Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Nie, nie spokojnie ;) Po prostu byłem już w łóżku i mi się usnęło :D Zawsze mi jest gorąco po solidnym treningu przez co najmniej 2 dni... Pewnie mięśnie się regenerują :) Ojj tak na spotted są czasem nieźle kwiatki :D Ale są też fajne ogłoszenia, po których się ciepło na sercu robi i od razu człowiek odzyskuje wiarę w ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle jak tam dzisiaj? ;) Jakieś plany? Ja to się dzisiaj pobyczę, bo trochę wypompowany jestem... Kurcze tyłek mnie boli od tego roweru :D Jakiś masażyk by się przydał, ale chętnych brak :P Miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baczki to nic lepsze sa kleksy xD zdarzylo wam sie? Mnie juz niejednoktornie raz pryslo mi niechcacy na dywan bo po domu to na golasa biegam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Haha na szczęście nie :D Tzw bąki jesienne (z kasztanami) są już mało fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Polecam sok z kapusty z papryczka habanero xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak popuscic gdy ma sie biale spodnie podczas biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na prysnac na bialy dywan? Na dodatek u kolezanki na szczescie podczas jej chwilowej nieobecnosci xD to dopiero hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok, plany z wczoraj przeniesione na dzis. Wiec trza uporzadkowac i poprac.. Strasznie zajecia tworcze. Niemniej mozna sie poruszac.. Apetyt wilczy ustapil, zarcie lezy obok i mnie nie rusza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się będę lenił po całości dziś ;) Tylko mi masażu do szczęścia brakuje :) Ale no kurcze żadnej chętniej nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem puszczę takiego OKRUTNIKA ze sasiedzi policje wzywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja jest patowa. Bo gdybys chcial do dziewczyny ze sklepu, to musisz na rower wsiasc i znowu narazic sie na bol. Jedyne co mozesz zrobic, to jednak samo lenistwo. Co suma sumaru nie jest takie zle.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh do tej dziewczyny ze sklepu to mam ponad 30km w jedną stronę... Możliwe, że tam kiedyś jeszcze zawitam, ale na pewno już nie dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pierdów sąsiada, też kilka razy mi się udało usłyszeć... Najczęściej w wannie jak się ktoś kąpał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z wanny smierdza najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego faceci wszyscy chca masazu a sami nie zrobia kobiecie , jak chcecie masaz to do masazysty ; ta przyjemnosc kosztuje 200 zl , to duzy wysiłek dla kobiety masowac faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wy mieszkacie że słyszycie bąki sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nowym budownictwie w wawie z ochrona i monitoringiem, podziemnym garazem i prywatnym dziedzincem z placem zabaw... mieszkania drogie jak cholera a w nocy slychac nawet wibrujacy u sasiada telefon lub moze wibrator kij go wi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko wspolczuje im jak zaczynam swoja orkiestre po kapusniaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Muszę przeczytać cały temat bo wygląda na ciekawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niezle nowe budownictwo a wszystko slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ależ ja bym bardzo chętnie kobiecie masaż zrobił :) Tyle że żadnej nie mam... A tak się składa, że dzisiaj akurat by mi się masaż przydał ;) Kurcze z lekka bąkowy dzień mi się zapowiada, więc może to i lepiej, że nikt mnie nie masuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Też się czasem zastanawiam co muszą przeżywać sąsiedzi jak mam wieczór pierdziochów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz miec kobiety zeby moc je masowac :P gwarantuje ze gdybys podal swoj adres z oferta darmowego masazu ustawilaby sie kolejka pod Twoimi drzwiami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak zdesperowany nie jestem żeby podawać swój adres publicznie czy umawiać się z kimś w ciemno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Widzę był poruszany temat spotted, raz szukał mnie jakiś romeo na spotted galerii w moim mieście, opisał jak to rozmawiałam z kimś przez telefon i zapamiętał imię mojego rozmówcy (akurat musiałam je wypowiadać, imię trafione :D). W komentarzach od razu wyczaili, że rozmówca musiał być gejem :D Ja bym chętnie się na taki masaż zgłosiła, o ile miałabym pewność bezpieczeństwa :P No bo nietykalności podczas masażu nie mogę wymagać, choć to zgodne z moim dziwacznym charakterkiem i podejściem do innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszczescie Wow no to widzę, że mamy tu do czynienia z prawdziwą gwiazdą :) Ja spotted przeglądam dopiero od niedawna, więc nie wiem czy coś mi nie umknęło, ale raczej nikt mnie nie poszukiwał :D Zresztą facetów rzadziej ktokolwiek poszukuje ;) Jak już są wpisy typu "pozdrawiam chłopaka który..." to najczęściej się kończą jakimś hejtem w stylu, ze zajechał drogę na jakimś skrzyżowaniu czy że nie ustąpił pierwszeństwa z pogróżkami niż z prośbą o ujawnienie się czy pytaniem o możliwość umówienia się na kawę :P A co do masażu, to ja raczej z tych nietykalnych i sam też mam przed dotykaniem kogokolwiek pewne opory, zwłaszcza jeśli mało się znamy (a co dopiero w ogóle)... No i generalnie jakieś mało śmiałe ze mnie stworzenie, więc chyba trudno o większe poczucie bezpieczeństwa o siebie niż ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×