Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Toaleta jest miejscem Do którego nie chadzamy Nie zdarza nam się jadać Więc nie wydalamy Jedyni na ziemi Gazów nie puszczamy Nie miewamy problemów Z przemianą materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawiść jest nam obca My z sercem na talerzu W drodze do kościoła Garbusowi grosz rzucamy Kochamy wszystkie dzieci Wszystkie dzieci nasze Płaczemy nad losem Źle traktowanych zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, juz wiecej slodzic nie bede.. to tylko tyle, ze troche popierdzialam ostatnio po owocach :D a wiesz, ze jest nawet temat o naszym temacie??? padlam jak zobaczylam.. haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodzenia tak samo jak i pierdzenia nie zabraniam :P Jedynie w pierwszym przypadku się bardziej rumienię :D Haha serio? Nawet nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ktoś zawiści nam cudownej atmosfery jaka tu panuje :D Oczywiście mówię o atmosferze tu w temacie na forum, a nie atmosferze związanej z samym pierdzeniem :P Chociaż ta też jest niczego sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałaś temat, którego ja link wrzuciłem? :P Oby moja potencjalna wybranka nie narzekała kiedyś na mnie w ten sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ciekawe ;) Chociaż sądząc po błędach to chyba jakiś gówniarz, który ma wakacje się nudzi... Co wcale nie znaczy, że taki chłopak może się trafić na serio :D I biedna dziewczyna sobie pierdnąć nie może spokojnie, bo facet speeda dostaje i to takiego, że ona szybko dochodzi przez to :P haha A tego to nie wiem :P Po takim dopalaczu to wszystko możliwe :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho tam pierdziochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie dziewczyny do ciebie bonku wróciły :) bez nich marnie tutaj bylo Trolllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda to prawda trolliku. Choć raz się z Tobą zgadzam :P Bo faktycznie bez nich ten temat umierał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a nadal mnie brzuch boli :( Nie wiem od czego... Tak jakby jakaś jelitówka... Oby nie :o Chyba się już położę lepiej, bo też trzeba wstać jutro... tzn dzisiaj :/ Dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki.. tak dobrze tu wrocic.. do jutra bonku. spij smacznie i milego dnia jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umierał Bączku? Calkiem umarl w pewnym momencie , trolll musiał sie mocno starac , jeszcze sie tak nigdy nie starał Trollllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim ;) Dzisiaj już mi trochę lepiej :) Nie wiem co to było, ale trochę mnie męczyło... Może i gazy tylko, choć do końca zwyczajnymi to bym ich nie nazwał, bo to masakra jakaś była :D Szambiarka koło mnie wczoraj to by za odświeżacz powietrza mogła robić :o :P No ale nic, było minęło, dzisiaj mam nadzieję nie będzie takiej powtórki z rozrywki ;) Miłego dzionka wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłem Bąk ze z twoim zdrowiem nieciekawie , dbaj o zdrowie Trooollll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×