Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Autorko pomalowałaś paznokcie ? Bardzo lubie zadbane damskie paznokcie i dlatego chetnie autorce odpisałem, umiałbym pieknie pomalować kobiecie paznokcie Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj wiem, że nie złośliwie trollu ;) Jaja sobie robię noo :D Jakoś muszę maskować swoją bezradność i beznadziejność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku utrzymałby sie bo kobiety cie lubia, wcale nie nudzisz, żartowałem. Jestes mily nieagresywny , przetestowałem cie ;) Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem sprawdzic jak zareagujesz na moje trolowanie no i stwierdzam ze dziewczyny tutaj sa bezpieczne przy tobie, nie wykazujesz cech patologicznych ;) tez jaja sobie robie Bonku, nie obraz sie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kapuscie fasoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż prawdziwy z Ciebie troll po byku :D lubisz sprowokować i obserwujesz jak ludzie zareagują ;) Też czasem tak robię, zwłaszcza jak mnie próbuje podpuszczać :) Kobiety może i mnie lubią, ale uwierz mi, raczej mam słaby pijar i słabo rzucam się w oczy, więc to nie jest tak, że od razu wszystkie ściągają majtki przez głowę na samą myśl o mojej obecności :D Zdecydowanie potrzebuję czasu żeby pokazać swoje dobre strony. I to w przypadku każdej płci. Problem tylko taki, że większość ludzi się zniechęca szybko... No ale w sumie to nie mój problem, tylko ich, bo to oni tracą, nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomalowalam, senna jestem.. odkladam na jutro.. bonczek, ja mysle, ze ty za bardzo sie starasz, a wychodzi odwrotnie.. ttoollu, tu mi fetyszem pachnie.. co do bonka osobowosc idealna.. i wiele innych rzeczy rowniez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe... Bo zauważyłem, że jak się staram, to nikt nie zwraca uwagi, a jak mam kompletnie wywalone na wszystko, to wtedy wszystko się samo dzieje i udają mi się rzeczy, które się nie udawały jak się starałem :P haha Wkurzające to nieco, ale cóż... A co do fetyszu trolla... Też w pierwszej chwili mi to przeszło przez myśl, ale stwierdziłem, że nic nie mówię, bo może sobie coś ubzdurałem w głupie tylko, a tego nie ma. Zresztą wielu ludzi ma jakiś tam fetysz ;) Nawet ja :P Ale póki jest nieszkodliwy i ma się nad nim kontrolę, to chyba spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawam jaki to.. co do tego wychodzenia, to wiesz jest takie powiedzenie, dosadne, ale prawdziwe: " miej wy...ne, a bedzie ci dane! " niby rynsztok, ale mowi samo za siebie :) mi czasem jest trudno sobie odpuscic, ja sie napinam i lekam, no i mam jak mam, czyli nie idzie nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój równie niewinny i niegroźny co bączek pod kołderką :D A i święte słowa! Czasem po prostu trzeba odpuścić i dać ponieść się chwili. Też spróbuj autorko, może w końcu się uda coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd się przyznać :D Zresztą i tak już za wiele napisałem :P Ojj zakpiłem z burzy, a ona na serio teraz przyszła i chyba jest na mnie zła! Pada, grzmi, błyska i wieje... Full wypas. I to jak! Cofam to co powiedziałem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry wszystkim, oh Outhtorko Ty jak wracasz po swoich chwilowych nieobecnosciach, to mam z rana pelna lekturke do przeczytania hehe... ale fajnie ze temat leci do przodu, Troll okazal sie byc calkiem milym facetem - co nawet dorad******olorze pazurkow a to sie ceni hehehe, Bonk jak zwykle elokwentny a zarazem zabawny a i widzilam pare nowych wypowiedzi na temat prykania :P :) fajnie - mamy team! Ja wczoraj tez robilam pazurki u nog ale u kosmetyczki bo ja to z hybryda lece, niestety nie mam daru artystycznego i moje malowanie konczy sie lakierem wszedzie w okol paznokci a i niejednokrotnie na podlodze czy tez na stole :D A ze wlasnie mamy lato a moj urlop zbliza sie wielkimi krokami to postawilam na swiezy kolor o nazwie Passion z blyskotkami na duzych paluchach - w typie Trolla haha... w piatek bede robic raczki a ze lubie miec te same wzory i kolory u gory jak i u dolu to bede rowniez szla w ten desen ;) Urlop o tak Outhtorko - spedze go sama i wcale mnie to nie boli ani nie przeraza. Nawet wlasnie cieszy, ze odpoczne tak jak powinnam i moze tez kogos fajnego poznam, no tylko bylebym z okna podobno szalona nie wyskoczyla to bedzie dobrze, ale mysle ze takich rzeczy nie praktykuja w Europie? ;) Deszcz - u mnie 0. Siedzialam z siostra na balkonie do polnocy probujac zlapac troche powietrza ale jedyne co zlapalam to wzdecia po prosecco :P wiec bylo troche wietrznie ale niekoniecznie byl to przyjemny wiaterek haha... A dzis powrot do pracy, dni wolne wziete dla chama przydaly sie jak najbardziej, nieco odpoczelam, opalilam sie, wygadalam i odreagowalam... a cham jak to cham dalej probuje mydlic mi oczy ale ja sie nie dam! Ha! :P nie wiem czemu faceci mysla ze baby to glupie we wszystko uwierza. Ja sie minelam z powolaniem i jestem troche sherlockiem... i nie dam sobie kitow wciskac :P Nic kochani! Czas na moje "super" sniadanie z pudelka czyli carry kalafior oczywiscie standardowo w sosie pomidorowym - drugi raz w tym tygodniu :/ wrr.. o ile dobrze pamietam strasznie trulam po tym powietrze w pracy tydzien temu. a tak na marginesie jesli ktos chcialby skorzystac z cateringu Jarmuz w Warszawie - odradzam. Monotonne, jedno i to samo w kolko wszystko na bazie sosu pomidorowego. Schudlam ale juz nie moge patrzec na te pudelka - na szczescie dzis ostatni dzien ufff... nic kochani lece sie szykowac a Wam zycze udanego dnia 👄 🖐️ buzki! Ps. A to moje raciczki gdybys kiedys szukala inspiracji Outhtorko ;) IMG_2490.JPG IMG_2487.JPG I raczki w ciemniejszym kolorku (lepiej widoczne blyskotki) IMG_2208.JPG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:38 gosc ten pierwszy kolor piekny ten u stop , taki autorko mozesz zrobic Troolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Bonku, dlatego jestem trolem ;) Trolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie fetysz, po prostu lubie o wszystkim pisac i zawsze chetnie pomoc i doradzic jak trzeba. Jestem wszystkim na forum, nie tylko trolem. Troolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Autorko za mile slowa, teraz dopiero zobaczyłem poprzednie posty. Podałem rozne wersje, najbardziej lubie pastelowe jasne subtelne. Jak jeszcze cos znajde to wrzucę Troolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość jaki to lakier na twoich paluszkach? Bardzo podoba mi sie do opalonego ciala. Masz gosc ladne nóżki , tzn piekne nóżki :) podaj kolor jak mozesz Trolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) Dziś znowu zapowiada się upalny, ale taka kolej rzeczy... Burza wczoraj była I całkiem fajny klimat zrobiła, potem się wiatr uspokoił i tylko deszczyk został padający równo i trochę grzmotów I błysków. Ale w miarę niegroźne u mnie na szczęście, choć nieco dalej to grad wielkośc***iłek tenisowych leciał... Gościu no i tak jak mówiłem, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Samotny urlopik się przydał żeby się zresetować ;) Zresztą to, że zaczyna się samotnie, nie znaczy wcale, że taki musi być do samego końca 🖐️ No a cham zawsze pozostanie chamem i trudno wymagać od niego czegoś więcej :P Gdyby chamem nie był, to by pewnie nie był teraz exem ;) Pazurki masz śliczne gościu tak jak podejrzewałem - zadziorny róż/czerwień 😍 No ale już kiedyś pokazałaś pazurka, więc bardziej niż pewny byłem czego się spodziewać po Tobie, choć i bez tego bym sobie poradził ;) Ma się tego nosa w końcu :D Haha no i po takim śniadanku to może się zmienić atmosfera wokół Ciebie :P Na szczęście jako sprytna kobieta możesz wykorzystać swój wdzięk i jakby ktoś kręcił nosem, to możesz wymownie spojrzeć na jakiegoś kolegę z mięśniem piwnym i nie ma opcji, że ktoś pomyśli, że to Twoja sprawka :D No bo jak? Zadbane pazurki tu i tam, smrodek się nie ima takiej damy :P Tylko my znamy prawdę :) Trollu Widać dobry troll z Ciebie ;) No nic, trzeba coś porobić w pracy. Miłego dzionka! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku nawet ksiezniczki prykaja , tez by trolll nie pomyslal ze gosc z pięknymi pazurkami i nóżkami pryka :) Tak zadbana kobieta to zaraz tłum przybiegnie na plazy do niej , nie ma co sie obawiać -samotność Jej nie grozi Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Bonku i wzajemnie :) Ty jestes lepszy bo w trolowanie sie nie bawisz, ja tylko by odreagowac a i czasem moj trolling na dobre wychodzi ;) Trooolll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że prykają i to jak! ;) Z tą tylko różnicą, że jak już jakiś solidny bączur zawiśnie w powietrzu, to przez ten ich urok nigdy nie są podejrzewane o jego autorstwo... Każdy instynktownie szuka wzrokiem jakiegoś brzuchatego Janusza :D No właśnie atrakcyjne kobiety mają ten problem, że może i na brak powodzenia nie narzekają, ale ilu z tych zalotników jest coś wartych? Większość to puści napaleńcy, którzy wiadomo jakie mają zamiary... Ale takich łatwo poznać i na pewno nasze dziewczyny z topicu już mają na nie sposoby ;) Ja też tu wpadam dla zabicia czasu i odstresowania po pracy lub niekiedy w trakcie jak nie mam nawału akurat ;) Jak tam nad morzem ciepło dziś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×