Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat2

Polecane posty

Dobra haja, mniejsza z tym, ale generalnie chodziło o to, że miłość nie jest konieczna:) jednak zazwyczaj coś tam się chyba czuje i to raczej pozytywne uczucie być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulala, się rozgadało. Generalnie ciągle mi blisko z poglądami fajnego i Kamy. Właśnie info my tu dużo teoretycznie rozpatrujemy, praktycznie baaaardzo za to lubimy, ;) Do osob atakujących mnie nie odniosę się tym razem, haja zasługuje na zainteresowanie, jakby z nagła habit założyła i w pierwszym rzędzie krzyczała o obrazie moralności. Ty haja powiedz ty to ta sama Tage, hajabuza? A jesteś pewnie z nowej rudy. Dedukcja. Co do tematu muszę pozbierać się w myślach, a czasu mam nie wiele i zanosi się że jutro też. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prasówka
gość dziś Ja temat zdrad zostawiam w tym momencie, nie będę się wymądrzać na tematy mi nieznane, których nie chcę poznać. haja x Napisało babsko, które 5-10 lat spędziło na codziennym, publicznym obrabianiu tu obcych wirtualnych kootasów! :D:D:D I ciągle, zawsze pojawia się wszędzie, gdzie się jeszcze świeci, z desperacką nadzieją na kontynuację z kimkolwiek :) Zdradzałaś i zdradzasz, bajkopisarko od wspaniałego seksu w realu :) Różnica jest tylko taka, że ty z konieczności tylko na forum, bo się potencjalnemu kochankowi (nawet wirtualnemu) pokazać nie możesz i podać prawdziwych info o sobie :) Do jutra (mąż fajnej wygląda zachęcająco, staraj się, kolejna szansa, nie przegap ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve a gdzie avatar do nowego nivka? Gdzie przyjacielsla pierś, jeśli z dziesiątek tematów własnych tutaj jednak lądujesz i szczurzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu akurat tutaj tym razem się podczepiła, ot i cała tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest "nowy nivek"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coś na temat napiszecie ciotki, czy tylko tak znów z dobrym słowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to było na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzałaś i zdradzasz, bajkopisarko od wspaniałego seksu w realu usmiech.gif Różnica jest tylko taka, że ty z konieczności tylko na forum, bo się potencjalnemu kochankowi (nawet wirtualnemu) pokazać nie możesz i podać prawdziwych info o sobie usmiech.gif Do jutra (mąż fajnej wygląda zachęcająco, staraj się, kolejna szansa, nie przegap oczko.gif ) Ale ci c***a brakuje mid. Ośmieszasz się bez umiaru, skąd ty takie informacje masz? Z d**y? No bo przecież nie z priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma wyobraźnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekaz jest taki, ze temat jest dla haji teoria, bo przecież ona żyje w niezwykle udanym związku. Pełnym pasji i namiętności oraz szalonej miłości dwojga nastolatków duchem;) Szkoda tylko, że w godzinach pracy zamiast obdarzać swojego samca seksownymi wiadomościami wolała wgryzać się w forumowe fiuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uznajmy, że ze szklanej kuli ;) Hajusia zna prawdę o sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto mid co tu siedzi każdego wieczora, świątki i piątki i monitoruje forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcie się ciotki idiotki. I warujcie marząc o obciąganiu.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.48 19.10 Racja, choc nikt tu tego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja ciagnie kuty na forum i opowiada o szczesliwym związku.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haja muflon na ciebie czeka💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada nikt nie chciał ja przezyc chyba na własnej skorze trudno jest pozniej zaufac zawsze jest jakieś ryzyko ale co zrobić jak sie kocha ta druga osobę pewnie ze gro kobiet kokietuje necie ale sie nie zastanawia jak rani innych zdrada bez nuty pożarania tylko dla zabićia czasu dla kolejnego zaliczenia czy to mozna nazwac czym kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nam oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te Twoje dedukcje i intuicja darjuż :-D wkrótce będziesz z tego sławny :-D Natomiast odnosząc się do komentarza, szanuję, ale sama jakoś nie zauważyłam, żebym taką kontrą stała do wypowiedzi ka my czy męża. Podasz przykład? Czasem inaczej nazywamy niektóre zjawiska ale poglądy mamy podobne :-) Habit? :-D Przyszedł później, po ciężkiej odpowiedzialnej pracy. Eve przyczłapie za mną poczytać i powypisywać swoje fantasy choćby na kolanach, tak było i będzie :-D Gdyby chciała odpocząć i się zrelaksować to by spa wybrała, a nie krucjatę na erotycznym. Może nie ma stroju kąpielowego? Nie znam tej śmiesznej pani, ani jej motywów, co mnie to obchodzi? :-D Najważniejsze, że się zagubieni tu odnaleźli, a w kupie zawsze siła była :-D Jeśli wiedzę o mnie czerpiesz z baśni ciotek, lub zagubionych ziomków to się dogadacie, mnie ten hejcik nie ruszał nigdy, mimo wielu już zabiegów. Wystarczy jakikolwiek temat gdzie pisałam przywołać. Chyba wyjaśnione na przyszłość ;-) Dzień dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja twój stary wie że gadasz z innymi hoojami na ero? Czy to nie zdrada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak ty gościu możesz takich rzeczy nie wiedzieć? :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie znasz motywów, Haju Baju? :) Kazałaś jej znaleźć sobie jakiegoś miłego pana, więc teraz jest niepowtarzalna okazja, żebyś jej pokazała jak to zrobić. Mało tego. My wszystkie z zapartym tchem czekamy na ten dzień, gdy znajdzie się godny następca ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spod ziemi jak zwykle i na ulubiony temat. Ktoś tu wczoraj krótko i zwięźle skomentował ciotki-głupie p***y. Ja powtórzę, bo to takie zabawne i prawdziwe i tyle waderko lady, która nie jesteś kimś tam jeszcze innym :-D haja Podpiszę, ale jakbyś chciała dłużej pogadać, to tage się tu kręci inkognito, ty też przecież c***a szukasz od lat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Eve kogoś kiedyś miała, że tak z zapartym tchem czekacie na następcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się podpisywać. Ja c***a znalazłam :) Dlatego nie mam potrzeby bryndzlowania się z forumowymi lujami;) Ale Tobie kibicuje, życzę powodzenia i szczęścia.👄🌻 Jak nie znajdziesz tutaj, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foxy Wadera poka cyce :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. teraz już wiem który zależy bym uchodziła za Foxy Lady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wie że jesteś Foxy Lady i nienawidzicie sie z Hają z powodu zazdrości o Androgienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×