Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skarga na kuriera in post szlag mnie trafia

Polecane posty

Gość gość

W poniedziałek zamówiłam paczkę na allegro sprzedawca prawie od razu wysłał. Od wtorku paczki nie widać i nie słychać. Dzwoniłam do obsługi dal mi numer do kuriera i dzwonie 10 razy palant nie odbiera. Mam ochotę napisać mu esemesa ze jak nie odbierze składam skargę. Ale gdzie ? Czy wy też tak mieliście ? Z in postu z facrtami zawsze jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. To prywatny numer kierowcy więc nie musi odbierać. 2. In post dokładnie wie że nie da rady doręcza na czas. 3. Kurier ma to w dooopie, jest taka sytuacja na rynku że to jego proszą żeby pracował a nie odwrotnie. Wybiera sobie takie punkty aby mieć po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złóż przez formularz na stronie InPost. Mnie sprzedawca ostatnio mówił, że ostatnio mają straszne problemy z InPostem. A jak kiedyś złożyłam skargę na kuriera z innej firmy (codziennie mi przysyłał smsa, że przyjdzie i nie przychodził -trwało to ileś tam dni, dość długo), to dostałam odpowiedź z firmy, że poniósł karę finansową. Przyszedł do mnie zły jak nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka była to treść ? Proszę pomóż ☺ A myślicie że mogę napisać mu esemesa ze jak nie odbierze tel to składam skargę do centrali ? Bardzo mi zależy żeby dziś przysłal mi ta paczkę bo na 14 idę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam siatkę do trampoliny, miałam wyliczone 479 zł.a kurier mówi 480 zł... Powiedziałam że 479,on na to "tak,tak". Gdy to powtórzyłam mężowi powiedział że mogłabym złożyć na niego skargę że zaokrąglił sobie o złotówkę... Tym bardziej że siatka była lekka i nie musiał jej wnosić na piętro bo mieszkam w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy sobie nie zdjęcie sprawy z tego że to co wam mówią na infolinii to całkiem coś innego niż mówią kurierom. On nigdzie nie musiał tego wnosić. A jak mu napiszesz że chcesz paczkę przed 14 to przyjedzie o 14:05, cyknie fotkę aparatem że był i odjazd. Po złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiasz najtansza przesylke i jeszcze wielkie pretensje.Trzeba bylo wybrac inna opcje dostawy i nie byloby problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś w stylu "Dnia.... została nadana do mnie paczka o numerze.... Ponieważ bardzo zależy mi na czasie, wielokrotnie próbowałam się skontaktować z kurierem (w dniach....do...), jednakże kurier ani raz nie odebrał telefonu. Czekam na paczkę już bardo długo, a jest to pilna przesyłka. Proszę o niezwłoczne dostarczenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że najtańszą? Ma dostarczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za palant dalej nie odbiera. in post juz 2 razy wyciągną ode mnie pieniądze. Ale teraz to już przegięcie Mam ochotę nakładać mu tego esemesa czy dać spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, mam ochotę mu napisać w stylu słuchaj drogi panie albo dostarczyć mi ta przesyłkę do 12.00 albo składam skargę do centrali . Dozobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z smsem daj spokój. Napisz przez formularz skargę. A jeśli sms, to np coś w stylu "Oczekuję na pilną przesyłkę. Będę wdzięczna za dostarczenie dzisiaj do godziny 14:00".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej napisz grzecznie, bo inaczej zrobi ci po złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej wspierajcie ta niemiecką firmę ! O przepraszam - nazistowską nie niemiecką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś tez zamowilam kuriera in post i koleś zostawił moja paczkę u jakiejś obcej baby w bloku obok... Ta baba potem do mnie dzwoni i musialam do niej iść. Masakra to byla jakas. Pierwszy raz zdarzyło mi się takie cos. Leniowi nie chciało się do mnie iść tylko zostawił paczkę u losowej osoby w bloku obok. U Ciebie może być podobnie. Kurier zostawił paczkę u kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w De,tutaj z kolei mam często jaja z Hermesem lub z DHL-em. Mieszkam na parterze i dostawcy często mi dzwonią i pytają czy mogą zostawić paczkę dla kogoś tam,kto mieszka na 4 piętrze albo klatkę obok....no bez jaj. Z Hermesa kiedys mi zostawił awizo...przyklejone do drzwi wejściowych od bramy bloku!!!! A koleżance jak była w ciąży,też z Hermesa, nie przyniósł paczki,chociaż była w domu (3 piętro),nawet nie zadzwonił domofonem,tylko zostawił jej w punkcie odbioru,w kiosku,a to było łóżeczko dla dziecka zamówione z ebaya i musiała mojego męża prosić o pomoc ,bo przecież w 8/9 miesiącu ciąży by tego nie wtargała na górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też tak było z In Postem, że paczka dotarła po kilku dniach. To już poczta działa szybciej. Jeśli chodzi o ich paczkomaty, to nigdy nie było problemu, ale kurier porażka. Zresztą nie tylko in post, u mnie w mieście z dhl też są problemy, pewnie kurier nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem nie wyrabiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było jeszcze lepiej. Kurier in postu zostawił przesylke dla nas w.... sklepie osiedlowym :D a była to uwaga .. kosiarka :D nie chciało mu się wjeżdżać na osiedle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bierzecie słabą firmę, to niestety tak wygląda serwis. Nie da się tanio, szybko i dobrze. Poza tym firmy kurierskie adresy prywatne traktują jak zło konieczne. Zamawiajcie paczki do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zamówiłam inpostem i kurier debil zostawił przesyłkę w sklepie wiejskim. Całe szczęście, że na drugi dzień byliśmy w tym sklepie i oddali naszą przesyłkę, bo inaczej to ten kurier dostałby taki wp*****l, że łeb by mu do trumny nie pasował i nawet nie wiedziałby od kogo dostał. Od tej pory nie zamawiam inpostem i każdemu odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurierzy z inpostu sa niewykfalifikowani wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, ale 13 zł za przesyłkę kurierska to nie jest mało!!! Poza tym czesto sprzedawca nie informuje z czyich usług kurierskich skorzysta a ja zawsze wybieram opcje kurierska i płace wiecej po to wlasnie ze ma byc pod same drzwi. Nie raz juz składałam skargi i nie jeden został zwolniony. UP to juz ma odhaczony moj adres, ze zawsze składam skargi do samej gory nad wszystkimi UP i wywiązują sie obowiązków... takze nie pieprzyć sie i skarżyć. Nie chce Ci sie pracowac to w*********j na bezrobocie leniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że ty za leżenie i rozmnażanie się dostajesz 500+ i masz czas na dzwonienie a ten niestety palant aby dostać 500 zł to musi dobrze zapieprzać małpo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co się dziwicie nie ma ludzi do pracy i jest jak jest skarga nic nie da, oni modlą się żeby kurier nie zrezygnował z roboty a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesli to prywatny nr telefonu to on nie ma obowiazku go odbierac, gdyby dostal komotke sluzbowa to tak, wtedy mialby obowiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
InPost to DNO. Totalna beznadzeja. Już nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i nikomu nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj znajomy mial tak ze zamowil glosniki z subboferem i przyszla paczka cala oblejona tasma taka owinieta skopana jak pilka tylko ze nie hylo widac wtedy ze jest skopana . karton byl csly obklejony tasma i jak otworzyl pozniej ta paczke to sie okazala ze w drobny mak pogruchotane te glosniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk

In post najgorsze furma kurjerska kurjer nawet nie dojechal do mnie z paczka i jeszcze zglosil ze mnie w domu nie bylo ...y pajac nigdy wiecej nie chcw zeby inpost dostarczal mi paczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu

a ja mam dobre doswiadczenia z inpostem. Zarówno z kurierem , jak i z paczkomatami. Facet w punkcie odbioru przesyłek, troche gburowaty , no ale cóż. 

Inpost działa mega szybko, paczka nadana wczoraj, jest dziś u mnie , albo w paczkomacie. Katastrofa to poczta i UPC. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×