Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat2

Polecane posty

To ja haja o czym innym chyba:) teraz załapałam o co chodziło z ta szansą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tego darjuza to cham i prostak chce duchac co się da nie mysli o uczuciach innych współczycia dla jego a jeszcze większe dla jego partnerki to jest prawdziwa zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet nie zechce to kobieta nie dś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj ka ma, rozwałkujemy problem :-) Tobie nie chodzi o nagłe zauroczenie kimś innym niezależnie od dobrych stosunków w domu? haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to też. Nie chodzi mi o sytuację kiedy kobieta wychodzi z domu podłamana, poznaje fajnego gościa, idą na drinka i lądują w łóżku z powodu jej chwilowej słabości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to że mężatka pisze z żonatym facetem prywatnie oraz na forum erotycznym, zakładam, że obydwie rzeczy robi za plecami szanownego meża, to nie zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok, to będę nadryzać dalej :-p chodzi o znajomość wirtualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Nie wiem czy to co napiszę, nie będzie zbytnim uproszczeniem, ale wydaje mi się, że: - kobieta może zdradzić, jeśli ma powód - mężczyzna może zdradzić, jeśli ma okazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:32 forum odpuść gościu bo sam piszesz. Co do kontaktów prywatnych to fakt, to nie w porządku. Czy zdrada? To zależy od tego jakie emocje i uczucia się lokuje w takich znajomościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba za prosto :-D facet zawsze znajdzie powód i wytłumaczy, dlaczego się tak stało. haja A gość :32 co za beret :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćangel
Całkiem dobra teoria mężu fajnej ;) Dla kobiety, myślę, że wystarczającym powodem będzie to, że trafiła jet się okazja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz, jakbyś z góry zakładała że to mój problem:) po prostu rozważajmy jakiś tam przypadek. Realna czy wirtualna, to bez znaczenia bo wirtual zawsze można w real zamienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja temat zdrad zostawiam w tym momencie, nie będę się wymądrzać na tematy mi nieznane, których nie chcę poznać. haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Haja, Angel 🖐️ Znałem dwie kobiety, mocno różniące się między sobą, w każdym razie mężatki; obie zdradzały, choć z całą pewnością nie mogły narzekać na brak seksu z mężem. Ale obie miały do swoich mężów jakieś (nie wnikam, czy uzasadnione) pretensje, a przygody z innymi facetami traktowały jak rodzaj karania tych mężów (choć oni o niczym nie wiedzieli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolunie tak nie założyłam ka ma :-) Coś innego mnie interesuje jednak, dojdzie już do tej zdrady załóżmy. Czy strony zdają sobie sprawę z tego, że ten sex jest tylko mechanizmem, jak mówiliśmy bez uczucia. Czy w takiej sytuacji ma się szansę woją prawdziwą seksualność faktycznie pokazać? haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak tak bez uczucia w ogóle? Pożądanie to chyba trzeba odczuwać do tej drugiej osoby? A czy owe osoby zdają sobie sprawę to juz kwestia indywidualna:) pytasz czy jest szansa pokazania swojej prawdziwej seksualności? Prawdziwej czyli której? Zawsze jesteśmy tacy sami? Chyba nie, ale chyba zazwyczaj prawdziwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość żona
Ja też myślę, że okazja czyni złodzieja. Ktoś wspomniał o tej okazji. Pokusa jeśli istnieje i jest realna, to silny afrodyzjak dla wyobraźni. A od fantazji do spełnienia już tylko mały krok. Zakładając oczywiście, że dopuszczamy do sytuacji, że taka okazja istnieje w naszym życiu. Z kobietami jest to rzeczywiście bardziej skomplikowana sprawa, bo różnią się od mężczyzn. To co jest dla mężczyzny tylko zdradą, fizycznoscia, jak wyjście do kina jest czymś innym dla kobiety. Mało jest takich, które traktują seks przedmiotowo. Czy nie jest tak, że mężczyzna szuka w romansie nowej pary cycków, a kobieta podświadomie szuka głębszych emocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwej, czyli takiej naturalnej, niepohamowanej, bez pretensji, braków, niedomówień.... z miłości, chęci pożądania, bez tabu i przede wszystkim bez myśli z tyłu głowy....że to jednak tylko skok w bok. haja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś ...z miłości, czyli odpada. Tak się jednak nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma to jak nazywa się uczucie, którym daży się kogoś z kim się w bok skacze? Bo piszesz, że bez uczuć się nie da. haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ka ma, zacinanie tematu nie zależy od ilości stron. Temat się zaczyna zacinać kiedy posty są wysyłane w krótkich odstępach czasu. Ponieważ najszybciej wysyłąć posty potrafi "gęgacz", każdy temat przez niego nawiedzany bardzo prędko ma zacięcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat do rozmowy gościu. Może swój punkt widzenia skoków w bok przedstawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*darzy oczywiście. haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Pisałam:) pożądanie, fascynacja, zauroczenie...i pewnie ktoś tam jeszcze coś by dorzucił. X Dzięki gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Ka mo, a zatem: jeśli mężczyzna umie dobrze nawijać makaron na uszy, to może Cię zafascynować, zauroczyć lub nawet sprawić, że zaczniesz go pożądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Twoje przykłady pod emocje podpięła :-) To nie prawda z tym wytłumaczeniem zacinania tematu, ktoś chce znów spam tu wkręcić ;-) Nie wszyscy tu czczą gęś, a tematy trzeba w pewnym momencie i tak przepychać. haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężu, a czy jakaś kobieta miałaby szansę Cię aż tak opętać? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Jestem tylko człowiekiem... ale staram się wystrzegać takich sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem mężu fajnej dlaczego i po czym tak wnioskujesz? Mam wrażenie że cokolwiek tu napiszę, to zostanie odebrane jak moje przeżycia, doświadczenia itp. a czasami też tylko teoretyzuję. Odnosząc się do Twojego stwierdzenia: ja uważam że nie. Ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×