Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość ex mr bonk
Ahooj 🖐️ Witam wszystkich sobotnio! Jak nastroje? Wyspani wszyscy? :) Mi się spało bardzo miło ;) Haha widzę, że trolle zauważyły nasz wątek I postanowiły tu nieco sobie pofantazjować :D Cóż, to było nie do uniknięcia... I tak późno się to stało. No ale nic jakoś trzeba nauczyć się traktować takie wypowiedzi jak spojler z reklamą ;) Miłej soboty! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Wyjatkowo dobry humor od przebudzenia. W sumie taki akuratny. Wypijam herbatke i biore sie za sprzatanie jakies. Troche zapuscilam okolice ;) Rowniez milej soboty! Nie bede juz pisac, by czytelnicy sie odezwali, bo widze, ze sluchaja ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaja sie mialam na mysli :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zjadłem fasolkę po bretońsku. Szykuje się gorąca noc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesoła noc z bąkami w tle? A raczej na pierwszym planie :D Znaczy zapowiada się niezła burza w temacie dziś 😍 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonczku, ale to nie ja.. To inny gosc, mezczyzna zdaje sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zauważyłem dopiero po dodaniu posta, że to facet go napisał... :D No ale nie podpisujesz się a z gościa pisze każdy,wiec czasem ciężko rozróżnić kto pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
Trzeba to naprawic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trochę lepiej :) Jakieś plany fajne na dziś? ;) Na noc świętojańską się wybierasz gdzieś może? ;) Ja tak przeglądam newsy z okolicy, gdzie jeziora ale nic ciekawego nie widzę prawdę mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
U mnie pewnie cos jest, ale i tak pada wiec zostaje i biore sie za porzadki i pranie, potem zakupy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie o dziwo nawet słońce wyszło ;) Czyli noc świętojańska z bąkami w tle :D Zamiast wianków do rzeki będziemy puszczać pierdy w fotel - też dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
Jesli bedzie wesolo jak ostatniej nocy, to nie mam nic przeciwko!,, hhaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo :) Zresztą skoro to święto, to zawsze można pójść jeszcze o krok dalej i zamiast sztucznych ogni odpalać bąki zapalniczką :P Choć to już trochę ryzykowne... Nigdy nie próbowałem, bo się obawiam, że mogę sobie coś przypalić lub w gorszym wypadku puścić chatę z dymem :D Już widzę minę lekarza dyżurnego na SOR i moje tłumaczenia jakim cudem się tam poparzyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
Zawsze mozna zgonic na chilli, albo inne pikantne jedzenie.. I ze to samo jakos tak.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mówi się, że dobre chilli czy kebab palą 2 razy... Tylko nie wiem czy by lekarze uwierzyli, że poparzenie drugiego czy trzeciego stopnia to przez tzw gorące bąki samo się zrobiło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
Bonczku ide podzialac. Bede pewnie dopiero wieczorem. Do zobaczenia pozniej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam co tam? Wianki spuszczone w rzece? ;) Ja sobie trochę zaszalałem na rowerze i czuję się fajnie :) Dziś 90 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
Hallo! U mnie marnie z realizacja planow.. Zakupy poczynione, marchew znowu zepsuta i soku nie ma z czego zrobic.. 9 dych?? niezle i wstyd mi tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
sdmpkfsdkmf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria.pl Forum Dyskusja ogólnaPo czym pierdzicie??Odpowiedź w temacie Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy Wyszukaj na forum Szukaj ODPOWIEDZ W TEMACIE Temat dyskusji Po czym pierdzicie?? Twoja odpowiedź Twój pseudonim mr bonk Adres e-mail sdopfsdiof@wp.pl (nie będzie widoczny dla innych użytkowników) Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych wypowiedziach w tym temacie na podany adres e-mail Wyślij odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu stronka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
hmmm.. 😠💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już działa :) Ojj robiło się więcej km rowerem ;) A żadne ze mnie dziecko 2 pedałów... Zwykły amator :P A co do planów... Jutro też jest dzień, spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Authorka
Tak, tak.. Ehhh.. Diecko 2 pedalow.. Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
logowanie na takim popieprzonym temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×