Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość Outhorka
A jaki temat lepszy??? 100ny on mnie nie kocha, 200 czy jestem w ciazy, 400 czy on mnie zdradza??? Temat widac chwytliwy, a tresc jeszcze lepsza, tu przychodza ludzie, ktorzy chca sie posmiac.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Od początku pisałem bez logowania, ale jak widać powyżej mój nick został zarejestrowany przez jakiegoś śmieszka, który ma nierówno pod deklem... Tak więc zarejestrowałem sobie tego bo nie mam ochoty stale zmieniać nicka... Parę osób mnie w tym temacie rozpoznaje i nie chcę żeby musieli się domyślać czy to ja czy nie ja piszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outthorka
Widzisz, mnie juz tez ktos skopiowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outhorka dziś Dokładnie ;) A poza tym poczytaj sobie wpisy, to pojmiesz, że choć temat na pozór niesmaczny, to paradoksalnie panuje tu większa kulturka niż gdziekolwiek indziej na forum :) Tak, dobrze czytasz. Kulturalnie dyskutujemy sobie o pierdzeniu :D zresztą nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outhorka
Widzisz, ktos juz sie bawi naszym kosztem.. Ludziom sie nudzi.. Sami asocjalni, to innym musza zepsuc zabawe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety... Jak ktoś nie ma życia, to przesiaduje tylko na forum i pisze bzdurne posty, bo o niczym nie ma pojęcia, ani swojego zdania na żaden konkretny temat nie potrafi wyrazić. A że nawet ludzie tutaj go nie lubią, to próbuje zepsuć innym humor, bo tylko tak może pokazać innym o swoim istnieniu... Mówię Ci pierdzioszku, zarejestruj sobie nicka I olewaj to chamstwo. Nie karm trolla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outhorka
Hihihi, nie karmie.. Ale niech tak sobie mysli, ze cos znaczy i cos miesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Outhorka
Mowisz, ze 90km? To jak teraz zyjesz? Masztak sciezki rowerowe? Jakies szlaki, czy przed siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to różnie bywa... Generalnie mam już swoje ścieżki i ulubione strony, w które lubię jeździć, ale od czasu do czasu je nieco modyfikuję i zmieniam albo szukam zupełnie nowych ;) BTW dzisiaj o mało nie miałem wypadku... I wcale nie przez moją nieuwagę ani przez jakiegoś kozak z Beemki, który ma w d***e rowerzystów... O mało nie wjechał we mnie inny rowerzysta, który jechał z naprzeciwka i gapił się w smartfona :D Gdybym nie krzyknął to bym miał z nim czołówkę, bo na dobrą sprawę nie było gdzie zjechać na bok nawet. Zresztą ciężko było przewidzieć którą stroną pojedzie, bo nie trzymał kierownicy, w obu rękach smartfon, przez co kiwał się po całej drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo widzę, że jednak założyłaś konto. Cieszę się ;) Dodatkowo masz wielki plus w postaci tego, że nie musisz się za każdym razem podpisywać i możesz edytować już napisane posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolalabym tego uniknac, ale co zrobic.. wiem, ze wolalbys, by to byla rowerzystka.. no ale nie mozna miec wszystkiego... moj rower na flaku stoi, ale to raczej miejski wiec w teren sie nie nadaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w takim przypadku wszystko mi jedno kogo opierdzielę :P Zresztą w trasie podczas krótkiego postoju w małej miejscowości wszedłem do sklepiku i widziałem bardzo ciekawą ekspedientkę :) Ładnie się uśmiechała do mnie i bardzo miła była ;) Pewnie zwróciła uwagę na mój strój na rower :) Ciekawe czy wiedziała, że nie mam pod nim bielizny :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha... Nie wiedziala, a moze bardzo Ci sie podabala i mogla cos tam zauwazyc ;) :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na rowerze miejskim też się da jeździć, może nie wyczynowo, ale w ogóle rekreacyjnie się przejechać na wycieczkę się da, więc to żadna wymówka. Flaka też nie problem naprawić ;) Nie obraź się, ja mówię to w dobrej intencji, chcę Cię zmotywować do ruchu :) Zobaczysz sama, że Ci się spodoba i lepiej się poczujesz I będziesz mi jeszcze dziękować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem z siebie dzis calkiem dumna z jednego powodu.. Bylam na zakupach i nie pozarlam wszystkiego.. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no bez przesady, ja tak impulsywnie nie reaguję jak widzę atrakcyjną kobietę :) A na swoją obronę dodam, że w strój rowerowy ma taką budowę, że nie powinno się zakładać pod niego bielizny bo wtedy nie spełnia swojego zadania. W środku jest taka wkładka, tzw pielucha, która zapobiega obtarciom... A zanim go kupiłem, to uwierz mi, że się nacierpiałem niemało i stale chodziłem poobcierany :D Nic przyjemnego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze to jakiś progress :D Nie ważne, że mały, progress to progress ;) Kurcze teraz się zastanawiam czy ta ekspedientka dla wszystkich tak bardzo miła jest czy tylko dla mnie take była wyjątkowa :) Aż jutro przejrzę spotted chyba tych okolic, a nóż mnie będzie poszukiwać :D Nie no, tak tylko sobie wlewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem.. Fitness czeka.. Zgrzeszylam jednak dzis, nie powinnam pic kofeiny, bo napiecie po tym wzrasta.. A ja wypilam i teraz nie moge wrzucic na luz.. Nie pilam ponad tydz i bylo ok, musze sie upilnowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotted.. sprawdzilam i znowu sie czegos dowiedzialam... dzieki, no coz dobrze sie uczyc od mlodziezy.. :P hahahaa "pozdrawiam dziewczyne w za duzej szarek kurtce i kozakach rozdeptanych, ale i tak mi sie podobalas" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×