Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Mr bonk , tylko czasem przy tych pieknych paniach nie pryknij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdze po czeresniach i po nabiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panowie czasem nie widzą ze jest ktos blisko, szukaja usmiechu wsrod tysiecy obcych kobiet, na ulicy , w biurze, w pociagu a nie zauważają kolo siebie , smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Żadna agencja towarzyska, a zwyczajna instytucja publiczna i to w wiosce, która jest niedaleko, a nawet o niej nie słyszałem :) Najlepsze, że jadąc tam nie spodziewałem się spotkać niczego nadzwyczajnego - ot zwykła rutyna, a tu proszę jak życie potrafi miło zaskoczyć ;) Oczywiście na nic nie liczę ani nie robię sobie złudnych nadziei na nic, ale zostawiłem namiary na siebie "w razie W", więc właściwie teraz wszystko w rękach losu :) Co do tego drugiego... Mam nadzieję, że los mnie nie doświadczy w tako sposób, że narobię sobie wstydu przy takiej okazji :D No ale cóż, dnia ani godziny solidnego pierda nie da się przewidzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa z Kalkuty3
no to tak...liste otwierają kalafiory,brokuł,fasola,kapusta i groch.:) ratuj sie kto moze...j***e jak skurfysyn,...:) po jajecznicy mam mega smierdzące pierdy...takim zgniłym jajem...:) albo jak szybko jem. Pierdzę po chipsach,po pizyy,po samzonych rzeczach... Pierdzę po mleku....i pierdzę po orzeszkach. :) wiecej grzechow nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mr bonk , masz problemy z gazami ? Duzo tego jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapusta kiszona najbardziej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Hej, ja też miałam zakaz pierdzenia w domu! Moja mama go wprowadziła. I faktycznie, wszyscy tego przestrzegaliśmy. Po pokojach się pierdziało, gdzie nie było mamy. Ojciec wychodził na dwór i pierdział w najlepsze, a mama tylko wzdychała ciężko i krzyczała z domu "na ulicy wszyscy słyszą jak bąki puszcza [imię i nazwisko taty]" :D Teraz mieszkamy z siostrą razem i w sumie zdarza nam się coś puścić, ale częściej się pilnujemy w swoim towarzystwie! Tak już nam zostało w głowach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezla lista tam powyzej.. Wychodzi na to, ze niepierdliwa jest tylko woda i herbata. Wszystko inne gazuje.. Bonczku, a widzisz.. Moze wlasnie nie tam, ale ze tak to nazwe otworzyles kanal. Od teraz coraz wiecej takich rzeczy powinno sie dziac.. Moimi wibracjami otaczam Cie opieka. Bedzie dobrze! To z agencja, to oczywiscie byl zart. U mnie w brzuszku przelewania, od czasu do czasu po********le daje rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
gość dziś Czy dużo? To pojęcie względne :D Gdzieś czytałem, że dla zdrowego człowieka 15-20 smrodków na dobę to norma. Jakoś nie liczyłem nigdy, ale pi razy drzwi zazwyczaj się mieszczę bez problemu :P Choć są dni, że przekręcam licznik... I to w ciągu godziny :classic_cool: :D Ale ostatnio nie pamiętam kiedy tak miałem szczerze mówiąc ;) Odkąd ten topic istnieje to nawet zacząłem zwracać na to uwagę (ciekawe dlaczego :D) i prawdę mówiąc jakoś nie było żadnej takiej akcji ;) Jedynie po obiedzie zaraz czy kolacji dosłownie parę skromnych bączków I cisza. Tyle że mój tyłek jakiś nieprzewidywalny jest I czasem po trafi ot tak zaskoczyć I zrobić sobie dzień strefy gazy :P Tak to wygląda jeśli mam być szczery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
nieszczescie Nie wiem skąd takie dziwne uprzedzenia się biorą... Mam nadzieję, że ja nie trafię na taką kobietę słodkopierdzącą, co ma bąkiem nieskalany tyłeczek i każdy taki występek traktuje jako zło najgorsze :P Bo któregoś dnia to mi tyłek rozerwie :D BTW fajnie, że lista się powiększa i zainteresowanych tematem więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rzygi mnie zbiera jak was czytam ludzieeeee , obleśni jesteście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To dlaczego czytasz? Jest wiele innych ciekawych tematow np "ciekawe jak pachnie twoj o..byt". Nie wiem, jak mnie cos nie interesuje, to nie wchodze, nie czytam... Ale dziekujemy za opinie i wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Dziwią mnie takie osobniki... Wejdzie, przeczyta i narzeka, że mu temat nie odpowiada... :D Przecież już sam tytuł informuje o czy dany temat jest ;) Już po tym można wywnioskować czy temat komuś pasuje czy nie... Zresztą tutaj również uczuciowe kwestie są poruszane... Przypadek? Nie sądzę ;) Widać jeden temat od drugiego tak daleki nie jest :P Korzystając z okazji zapytam o to, co już kiedyś próbowałem poruszyć, ale nikt nie odpisał... Jak podchodzicie do kwestii puszczania bąków przy drugiej połówce? ;) Ja się przyznam bez bicia, że tego nie robię, ale tylko dlatego, że singluję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha.. Znajomosc byla krotka, po jakims czasie dostalam pozwolenie n**********le nie moglam, musialam wyjsc i scisnac brzuch i wtedy poszlo.. Chyba juz o tym pisalam, ciekawa jestem jak inni.. Gdzies czytalam,ze jakasdziewczyna na kibelek nie idzie jak jej chlopak jest w domu. Wiec kupcie wstrzymuje nawet 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pewnie stronka nie przeskakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Omg współczuję jej... Ja rozumiem, że się wstydzić można na początku, bo w końcu każdy chce się pokazać od najlepszej strony przed obiektem swoich westchnień, a wszelkie smrodki mogłyby wszystko przekreślić - tak się wielu ludziom wydaje. A prawda jest taka, że gazy i inne fizjologiczne sprawy dotyczą każdego. Nawet tą piękność o niebiańskim spojrzeniu, którą widziałem dzisiaj. Trzeba być tego świadomym po prostu I tyle. ;) Mi by tam nie przeszkadzało to szczerze mówiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy wszyscy tylko ludzmi.. I wszyscy robimy to samo.. Chrapiemy, smrodzimy, pocimy sie. Mozesz sie starac jak tylko chcesz, ale przez sen np to juz wszystko bedzie: ja dodatkowo mowie przez sen.. no i pochrapuje i popierduje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale takie tytuły tematow wkurzaja jak sie patrzy na spis , zmiencie tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz bedziecie zdjecia kup wysylac ; niedaleko wam do przemka prawika ; wlasciwie robicie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Mi też się różne rzeczy zdarza robić we śnie... Chrapać zazwyczaj nie chrapię. Mówić podobno mi się zdarza, ale raczej bezsensowne rzeczy. Za to kilka osób już potwierdzało, że pierdze przez sen :D Kiedyś nawet podobno walnąłem bąka śmierdziucha I sam się z tego chichotałem przez sen :P Także nie chciałbym takiej kobiety, która by mi robiła pierdowy terror o jakim pisali tu niektórzy.... Jeszcze by doszło do tego, że musiałbym spać na balkonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha! Bonku, kocham Twoje poczucie humoru.. Rozbawiles mnie!! Nie wiem kto to prawik przemek, nie wchodze, jesli temat nie jest interesujacy. Ten mial byc smieszny.. Nie chamsko wulgarny.. Zadnych zdjec nie bedzie.. Spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
gość dziś Dobrze się czujesz gościu? Temat jak temat... Jeśli względnie inteligentni ludzie się w nim spotkają, to można sobie pogadać na luzie i kulturalnie ;) Oczywiście trzeba mieć jakiś tam dystans do siebie. :) Ty widać go nie masz za grosz, więc niepotrzebnie w ogóle tu wchodzisz i szukasz nie wiadomo czego. Tylko złą atmosferę tu wprowadzasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
gość dziś Ojj tylko się nie zakochaj przypadkiem mi tu ;) :D P. S. Chyba nadciagają problemy z odświeżanie postów znowu :( Ehh to już się zaczyna tradycją robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i sie zacielo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawia siewidac, teraz to tylko kilka minut.. Zamiast godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
I tak szału nie ma.... Takie przerwy nie powinny mieć miejsca :( Zresztą ja mam dodatkowy problem, bo domowy net odwala cyrk i nie działa coś dzisiaj. Dobrze, że w tel jest zapasowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×