Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat2

Polecane posty

gość dziś Czy ja nie pisałam, że niczego się nie dowiemy? Trzeba teraz zawołać kogoś, kto ma pchanie gęsiny we krwi niech chociaż posprząta X a tu nio kto ... chwilaaa czary mary hokus pokus mów ktoś za jeden!! HA.... yyy MAAAAAJJJJJAAAAA ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś gęgę gę gęgęgęgę gę gęgęgęgę a zlituj się żee kobieto! błagam!!! Pakt o nie agesji trzymam w dłoni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry kierunek rozmów obrałeś darjuż. Rozpatrywanie kto co napisał to mój konik :-) ;-):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ty ka ma sciero pokazalas juz wszystko co mogłaś pokazać. Darjuż walikonik trzepie pod fotki twojej pisismiech.gif Gdzie twoj honor i wstyd zeby słac foty kazdemu lujowi z ero pechowiec.gif Wali gruche na twoj ryj i smieje sie z ciebie. x łacha to my z ciebie drzemy, normalnie wkrętarka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Dobry kierunek rozmów obrałeś darjuż. Rozpatrywanie kto co napisał to mój konik usmiech.gifoczko.gifcool.gif x czyyyżby Bledny?? mój nieprzyjaciel, a propos Bledny nie chowam urazy, taki ze mnie luzik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Darjuż :) Nie piszę do Ciebie pod gościem, także nie dopatruj się tego, jeśli napiszę do Ciebie post, zrobię to pod nickiem :)Muszeńko 😘 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod gościem bywasz często :)👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam jak mi się podoba i tak pozostanie :) Poinformowałam Darjuża jak jest w stosunku do niego, bo widzę, że traci czas na błędne domysły, nie ciebie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim ty gadasz stara Ewo?:classic_cool:🖐️ won wyniosła kurfo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź pchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Dzień dobry:) Tobie darjuż nie trzeba pomagać. Radzisz sobie momentami z kilkoma kobietami na temacie, to nic Ci nie straszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani autorko, jaki dziś temacik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trać czasu na domysły darjuż, to np post Eve. gość 2017.06.06 Darjuz, dobrze ją wyczułeś usmiech.gif Awaria hajabuza często pisze o rzeczach, o ktorych nie ma pojecia usmiech.gif Bardzo czesto po prostu zmysla usmiech.gif Seks, pasja motocyklowa, imprezy i wycieczki - wybierz dowolne oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawianie seksu z kim sie nie jest to dla mnie jest czymś nie wporzadku do partnera lubpartnerki porządanie moze być chwiliwr ale jak pozniej z tym żyć w stosunku do siebie osoby z ktora nie jedna przeszło sie i do tego jeszczechce sie byc do końca według mnie jest to podle i nie moralne przecież kocha sie ta druga osobę na dobre i zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Ach witaj Eve, w żadnym wypadku nie tracę czasu, no może tracę ale chcę. Mid całkiem sympatycznie rozm,awiam żeby nie było, nawet uśmiecham się. O :) . Powiedz tylko jak ty to robisz że ledwo o tobie pomyślałem i już piszesz do mnie. Kurczę a nie zostaw mnie tu samego, pogadamy, brakowało mi ostatnio rozmów z tobą. Mamy temat skok w bok, na chwilę zapomnienia. :) Wydaje mi się że każda kobieta buszujaca miała lub ma takie myśli. Co sądzicie? A i liczę się że ja jako Merlin jasnowidz zostanę zapewne zignorowanie. Zaden gość nie zautoryzuje swoich wypowiedzi. Ale choć zabawnie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka ty to zawsze zostaniesz puszczalsa kobietą nawet nie wiem czy można cie nazwac kobieta ty sie lecz pisz na temat a jak chcesz bolca to burdel czeka na ciebie nikt nie szanuje takich kobiet ty możesz byc chwilą a później takie kobiety ida do smurfi zacznij sie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7:18 po co ta mowa. Powiedz lepiej czego szukasz na ero, i co to jest smurf czy jakoś tak. Idą do smu... coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skok w bok na chwilę zapomnienia? Zapomnienia o czym?:) Jest gościu temacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba kogoś dobrze i długo znać prywatnie, żeby móc pisać, coś takiego, dlatego zazwyczaj nie reaguję na posty takich głupich p**d. Czytam ze śmiechem od lat już o fantazjach na mój temat i to na niebiesko, więc luzik:-D Mogę też wyobrazić sobie, że to jedyny kontakt z kimkolwiek poza pracą- stąd ten żałosny niemy krzyk i próby wszelkie, żeby życie towarzyskie mimo wszystko kwitło chociaż dzięki forum i gęsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robicie z Darjuża idiote a on sprawia wrażenie że dobrze wie o co chodzi w waszych przepychankach i jak one wyglądają. Właściwie dobre postępowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ka ma, darjuż. Pozdrowię też męża, bo zamieniliśmy wczoraj kilka słów. Pytasz dlaczego z gościa? Spróbuj wyczuć, kto mi nicki pologował i w jakim celu. Skok w bok to to samo, co seks bez miłości....czy się mylę? haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnienia o czym? Dobre pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skok w bok jest akrobacją nieszczęśliwego, zdesperowanego człowieka. Kiepski seks, albo żadnych zbliżeń, do tego niechęć i obrzydzenie do partnera, które w tych okolicznościach dojrzewają i warunki już są :-) Czysta obserwacja :-) haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gromkie piardnięcie
Pruuut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że po jakimś czasie, każdy już zaczyna kumać gościu. Ja tak tylko mogę prosić o to żeby mi tymi przepychankami nie zapychać tematu bo sama nikomu nie śmiecę. Dziękuję. haja. Hm też tak rozumuję. Tylko pożądanie. Pytanie czy tak można? O ile większość mężczyzn deklaruje że potrafi rozdzielić, o tyle większość kobiet chyba nie. Czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzyczy się prywatnie i bynajmmiej nie niemo, Awaria ;) Nawet nie proponuję tej opcji, bo wiem, że nie możesz ;) Tutaj się szturcha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja 8:21. Nie do końca się zgodzę:) czasami takie chęci, myśli czy pragnienia wynikają zwyczajnie z jakichś braków, czasami chwilowych, ale jednak. Kwestia tego, czy taki chwilowy dołek jest wystarczającym powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna forumowa Awaria... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak hejtowała, aż się doigrała... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Ka ma, myślę że nie ma sprzeczności między tym co napisała Haja, a Twoim wpisem - chwilowy dołek oznacza, że chwilowo człowiek czuje się nieszczęśliwy i zdesperowany. I może zrobić coś desperackiego. A potem... to już może być różnie. W niektórych wypadkach, dzięki udanemu "skokowi w bok" zdradzający poprawi sobie samoocenę. Ale może być i tak, że będzie tego żałował, i w efekcie wpadnie w jeszcze głębszy dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×