Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość Goscpruuuut
Ale fajnie tutaj u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuuth
Dawno tak fajnego towarzystwa nie widzialam , wreszcie fajni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscpruuuut dziś [23:00 Cieszymy sie, zapraszamy!! Mozesz podzielic sie jakims fajnym wydarzeniem dotyczacym pierdzenia, lub innym.. Pfff, to napisz cos na temat goscia ze studiow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuuth
A ja mialam taka kolezanke ktorej tak walilo z buzi ze na mdlosci brało a miedzy zębami czarny nalot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuut
Ludzie mie zdaja sobie sprawy ze smierdzi im z buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brudasy, fuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpfff
Dobranoc i do jutra ;) Pomyślnych wiatrów Wam życzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej nocy! Ja uciekam na kapanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Chyba się serwer przyczadził, trzeba przewietrzyć :P Ja na studiach przebojów nie miałem tego typu... Za to we wcześniejszych latach szkolnych. Raz np na wyjeździe dziewczyny spały razem z chłopakami w jednym domku, bo było zimno. A ja przed pójściem do łóżka zjadłem sobie kilka kanapek z paprykarzem szczecińskim (kolejna rzecz do listy! ;)) Potem koledzy gdzieś poszli sobie i zostałem z dziewczynami jako jedyny facet. Dziewczyny sobie dyskutowały o czymś, a mnie zakręciło w brzuchu. Stwierdziłem, że skoro leżę w śpiworze, to sobie upuszczę ciśnienie po cichutku, nie powinno się wydać :classic_cool: Myliłem się. Co prawda wyszło bezgłośnie, ale jednak smród się wydostał jakimś cudem ze śpiwora i na serio powalał :D No ale nic, leżę z kamienną twarzą, może się nie wyda albo zwalą na kogoś innego. O ja naiwny... Nie minęło 10 sekund i jedna wrzasnęła "Ale się ktoś spierdział fuuj!", oczywiście wszystkie oczy zwróciły się w moją stronę (no tak, w końcu jedyny facet w pokoju, to oczywiście pierwszy podejrzany) i wszystkie uciekły na dwór w mgnieniu bąka. Tzn oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
gośćpfff Podkołderników jadowitych 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz po kapieli, melisa w kubeczku. Musze jesze wyszorowac zabki.. Chyba bede dzis dobrze spac, bo te 2 ostatnie nocki cienkie byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żabki szorować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzisz,mozesz interpretowac i tak.. Poszoruje.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mogę co za temat i ludzie jaraja się cuchnacymi gazami z d**y :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba się to nie czytaj. To jest sposób na odstresowanie się. Temat - odskocznia, a nie kolejny temat aby po ludziach hejterzy sobie jeździło. Mi ten temat poprawił naprawdę ciężki dzień i dzięki tym bzdetom pierwszy raz od kilku dni się uśmiecham. Doceniam poczucie humoru tych ludzi ;) A temat jak najbardziej życiowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Dokładnie! Fajne są takie ulotne tematy :) Dzięki nim właśnie można poznać kto jest fajnym i ludzkim człowiekiem, a kto wrednym hejterem i nieżyciowym frustratem. Dziękuję autorce za ten temat 🌻 Wbrew pozorom to bardzo neutralny i bliski naszemu sercu temacik, a inteligentni ludzie potrafią do niego podejść z dystansem i kulturalnie popisać o tym zjawisku fizjologicznym, które jak na ironię przez wielu jest odbierane jako niekulturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh, goscie, goscie. Najlepsi Ci nieproszeni, ktorzy tylko po sobie zostawiaja balagan i smrodek tajniakow.. ;) :D Ide do sklepu, po spozywke, aby bylo po czym pierdnac.. Choc tak jak zerkne na te oponke, to apetyt odbiera. Jutro mam isc na fitness. I tak codzien.. Motywacja, motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr bonk
Co kupiłaś dobrego? :) Może będą lepsze bączki i będzie o czym pisać :D A co do fitnessu.... Ja też się już nie wiem ile czasu wybieram na siłownię. No i nie mogę się wybrać, ale za to w domu zacząłem ćwiczyć, więc jakby nie patrzeć jestem bliżej tej siłowni :) Myślę, że jak trochę poćwiczę w domu i nieco formy nabiorą, to wtedy łatwiej mi będzie na siłowni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co kupilam?? Ehh, znowu swinstwa. Kofeina, cukier.. Niestety salatki byly nieswieze, to samo marchewki, .. Najzdrowsze to avokado i woda.. Byly kiwi i nektaryny, ale to cukier wiec fee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Figura meska silacza jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc prutttt
Swojego czasu mialam ukochany temat " czlowiek jest obrzydliwy sra pierdzi i ma smarki " Kocham ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas kroluja pierdy wiec dla Ciebie moze byc za nudno.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
Przepraszam najmocniej, ale nie mam ochoty nadrabiać ośmiu stron wątku. Za to jeśli przyjmiecie mnie w grono piszących, będę na bieżąco. Odpowiedź na pytanie w temacie: ja pierdzę najbardziej po cebuli D: Raz miałam nawet nieprzyjemne zdarzenie po kanapkach, na których była posiekana cebulka, na szczęście było to niedaleko domu... jeszcze chwila a bym skończyła na środku ulicy z brudnymi gaciami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
O i miałam taką koleżankę, bardzo zadbana z zewnątrz, jedna z najładniejszych na uczelni... za to nie dało się z nią rozmawiać, tak jej śmierdziało z buzi... Chyba nie była tego świadoma, choć czasami żuła gumę... Ohyda. A była naprawdę ładna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscpruuuuut
Przyjmujemy cie z otwartym sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc prutttt
Pierdy tez byly w czlowieku obrzydliwym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość prut
Moze to ta sama z uczelni co moja ;) ladna a w buzi smrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie przechodzi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruttttt
Niektorym smierdzi jezyk , odkłada sie na języku zarcie i smierdzi, ona napewno nie wiedziala ze jej wali , powinna szorowac jezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc pruuutttt
Temat obrzydliwy juz nie zyje , tylko z sympatii go wspomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×