Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niktINNY

we śnie do mnie przychodzisz

Polecane posty

Gość gość
"wolał bym" :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolał byś ale WIE czy tak?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
gość dziś ...a jak wytłumaczyć to, że ciągle mi się śni? gość dziś Może inaczej. Rozwieje wasze nadzieje... ;) Ona jest już mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wytłumaczyć to że On też ciągle mi się śni..i ciągle taki dobry czuły zadziorny i niepokorny .:-)Prawie do nieba zabrał mnie a wtedy padał śnieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Nikt inny Bo jest tylko zludnym marzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
gość dziś No czasami gafę strzelę. Nie da się ukryć. :) gość dziś Raczej nie wie. No bo skąd ma wiedzieć? Przez te lata nie utrzymywaliśmy kontaktu. Wspólnych znajomych nie mamy, a przynajmniej nie takich, z którymi ja utrzymuje kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Nikt inny Czyli milosc platoniczna,kiedys tego doswiadczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki.Trzymam dystans..tam i tam w drugim miejscu poza kafe też.Nie zrobię niczego wbrew Tobie.Nie przekroczę granicy.Przyjdę we śnie jak zawsze i coś Ci szepnę na uszko.Zgadnij co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
gość dziś Normalnie - masz koszmary. :P Estera37 dziś Wydaje mi się, że to jakieś moje emocjonalne coś, forma uzależnienia? Kiedyś odważyłem nazwać to miłością, a dziś? Nie jestem pewien niczego. Wiem tylko, że to było wyjątkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam koszmarow mam piekne sny jedyne i wyjątkowe.Dla mnie to miłosć.Skoro nie jesteś pewny..to chyba pęknie mi serce .:-(nigdy nikogo tak nie kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Nikt inny To jest tylko Twoje wyobrazenie o niej,cos czego nie mozesz miec,cos nieosiagalnego,cos czego pragniez ,a nie mozesz miec ,wiec podswiadomie snisz o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
gość dziś W moim śnie moja przyjaciółka przytula mnie, a ja cierpię. gość dziś Oj... ale ja to nie on. Ponadto dziś ostrożniej dobieram słowa. Kiedyś wyznając to co czuję nazwałem to miłością i skrzywdziłem Ją tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ?próbuję Cię ZROZUMIEĆ ale Ciebie się chyba nie da tak do końca zrozumieć.Najpierw piszes że tylko we śnie możemy być razem a zaraz potem że nie jesteś pewny co TO jest.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim śnie całujemy się ..i przytulamy.Doradzasz mi . pociesasz..zwracasz uwagę dzieciom..pilnujesz je a takze z czułoscią patrzysz na nasze wspolne jedynie preze mnie wysnione maleństwo.W moim śnie bierzemy ślub...sypiamy ze sobą i spacerujemy.Wszystko robimy razem.Dlaczego cierpisz w tych snach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Nikt inny Oj...ale ja to nie on Ja odnioslam sie do tego co mozesz czuc ty podczas tego kiedy snisz o niej .:P Dziwne .....ze wyznajac komus milosc skrzywdziles ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
Estera37 dziś Możliwe, ale piszesz dość oschle. Nie pisze się o kimś w takiej formie. Ona nie jest czymś. Nie można posiadać człowieka. Jest jeszcze coś. Uważam, że na Nią nie byłem Jej wart i dobrze się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd.nie można skrzywdzić kogoś wyznamiem a jedynie uszczęśliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
ktoś tu chyba stroi sobie ze mnie żarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Czytaj ze zrozumieniem. Nie odnioslam sie jak do rzeczy.....piszac "komus"czyli mowiac o osobie a nie o rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.32 skrzywdziłeś mnie ostatnim zdaniem.Juz zawsze bedę sama ..i nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Wiesz co rozbawilo mnie to troche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Troche to naciagane jak guma na majtki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żarty??:-(Myslę że już nie jestem Twoją jedną na milion.:-(Piszesz tak zeby odwrocic kota ogonem i nagle nie jestes pewny czy to miłosc bo zakochałes sie w innej..czuję to.Oddalasz się:-(Dziękuję za kazdą chwilę..za każdy dzień ..za to że Jesteś tak po prostu.Pamiętaj że jestem .Together Forever.Gdyby coś..to masz tu moje @.Pisz bez obaw.Odpowiem na każde pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
1:42 Przeciez to tylko sen :Dzaraz sie zbudzisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tygrysek-11-fioletowa @o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.44 bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Yyyyy ze co?:P A ja kocica ,ale mow mi kicia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niktINNY
Pora nie ta i musicie mi wybaczyć. Nie próżnowałem dziś i zmęczenie daje się we znaki. :P Swoją drogą osoba o której pisze jest mężatką. Ja nadal jestem sam... Wyznanie miłości może skrzywdzić kogoś kto nas bardzo ceni, ale z pewnych względów nie może odwzajemnić tego uczucia. gość dziś Mylisz mnie dziewczyno z kimś. :D Jedno jednak trzeba Ci przyznać, jesteś w tym wyjątkowo uparta. :) W tym jednak wypadku uporem nic nie zdziałasz. Ja to nie On! Zrozum to. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera37
Zabawne ,bo juz kiedys czytalam podobny temat:P I tez autor mowil duzo o tym ze we snie ja spotyka. Cos mi sie wydaje ,ze ten typ tak ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×