Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj roczny synek musi miec okularki

Polecane posty

Gość gość

Witajcie. Po kontroli u okulisty u mojego rocznego syna wyszla delikatna wada wzroku. Doktorka zastanawiala sie czy dac okulary ale dala. Czy sa tu jakies mamusie ktorych takie male babelki nosza okularki? Jak sie do nich przyzwyczaily? Jak wy mamy sie przyzwyczailyscie? Wiem ze sa gorsze tragedie i choroby ale nie ukrywam ze jest to dla mnie szok i jestem troszke podlamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym to skonsultowała jeszcze z innym okulistą. Mam doświadczenie z kardiologami dziecięcymi - niestety i wiem, że nie można bazować w takich przypadkach na opinii jednego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko mialo 8 miesiecy gdy zaczęło nosić okularki. Oczywiscie,że ściągało na poczatku ale akurat uczylo sie chodzić za ręce i wtedy rączki mialo zajete trzymaniem sie, to okulary byly bezpieczne. No i jak ze wszystkim- po 5 minut,po 10,po prostu po trochu. I tak jakos poszlo, oczka sie wyprostowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile nosilo okularki zanim.sie wzrok wyprostowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat, na zeza drugie nosilo mniej- 4 lata tez na zeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz oczka wyleczone nie nosza juz okularow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wyleczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka12
U mnie akurat obyło sie bez okularków . Moja córka tez miała zeza ,ale jej leczenie polegało na zaklejeniu drugiego oka . Co do okulistów to dokładnie tak jak ktoś tu pisał nie jeden tylko udac się jeszcze do trzech . U mnie takim bardzo dobrym okulista okazała się pani dr Monika Dzięgielewska . Dzięki niej moja córka unikneła innego poważnego schorzenia oczu ;)Pozdrawiam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 4latek od niedawna zaczął zezowac i tez ma okularki jak nie będzie efektu to operacja. .....przeraża mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pia56
Co do Dzięgielewska Instytut oka też tutaj byłam z córką . Również z zezem . Tylko w jej przypadku wystarczyło zaklejenie oczka . Natomiast czasami jest tak ,ze zez , moze być początkiem na prawdę jakiegoś poważnego schorzenia . Np zaćma albo jakiś siatkówczak . Byłaś z tym z u dobrego specjalisty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zezowate szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czanya89
Zez niestety nie jest żadnym szczesciem tylko okropnym problemem , A już nie wspomnę o amblyopii czy jakoś tak to sie nazywało to schorzenie, Zostało właśnie zdiagnozowane w Dzięgielewska Instytucie Oka w Wa-wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Córeczka miała zoperowaną zaćmę wrodzoną w tym gabinecie, tzn w Dzięgielewska Instytucie Oka. Była pod opieką świetnego okulisty pani dr Moniki Dzięgielewskiej. Tutaj dzięki odpowiednim badaniom i odpowiedniej diagnostyce moja córka normalnie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balea
Dnia 21.12.2018 o 18:29, NickyMinaj napisał:

Córeczka miała zoperowaną zaćmę wrodzoną w tym gabinecie, tzn w Dzięgielewska Instytucie Oka. Była pod opieką świetnego okulisty pani dr Moniki Dzięgielewskiej. Tutaj dzięki odpowiednim badaniom i odpowiedniej diagnostyce moja córka normalnie widzi.

Jak dla mnie najlepsza opcja jeśli chodzi o okulistę w Warszawie. W szczególności dziecięcego i nie tylko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojej córeczki zdiagnozowano zeza, ale ona nawała sie tylko na operację. Jesteśmy bardzo wdzięczni pani doktor Dzięgielewskiejna za okazaną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×