Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Dzis nie ma pierdzenia, dzis malo sie jadlo.. Wiec i wieczor spokojny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edziaaaaaaaa
Po jajkach okropnie pierdzę :o I generalnie po mleku, bo w pewnym stopniu nie toleruję laktozy. To są tzw gorące pierdy, co są cieple w tylek, ciche i baaaaaardzo smrodliwe. A czasami mnie wzdyma bez powodu :o Wtedy pierdy są nieśmierdzące, ale dosc glosne i glupio jak ktos uslyszy :o Ale i tak najbardziej żenujące jest pierdzenie cipą po seksie, czy w moim przypadku- przy cwiczeniach na plecach. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że temat szybciej uleci jak niegroźny bączek, a tu dalej trwa :) Jakieś wietrzenie by się przydało, bo wszyscy się tu zakisimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edziaaaaa - miszcz! Cóż za obeznanie w temacie! :D Gorące pierdy 😍 Ojj tak, te są wyjątkowo groźne dla otoczenia ;) A u mnie ogólnie ostatnio tyłek milczy większość czasu... Czasem sobie burknie niezbyt groźnie... aż niepodobne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz, temat absolutnie apolityczny, areligijny, aseksualny, nie glosi nienawisci, rasizmu, ani nie popiera terroryzmu ;) Proponuje ustanowic cel-rekord 1000 wpisow! Zamyslem bylo, by tematem odstresowac i miast oparow cuchnacych, unosily sie opary smiechu.. Dajemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Może bączki to i ulotny temat ;) Ale niekiedy potrafi się solidnie ciągnąć i długo przypominać o swojej obecności, dając powód do dumy jego autorowi/autorce - tak jak z bączkami zresztą :P A jak komuś nie pasu, to czytać/wąchać nie musi :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej chwili chyba jajka na prowadzeniu.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same jajka to jeszcze pikuś ;) Najlepszy czad to jest w okresie Wielkanocy jak człowiek żre na przemian jajka, bigos, sałatkę warzywną, kiełbasę na ciepło, opcjonalnie żurek i wszystko w dużych ilościach i tak przez kilka dni pod rząd :classic_cool: Ktoś coś pisał, że bąki to temat bez nienawiści i nie ma nic wspólnego z terroryzmem... Może i normalnie tak jest ;) Jednak w takie dni to lepiej nie pojawiać się w miejscach publicznych, bo można zostać posądzonym o masowy zamach z użyciem broni biologiczno - chemicznej :D A jak w danym miejscu zbierze się wielu takich najedzonych takim kalibrem, to już zmasowany atak się robi :P O nienawiści ze strony ludzi, którzy się na taką gęstą chmurę nadzieją nawet nie muszę mówić chyba ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem, ale chyba nic nie pobije tych wstrzymywanych, albo i nie pierdow na pasterce.. Jeszcze tacy lekko zawiani panowie, co kiwaja sie w przod, tyl i na boki.. A potem w tlumie smrodek i to rozgladanie sie po wszystkich.. kapustka leci, karpie na masle i pierogi... Czasem trzeba mocno zacisnac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za takim osobnikiem to strach stać z gromnicą :D Już pal licho, że smród, bo to najmniejsze zmartwienie... Ale jak taki walnie gaza, a centralnie za nim ktoś trzyma świecę, to może się skończyć tragicznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna tu smierdziec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie z mojej winy jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba obrzydzilismy za bardzo nikt inny nie chce popierdziec, upps sorry popisac.. ;) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahha ups bywa :D Tak się składa, że nikt nie jest święty pod tym względem... A kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żeby jeszcze bardziej dowalić do pieca (a może właśnie rozruszać towarzystwo), napiszę o wydarzeniu sprzed kilku lat, nawiązujące akurat do Wielkanocy ;) Jednego roku spędzaliśmy Wielkanoc u krewnych. Oczywiście miała miejsce istna uczta, o której była mowa nieco powyżej. No i że tak powiem - efekty były, tyle że siedząc przy stole nie wypada, więc zaciskałem tyłek aż do wieczora. Pech chciał, że siostra miała (nie)przyjemność spać ze mną w łóżku, bo tak wyszło akurat, że mnie z nią położyli. A co się działo w nocy to sobie możecie tylko wyobrazić :P Wspomnę tylko, że siostra chyba do dzisiaj ma traumę z tego powodu :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh.. status na wieczor jeden pierd i to po herbatce z czystka.. ale ja na serio chcialabym sie dowiedziec po czym ludzie pierdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakies podslyszane pierdy innych? Bo ja w supermarkecie raz faceta podslyszalam, zwyczajnie swiniok grzmotnal na samym srodku, bo myslal, ze nikogo nie ma.. I jeszcze raz na jakiejs imprezie facet tak zasadzil, jak poszedl na papierosa ze hej i tez myslal, ze nikt nie widzi.. A tu ja sobie zza rogu wyjrzalam i slyszalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widzę prowadzisz wnikliwą analizę i statystyki odnośnie swoich bączków ;) A co do pytania... Skąd ta ciekawość koleżanko droga można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadna tam analiza, zadna statystyka... ooo a nawet egzamin ze statystyki zdawalam.. nie wiem, no tak.. z ciekawosci czysto ludzkiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od razu świniok... :o Wiedział że nie utrzyma, więc chociaż sobie ulżyli w samotności z dala od ludzi... A że Ty się przypadkiem tam znalazłaś i nie zauważyli... Trudno. Postaw się na ich miejscu i pomyśl co Ty być zrobiła w takiej chwili. I czy nie byłoby Ci przykro gdyby ktoś nazwał Cię świnią, bo sobie pozwoliłaś na osobności, a jednak ktoś słyszał / poczuł... ;) Jesli chodzi o mnie to tyle takich sytuacji było, że nawet nie pamiętam 1% z nich podejrzewam ;) x 1. Kiedyś również w markecie szedłem sobie z bratem, gdy do naszych uszu dobiegł taki potężny, bulgoczący pierd. Ja spojrzałem na niego, on na mnie i zaczęliśmy się śmiać na głos jak psychiczni jacyś :D Odgłos pochodził zza regału... Po chwili patrzymy, a zza niego wyłania się jakaś starsza kobieta cała czerwona na twarzy :D 2. Pewien wykładowca stojąc tyłem do studentów (pisał coś na tablicy), przypadkiem wymsknął mu się zefir. A że był to postrach studentów, to nikt nie ważył się nawet zareagować ani skomentować żeby nie mieć przerąbane. Ale było widać, że parę osób (w tym ja) z trudem trzęsło się aż z powstrzymywanego na siłę śmiechu. 3. Kiedyś jak wróciłem po urlopie, to siedziałem u siebie pracując w skupieniu, a szef w pomieszczeniu obok chyba zapomniał, że już wróciłem i jestem na miejscu, bo beztrosko się spierdział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hmmm czyżbyś szykowała się do jakiegoś pojedynku na naj... bąka i szukasz porad co jeść by wygrać? ;) :P Czy może jakiś mały zamach z użyciem naturalnego gazu łzawiącego planujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehh to byl taki zart ze swiniokiem.. on stal na samym srodku glownego przejscia w duzym supermarkecie.. a czy ten ostatni wpis to Twoj kolego, czy jakiegos nowego goscia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Zależy który masz na myśli... Już się trochę gubię :D Może trzeba zacząć się podpisywać? będzie prościej ;) Moje wpisy na tej stronie to: [00:23-ten pierwszy] [01:14 - drugi] Omg nawet nie wiedziałem, że tyle tu napierdziałem.... tfu tzn napisałem :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, a jak to zrobic, zeby odpowiadc na czyjes posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
dziś Na tym forum się nie da tak niestety ;( Nic tylko metoda Copy'ego-Paste'a (jak to się mawiało na studiach)... czytaj: ręcznie kopiuj-wklej i cytowanie albo chociaż dać godzinę postu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up coś się popsuło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
gość dziś Czyli nie tylko od pewnego jedzenia się pierdzi, ale też przez chorobę ;) No i jak znacznie wcześniej pisałem - od stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha dobrze wiedziec, dzieki.. lece juz spac. dobrej nocy. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Paaaa 🖐️ 👄 trzymaj mocno kołdrę w nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
papa, milego dzionka i kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×