudów tak sobie bablają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo sie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kochają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Pozostaje kwestia jak się to czyta, bo pisownia i wymowa ustalonaoczko.gif" x haha :) kto by nam tu mógł podrzucić zapis fonetyczny albo plik mp3? xx "najpierw miałem napisać, jak do zwykłej idiotki, ale stwierdziłem, że jednak będę miły. Idę sprawdzić co się działousmiech.gif" x i co się działo? oraz GDZIE? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"haha kto by nam tu mógł podrzucić zapis fonetyczny albo plik mp3?" x Musimy czekać na purystę, ale chyba zaginął w akcji, gdy okazało się, że jego słownik to książka telefoniczna:) xxx "i co się działo? oraz GDZIE?!" x Musimy poczekać na Whisky, bo jak wyjrzałem na spis tematów to uznałem, że na razie wolę nie szukać:) A tym bardziej się pochylać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jak wyjrzałem na spis tematów to uznałem, że na razie wolę nie szukać usmiech.gif A tym bardziej się pochylać" x coś Ty się nagle taki wybredny, czy może wymagający zrobił wobec poziomu tematyczno-merytoryczno-moralnego tego forume? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poświęciłam się. Kolejny raz już dziś" x myślisz, ze poświęcenie, które mi się zresztą kojarzy z męczeństwem, i zaraz potem z etosem martyrologii obecnym w naszej polskiej sferze mentalnej, no więc czy sądzisz, ze to jest seksowne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślisz, ze poświęcenie, które mi się zresztą kojarzy z męczeństwem, i zaraz potem z etosem martyrologii obecnym w naszej polskiej sferze mentalnej, no więc czy sądzisz, ze to jest seksowne?" x Ani trochę. Swoje poświęcenie podkreślam wyjątkowo w innym celu. ;-) xx Neron w Rzymie, Watykan się pali. Tematy o Madzi zdominowały forum. Świat się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"albo mówić mało rozwlekle i przewlekle" x Efekt ten sam. ;-) Skoro już zerknęłaś na topik, to ciekawa jestem Twojej opinii na temat wróżek i innych takich. Jesteś absolutnie sceptyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×