Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

English for you opinie

Polecane posty

Gość gość

Ktoś z Was korzystał ze szkoły English for you? Macie o nich jakieś opinie? Z tego co wiem, to wakacyjna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko oceniać szkołę językową, ponieważ ma na to wpływ wiele czynników. Często ludzie idą do szkoły językowej i oczekują cudów, a sami nic nie robią. Trzeba też trochę dać od siebie. No owszem, sporo też zależy od lektora - nauczyciela. Lepiej szukać takich, którzy kładą duży nacisk na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki temat Do i Homework :) Zapytajcie Finlandii w Szklance bo ona wielką studentka medalistka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam już kiedyś o tym, ale nawet dobre szkoły mają słabe placówki, a czasem mała szkoła językowa gdzieś na uboczu, może nas pozytywnie zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś z Was próbował uczyć się angielskiego samodzielnie w domu? Ja się zgadzam w 100% z takim podejściem: https://www.youtube.com/watch?v=Y3-J6V9I6Sk poczytajcie o tym i posłuchajcie, a odwróci wam się myślenie o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucząc sie angielskiego w taki sposób jak podaje autor nagrania, uczysz się bardzo szybko. resztą nie tylko angielskiego. Ja mieszkałam we Włoszech 8 miesięcy, ale bardzo chętnie gadałam z ludźmi. Pod koniec wyjazdu rozumiałam już wszystko z telewizji i rozmawiałam na bardzo dobrym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam szkół językowych. Zdecydowanie lepsze efekty można osiągnąć ucząc się samemu w domu, wystarczy tylko trochę chęci książka obok lub urządzenie elektroniczne z dostępem do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły językowe nie zyskały sympatii u mnie. Wysyłając dzieci w wieku gimnazjalnym d szkoły językowej na trzy lata dzieci nie nauczyły się nic..Córka w rezultacie zdawała język niemiecki na maturze a syn nie potrafi sklecić kilku zdań. Radze się zastanowić nad pójściem do szkoły językowej czy warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła, szkole nie równa. Pamiętajcie o tym. Niestety szkoły językowe mają taki minus, że są drogie, ale korepetycje mogą być jeszcze droższe. Jak kto woli. Niektórzy lubią się uczyć w grupach ale to też może być zdradliwe, bo często powielamy błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cennik robi wrażenie. Nie polecam szkół językowych. Jakie macie sposoby na zapamiętywanie słówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia mogę polecić naukę w domu. Najszybciej zapamiętuje się słówka jeżeli powtarza się kilka na raz. Znajoma zdradziła mi super sposób- mianowicie zrobienie kilku karteczek samoprzylepnych ze słownictwem którego chcemy się nauczyć następnie należy je przykleić przy lodówce czy szafkach w kuchni, w miejscach gdzie widzimy je cały czas. Super sposób polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły językowe? Serio ludzie, ktoś jeszcze z tego korzysta? Przecież to jest spory wydatek, a w dzisiejszych czasach wręcz angielski sam nam wchodzi do głowy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się w pewnym stopniu z rozmówcą wyżej, też mam takie zdanie na temat szkół językowych, szkoda pieniędzy moim zdaniem. Jeszcze mogę się zgodzić na korepetycje, jęzeli ktoś nie rozumie danegu działu z gramatyki to dlaczego by z kilka razy nie skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korepetycje, szkoła językowa - w moim przypadku było wszystko. Rezultaty są marne, a koszty mama wypomina mi do tej pory, tylko sama mnie na to namawiała. Korepetytor od początku był nie miły zadawał mi tylko prace domowe i je sprawdzał mało rozmawialiśmy po angielsku, natomiast w szkole językowej większość czasu spędzaliśmy na naukę setki słówek na raz, bez wykorzystania ich póxniej w jakimś zdaniu.. Po latach mój angielski się urozmacił kiedy poświęcam mu dużo czasu w domu np oglądam filmy po angielsku z polskimi napisami, więcej teraz umiem niz przez stracone lata korepetycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam youtuberów do nauki języka angielskiego- super sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast preferuje znajomości przez internet z osobami z różnych krajów, dzięki temu wzbogacam mój angielski często mnie poprawiają mam korki za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o nauczycielach uczących w szkołach językowych, czy faktycznie mają indywidualne podejście do każdego ucznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze spokojnie mogę polecić w mieście English For You. Chodziłam do nich zarówno na kurs semestralny i wakacyjny. Dużo skorzystałam. Przede wszystkim udało mi się poprawić mówienie na czym szczególnie mi zależało W wakacje zajecia były dość intensywne. Połowa z nich prowadzona była przez native speakrów. Miałam ich kliku, więc można było ćwiczyć akcent i wymowę. Część teoretyczna była tłumaczona natomiast przez polską lektorkę. Zajęcia były spójne i powiązane ze sobą. Zarowno Anglik i Amerykanin fajnie dopełniali naukę zmuszając nas do mówienia. Grupa była bardzo kameralna i dobrze dobrana zarówno wiekiem i poziomem. Widoczny był nacisk na konwersacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nigdzie nie mogę znaleźć cen szkół językowych? Wszędzie gdzie patrzę, to zapraszają mnie do siebie na rozmowę. To mnie troche wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, wspominaliście o enlinado, kupowałam miesiąc temu, teraz już pierwsze kroki za mną. Jestem jak najbardziej zadowolona. Można dostać też 50 zł zniżki po zapisie na listę i odebraniu nagrania testowego. Moim zdaniem warto się zapisać, bo zniżka spoko, też skorzystałam i faktycznie naliczyli. Całość opisana dokładnie tutaj: http://forumnauka.pl/forum-jezyk-angielskie/enlinado-za-darmo-znizka-rabat/ pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy szkoły english for you są w kilku miastach czy to tylko Warszawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoły językowe z reguły nie podają cenników. Taka już ich polityka. Co zrobisz - nic nie zrobisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto z was uczy się w domu i ma dobre wyniki, takie żeby móc się dogadać bez problemu z obcokrajowcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przykład ja się w taki sposób uczę i naprawdę daję radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z English for you, zapłaciłam około 800 - 900 zł już dokładnie nie pamiętam. Wszystko ok, szkoła jak szkoła, ale trzeba się uczyć. Jak się nie przyłożysz, to nie będzie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I właśnie to jest problem wielu ludzi, którzy się uczą, że szybko im się nauka języka nudzi. Taka metoda, albo taka, taka szkoła, albo taka. Prawdą jest, że najlepiej uczymy się gdy coś lubimy, dlatego zachęcam każdego do poznawania dużej liczby native speakerów z którymi można dużo gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwa obiła mi się o uszy, znajoma chodziła do tej szkoły językowej, mówiła że dużo czasu trzeba uczyć się w domu przed lekcjami tam. Najbardziej opłaca się skorzystać z tej szkoły w wakacje, bo są najtańsze ceny. Po dłuższym czasie nauki w tej szkole stwierdziła, że lepsze efekty może osiągnąć sama ucząc się w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie jest istotne za bardzo jaka szkoła językowa, bo i tak trzeba uczyć się w domu nikt nam sam do głowy nic nie wbije, może nas tylko nakierować czy ułatwić nam osiągniecie sukcesu w krótszym czasie. Z tego co się słysz to szkoły językowe bardziej stawiają na ilość nie na jakość, biją się o uczniów gdy ich już mają chcą jeszcze wiecej i nie skupiają się na indywidualnych przypadkkach, a jak wiadomo każdy z nas uczy się w innym tempie. Myślę, że lepszą opcją jest korzystanie z korepetycji lub z kursów internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają dosyć przystępne ceny. Jeżeli ktoś lubi naukę w grupie to może skorzystać ja nie mam zdania na temat szkół językowych. Moj brat chodził w czasach szkoły podstawowej i nic z niej nie wyniósł, ale to może tylko wyjątkowy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×