Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość nieszczescie
Najgorzej było patrzeć, jak się witała ze swoim chłopakiem, można się domyślać co biedny czuł, jak ją całował :D W sumie nawet mi jej teraz trochę szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczescie - witamy i zapraszamy.. Oczywiscie cenimy sobie komentarze, gdzie jest sie z czego posmiac. Czasem mozna sie zniesmaczyc, ale trza sie odstresowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuut
Dziś mam wiatrodzień po czeresniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpfff
U mnie cisza jak na morzu przed sztormem ;) Pewnie jutro jelitka o sobie przypomną i zaczną tą nieszczęsną fermentację :D A co do smrodu z buzi, to najczęściej wina halitozy oraz psujących się zębów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to halitoza?? Ja mam cos takiego jak bardzo sie zdenerwuje, to wysycha mi w ustach i wtedy cos ten oddech nieswiezy.. Ale tez czuje ciagle cos jakby "siedzialo" na migdalkach. Glut jakis. Czy to moze to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Witamy nowoprzybyłą chlebem i fasolą (tak żeby się lepiej wczuć w klimat) ;) U mnie od wielu dni cisza... Nawet wczoraj po niby mieszance wybuchowej w postaci gotowanych jaj, nektarynek i jogurtu na kolację. Nie to żebym tęsknił za swoimi pierdkami... No może troszkę :D Ale to kolejny dowód na to, że mój tyłek jest nieprzewidywalny... Po czymś takim praktycznie nic. A innego dnia wystarczy trochę owoców ;) Co do nieprzyjemnych zapachów z ust, jest wiele przyczyn. Poza tymi wymienionymi jest jeszcze od ropiejących migdałków, chorego żołądka i refluksu. Słyszałem też, że chorzy na cukrzycę też mają specyficzny smrodek. Coś pominąłem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jogurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuut
Halitoza to smrod z ust przewlekly , kup halitomin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuuutttt
To co siedzi to na języku kupa i trzrba kupic szczoteczke ktora ma funkcje mycia jezyka , jezor wyciagnac i szorowac az to biale smierdzace gowno zejdzie, a najpierw wez patyczek higieniczny , potrzyj nim tył jezyka i po minucie powachaj. Padniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najbardziej po brukselkach, fasola też jest niezła, cebula, brokuły, czosnek, groch, kapusta kiszona, jest dobra, często jem bo mam zaparcia, jak usiądę to kanonada, dosłownie wypycha kupsko, pneumatyczna defekacja, normalnie. Ja po jajkach normalnie nie pierdzę ale cichacze strasznie toksyczne sączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z cukrzyca to chyba prawda, niestety moj tato choruje i niestety, ale jechac z nim samochodem to katastrofa.. Smrod jak z sedesu. Zuje gumy, ale niewiele pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OOo nowe produkty do mojej listy.. Po grochu ja tez, po kaszy... Ogolnie po niezdrowym zarciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
To ja może jeszcze poruszę pewną wstydliwą, aczkolwiek ważną kwestię. Jak podchodzicie do kwestii puszczania bąków przy partnerach? Robicie to na luzie, uciekacie do toalety, od lat udajecie, że tego nie robicie czy może popiedujecie sobie wesoło wieczorami i sprawdzacie który bardziej jadowity? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis Ty ciekawski.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po orzechach, jablkach, fasoli, kapuscie, grochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak samo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
gość dziś Jakoś nie uważam, żeby pytanie o to po jakich produktach spożywczych ludzie mają gazy było mniej ciekawskie niż o to czy krępują się robić to przy partnerach ;) To przecież równie życiowa kwestia... W końcu jak się z kimś mieszka i obcuje z nim przez resztę życia, to warto wziąć to pod uwagę. Co innego na randce jak się z kimś spędza max kilka godzin, a co innego w zamkniętym pomieszczeniu non stop właściwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tu fajny temacik, jeden z moich ulubionych.. miszcz nad miszcze butelka wody za 69gr w prezencie gwiazdkowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos tu cicho.. I ladnie pachnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ktoś cichacza puścił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Tym razem nie ja ;) Pewnie autorka cichacza zapuściła to i cicho jest i jej samej pachnie :D Ponoć każdemu jego własne "perfumy" pachną, a przynajmniej nie śmierdzą ;) Wybacz, musiałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie spokoj.. Wszystko gra :) A u Was?? Zupelnie powaznie! Potrzebuje zakopa, zeby podjac decyzje i zeby ruszyc z zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonczku, zlosliwy trollu. Tak jak wyzej u mnie spokoj w jelitach. Tym razem balagan w glowie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Wybacz raz jeszcze, serio nie mogłem się powstrzymać przed tym :D U mnie też spokój pod każdym względem ;) Nawet aż zanadto spokojnie, wręcz wieje nudą w moim życiu... A Tobie co leży na wątrobie (skoro jelita spokojne), że w głowie się poprzewracało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sie nie gniewasz, to bylo zartobliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh, znowu nie widac moich komentarzy, cos sie zacina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Znowu serwer się przyczadził... Ktoś w serwerowni się zbączył :P A na poważnie, to widzę, że tak się dzieje w momencie gdy zaczyna się nowa strona postów... Wczoraj było dokładnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh, trudno byloby sie tu zmiescic. Zwyczajnie prosze mnie nastraszyc i kopnac tam skad gazy uciekaja.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×