Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

whiskyzjarmuzu

Jaka to melodia?

Polecane posty

"Podeślesz zdjęcie wnuczki? " x jak iść w nielegal, to z głową, a metoda na wnuczka chyba już spalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to melodia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zgadlam R-E-S-P-E-C-T find out what it means to me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas niezłą jesteś w nagrode masz koszyk łakoci :) niech ci idzie w boczki 😠 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szacunek trzeba zasłużyc... xx a co ty sobą reprezentujesz... chwalisz sie, ze jestes gdzies? ego chcesz sobie podbudowac prosty człowieczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy tyko na chwilę spuścić Was z oczu....;) Dzisiaj znowu ratuję świat, ale do 13 mam zamiar przestać:) Praca ponad dwie godziny dziennie mogłaby sprawić, że zacząłbym wzbudzać zainteresowanie US, a na razie wystarczy mi, że już nie płacę ZUS:) Słyszeliście o nowym projekcie, wymuszającym na przedsiębiorcy wysyłanie codziennych raportów z operacji na koncie? Ile setek tysięcy urzędników trzeba będzie zatrudnić, żeby ogarnęli ten nawał informacji?:) Kolejna ciekawostka to ochrona danych osobowych bez wytycznych, natomiast do oceny według widzimisię GIODO:) Eurokołchoz rulez:) Takie pytanie na poniedziałek do ewentualnego przemyślenia - jak przenieść działalność do cywilizowanego kraju, na przykład Korei Płn.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piąta klepka
Właśnie dlatego nie jestem dzianym przedsiębiorcą i w rezultacie postanowiłam czerpnąć zyski z lotto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ratuję świat, ale do 13 mam zamiar przestać" x Suoerbohateriowe często ratują, wspierają i ogólnie niosą siebie z pomocą nocą, żeby nie wzbudzać takiej sensacji. Ale widzę i to udało Ci się obejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Właśnie dlatego nie jestem dzianym przedsiębiorcą i w rezultacie postanowiłam czerpnąć zyski z lotto" x Podobno łatwiej czerpnąć z dzianego przedsiębiorcy. Tak przynajmniej głosi kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dzisiaj znowu ratuję świat, ale do 13 mam zamiar przestaćusmiech.gif Praca ponad dwie godziny dziennie mogłaby sprawić, że zacząłbym wzbudzać zainteresowanie US" x Czeka nas dziś świat uratowany niedbale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem na to zbyt romantyczna" x Uważaj co piszesz, bo może właśnie jakiś szejk z Arabii Saudyjskiej, wrzuca Twoje teksty do translatora. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest inwestycja w lotto, stopa zwrotu przebija wszystko:) A co do superbohaterów - wiesz jak noce są obstawione? Do jednego kota na drzewie zlatuje się momentalnie przynajmniej czterech, zanim ustalą listę społeczną, zakończą negocjacje i podpiszą draft umowy kot z nudów sam złazi z tego drzewa..;) W dzień odsypiają, dzieki temu mam szansę zdążyć samemu przeprowadzić żaby przez autostradę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem na to zbyt romantyczna" x Uważaj co piszesz, bo może właśnie jakiś szejk z Arabii Saudyjskiej, wrzuca Twoje teksty do translatora. xxx I wyjdzie, że jest "także romantyczna na to"?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest inwestycja w siebie. Tylko krematorium może Ci zabrać. ;-) x Co do żab, to wypuszczam na autostradę regularnie. Teraz jest taki program unijny "wesprzyj swojego ulubionego superbohatera". ;-) Jestem beneficjentem. ;-) x Skoro o pracy, to i ja popracuję. ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najlepsza jest inwestycja w siebie. Tylko krematorium może Ci zabrać" x Egoistka;) Za wpuszczanie żab na autostradę bez wymaganych zezwoleń oraz ISO będziesz się tłunaczyć w Brukseli!;) Jeszcze 6 minut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce zbliża się do zenitu. Który z kowbojów odejdzie za kilka godzin w kierunku zachodzącego słońca, a który pozostanie na piasku głównej ulicy w kałuży krwi? Gapie nerwowo spoglądają na zegar. Już tylko pięć minut dzieli ich od roztrzygającego strzału z pepeszy. Milego dnia:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za wpuszczanie żab na autostradę bez wymaganych zezwoleń oraz ISO będziesz się tłunaczyć w Brukseli" x W dobie tanich lotów (z trupami na pokładzie) mogę bywać u nic 3 razy w tygodniu. Żeby tylko jakiś koc dla mnie został... x Tak przypuszczałam, że "Moda na Sukces" to western, ale głupio mi było, wychylać się pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat uratowany, możecie spać spokojnie:) Zwłoki zabrane, została tylko plama krwi z tabliczką pamiątkową:) Ale może jeszcze dziś popracuję, trochę wstyd ogłaszać fajrant po godzinie pracy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×