Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lila00

Mam 17 lat i zero życia uczuciowego

Polecane posty

Bardzo się stresuje tym, że mam 17 lat, a nigdy nie miałam chłopaka i miłości ogólnie, boje sie ze tak już zostanie, ta myśl paraliżuje moją codzienność, dzieje sie tak od pewnego czasu, jeszcze rok temu tak nie miałam, nie przejmowałam sie tym, że chłopaki sie mną nie interesują. Ostatnio bardzo zmieniłam sie z wyglądu może i mam ''lepsze branie'' ale to na nic, nie umiem dogadać się z chłopakami, jeśli już jakiś się nawinie :( Wszystkie koleżanki są w szczęśliwych związkach i ta presja społeczna mnie bardzo dołuje.. nie tyle chce chłopaka co spokoju ducha, jakiegoś wyluzowania się, nie chce o tym myśleć i być jakąś desperatką, ale nie udaje mi się to .. Wiem co to miłość .. bo troche tego zaznałam to piękne uczucie i czuję ze tego potrzebuję. Myśle ze jak nawet bym miała jakiegoś przyjaciela z którym bym się dobrze dogadywała i mogła z nim spędzać czas, czułabym się już spokojna :( Proszę o jakieś rady, pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat i zero życia uczuciowego, nikt się mną nie interesuje i nigdy nie interesował, chociaż ja wiele razy próbowałem. Skoro ty narzekasz w wieku 17 lat to ja chyba powinienem już się zabić, z tego wniosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćharry
Nie stresuj się przyjdzie czas że poznasz odpowiedniego chłopaka. Po prostu jeszcze go nie spotkałaś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, za parę lat będziesz się śmiała z tego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam dziewczyny skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×