Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Ja ani kawy ani herbaty nie pijam chyba ze mega zmarzne w zime to jakas herbatke zapodam ale tak to tylko niegazowana woda z cytryna, swiezy soczek z pomarnczy.... i prosseco :P hihi... nie na co dzien of course :P Ja juz wyjezdzam z firmy, lewy pas i gaz ;) do potem 🖐️ 👄 Ps. zmienilam avatar na ipadzie ale widze ze w telefonie wciaz wyswietla sie stary... hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko haha nieuniknione, że tak właśnie było :D Jak to Amerykańscy naukowcy to sponsoring nieunikniony... Aczkolwiek są pewne rzeczy, które lubię w Amerykanach - przynajmniej mają wesołe podejście do kwestii bączków :P Caroline genialny avatar! 😍 Hahha Tylko dziwne, że w starych postach widnieje stary, a od teraz widać nowy. No ale widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie zauwazylam.. Haha, dziwne. Ale mi sie oba avatary podobaja :) A jeszcze tak z rana na dory humor podam Wam przyczyne jeszcze jedna zageszczenia moich wlosow. W styczniu bylam u fryzjera i po tej katastrofie na mojej glowie, nie wiedzac co poczac z tymi zoltymi strakami, troche ich powycinalam. Hahaha :P. W tej chwili odrosty maja juz kilka centymetrow i czuje w zwiazku z tym wiecej klakow tuz przy glowie :D :D . Dopiero pozniej gdzies znalazlam, ze mozna rozjasnic te pasemka. Ale ja juz chyba w ogole nie chcialam miec do czynienia z fryzjerami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wlasnie problem w tym ze ten nowy avatar ukazuje sie gdy korzystam z tableta a z telefonu podejrzewam ze dalej bedzie wyswietlal sie stary :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko to chyba norma akurat, że włosy po wycięciu wyrastają silniejsze ;) Ja ogólnie na reszcie ciała poza głową jestem słabo owłosiony... Ale zauważyłem, że jak zacząłem częściej się golić na twarzy to i szybciej teraz zarastam, co mnie nie pociesza, to trzeba się częściej golić a tego nie lubię :( Więc ja ogólnie lubię mieć zapuszczoną kozią bródkę i tylko ją docinam ;) Zresztą kiedyś mi się ta kozia bródka przydała i zostałem przez pewną kobietę rozpoznany, więc nie ma opcji żebym z niej zrezygnował całkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to powiem Ci Outhtorko hardcore jestes... ja trace wlosy z przyczyn zdrowotnych i gdyby mi ktos wycial choc jeden wlosy teraz to bym chyba zabila bakiem za kare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline to zależy od cache na serwerze i w przeglądarce. Teraz też widzę, że masz stary... Ale akurat to od serwera :/ To, że się nowa strona nie tworzy od razu też od cache na serwerze podejrzewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trooll jest jeden, tylko ja stary trooll , chyba tylko raz ktos inny napisal o kupie czy cos takiego a tak to ja tu jestem głównym trolem ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolajn na wszystko jest rada i sposob, napewno jest cos co by zahamowało wypadanie wlosow. Duzo zalezy od odżywiania , zewnętrznie to raczej marne szanse bo wszystko dzieje sie w srodku i trzeba wnetrze ratowac . Musialabys trafic na dobrego lekarza Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trooll wolał pierwszy awatar , byl wyjatkowy . Teraz inaczej troll go zanalizował : rzyganie miloscia ;) Mozesz zostac przy nim :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce przejsc a takie fajne , wpiszcie w link " rodzaje bąków " Pośmiać sie mozna , troll chcial byscie sie pośmiali Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolinex6x
Chyba ogarnelam temat z tym logowaniem ;) uwaga test... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carol niestety forum w wersji mobilnej jest poniżej krytyki :D Nie dość, że nie da się po ludzku zalogować i wylogować, to jeszcze są cyrki typu, że pierwszy post momencie zalogowania wchodzi na pomarańczowo :P Masakra... Chyba jacyś praktykanci to forum programowali, bo nie wierzę, że ktoś za takie coś dostał wynagrodzenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, ja już po pracy i po obiadku :) Dziś miałem niezły nawał i co gorsza na dniu dzisiejszym się nie skończy on :o Uff dobrze, że weekend coraz bliżej ;) A jak tam Wam dzionek mija? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu, akurat ten tekst niemal na pamięć znany nawet przez całą moją rodzinę :D W praktyce również wszystkie rodzaje pierdów przetestowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moi Drodzy! Ten dzien jakis dziwny jest.. Dosc, ze od rana pada, to jeszcze teraz przechodzi burza.. Niezle grzmi.. Ja znowu swieczki i herbatka. Dzis jeszcze dosprzatam mieszkanie, a od jutra dzialam z moimi sprawami, bo czuje sie ready to go. Jakos ten stan odretwienia ustapil i weszlam w stan pozadany, bez strachu i gotowa na zmiany.. Chyba macie w tym swoj udzial. :) Jakos bedzie mam nadzieje. Wierze, ze jak juz zaczne dzialac na tej plaszczyznie, to i rusze z fitnessem. Ciesze sie Bonku, ze juz masz fajrant, ale chyba mozesz potwierdzic, ze jak czlowiek jest mocno zajety, to i czas szybciej plynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×