Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _patrząca inaczej

Jak zadziała; zmodyfikowana dieta kefirowa.

Polecane posty

Gość _patrząca inaczej

Otóż chciałabym zrzucić pare kilogramów w dwa tygodnie. ( po tym czasie oczywiście będzie kontynuowana ale w zdrowszej formie) Nie ukrywam, ze bardzo mi się spieszy i czekam na efekt wow. Może to naiwne ale wierze ze mi się uda. Ci sądzicie o diecie poniżej? 6:00 - woda z cytryną - 100 brzuszków - 50 przysiadów 7:00 - dwie szklanki wody - pół jogurtu naturalnego z dwiema garstkami płatków musli błonnikowych - zielona herbata 10:25 - szklanka wody z cytryną - szklanka kefiru 13:15 - szklanka wody z cytryną - szklanka kefiru 16:00 - ciemna kawa z mlekiem 2,0% - pół ogórka - zielona herbata - 30 minut hula hop - 100 brzuszków - 50 przysiadów 19:00 - dwie szklanki wody - pół jogurtu naturalnego - pół ogórka - zielona herbata Mam wahania wagi między 55,5 - 58kg na wzrost 160cm. Może wydaje się to nie za dużo lecz na niskiej osobie nie wygląda to dobrze a w swojej skórze czuje się niepewna siebie. Po dwoch tygodniach przy ładnych efektach mam zamiar dodać ciemne pieczywo, płatki owsiane, kasze gryczaną, jabłuszko, grejpfruta, jajko oraz tym samym by nie było efektu jojo dodać takie aktywności jak 1h rowerka, 30 minut biegania Co myślicie? Ile uda mi się zrzucić? (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nikt nie ma zdania na ten temat. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na głupie pytania, nie ma mądrych odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×