Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

English for you opinie

Polecane posty

Gość katr3

Dobry sposób na ogarnięcie angielskiego to zajęcia podzielone pomiędzy polskim lektorem a Nativem. Przygotowywałem się do B2 w warszawskiej szkole English For You. Zawsze zagadnienia gramatyczne lepiej wytłumaczy polski lektor, natomiast konwersacje poprowadzi Native Speaker. Właśnie tak jest w tej szkole. Oprócz gramatyki jest baaardzo duż mówienia i to rzeczywiście daje rezultaty. Grupki zawsze powinny być mało liczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony

Konwersacji w English For You jest ich rzeczywiście bardzo dużo.
Do każdej grupy przypisany jest Native Speaker, który prowadzi kurs w oparciu o konkretny program razem z polskim lektorem (tu kwestie gramatyczne).
Np. w poniedziałek jest polski lektor, w środę Native Speaker.
Można się przygotować do lekcji z Nativem
Organizowane są dodatkowe zajęcia ( fakultatywne) w formie konwersacji w kawiarence dyskusyjnej. Są to spotkania nie oparte na podręczniku i omawiane są bieżące wydarzenia na świecie w Polsce itd (zależy od poziomu grupy)
Na dodatkowych konwersacjach są różni Nativi, nie trzeba umawiać się na te spotkania. Co tydzień szkoła wysyła informacje na maila z terminami spotkań.
Kurs jest więc prowadzony w stałych niezmiennych porach ze stałymi lektorami(polski i Native), dodatkowe konwersacje w różnych terminach, z różnymi Nativami.
Ogólnie widać, że kursy są w dużej części nastawione na gadanie, dlatego większości osób podobają się tak prowadzone zajęcia, zresztą widać efekty dosyć szybko, musisz lepiej, gorzej ale mówić
Szkoła uczy tylko angielskiego, nie jest to więc market językowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safer

Według mnie English for You ma najbardziej wartościową metodę przygotowania do egzaminów Cambridge. Polski lektor odpowiada za sekcje gramatyczne, robi cały podkład do konwersacji z native speakers. Ważne, że szkoła kładzie bardzo duży naciska za speaking, gdyż bardzo dużo punktów dostaje się właśnie za to.Pod koniec kursu jest Mock Test, czyli egzamin próbny za free, gdzie można zobaczyć, czy jest się przygotowanym do tego prawdziwego sprawdzianu, warto uczeszczać do English for You caffe, fajne urozmaicone warsztaty. Można poznać ciekawych nativów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new

W English For You przygotowali mnie z sukcesem do FCE, potem do CAE. Mogę więc powiedzieć, że zrobili to dobrze, gdyż udało mi się zdać obydwa te egzaminy. Oczywiście duży wkład dały dała mi własna praca i zaangażowanie. Szkoła oczywiście zrobiła co należy, były testy, odbył się egzamin próbny. Miałem czas aby poprawić co trzeba. Dobrze układała się współpraca polskiego lektora i native speakers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmoddeel

W mojej ocenie poziom zajęć i sposób prowadzenia zajęć w English for you bardzo się sprawdza. Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, że człowiekowi chce się brać udział w kursie. Dotyczy to zarówno zajęć z polskim lektorem porządkującym struktury gramtyczne i nativem odpowiedzialnym za mówienie. W ten właśnie sposób zdałam FCE i poprawiłam komunikację. Ostatnie wakacje na Malcie pokazały, że łatwiej się dogaduję po angielsku, To jak dla mnie zasługa English For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samantka2

Ja zdecydowałam się powierzyć naukę bardziej sprawdzonej szkole, jak dla mnie taką placówką jest właśnie English For you. Mnie bardzo podpasowały takie kursy, gdzie dużo miałam konwersacji z przeróżnymi nativami to było jednak bardzo korzystne, gdyż musiałam się bardzo oswoić właśnie z tą częścią jezyka, najlepiej dogadywałam się z naszą nativką Mary. Potrafiła doskonale motywować do spraw konwersacyjnych. Współpraca pomiędzy lektorem polskim i nativem od konwersacji ukałdała się dobrze, polecam English For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stay77

Po pierwszym kursie mam fantastyczne wrażenia i zdecydowałam się kontynuować

naukę w okresie wakacji. Rzeczywiście dobrze dobrany skład, możliwość

otoczenia się angielskim dzięki konwersacjom z różnymi ludzmi ze świata

anglojęzycznego. Polecam Panią Kamilę, jestem zauroczona w jaki sposób

prowadzi ona zajęcia i zachęca słuchaczy do pracy. Podobnie sprawa tyczy się

Jonathana i Nolana - super profesjonalni native speaker z ogromnymi

umiejętnościami pedagogicznymi. Dla mnie szkoła z wysoką pozycją na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ditr2

Czuję, ze po semestrze zacząłem mówić po angielsku, szkoła fajna, dobrze ogarnięci lektorzy, pracują z pasją, ilość testów progresywnych odpowiednia, motywuje do nauki. Od czasu do czasu na zajęciach pojawia się metodyk, który monitoruje, czy wszystko jest ok. Polecam korzystać z warsztatów w kafejce English For You.
W mojej ocenie poziom zajęć i sposób prowadzenia zajęć w English for you bardzo się sprawdza. Szkoła organizuje zajęcia w taki sposób, że człowiekowi chce się brać udział w kursie. Dotyczy to zarówno zajęć z polskim lektorem porządkującym struktury gramatyczne i nativem odpowiedzialnym za mówienie. W ten właśnie sposób zdałam FCE i poprawiłam komunikację. Ostatnie wakacje na Malcie pokazały, że łatwiej się dogaduję po angielsku, To jak dla mnie zasługa English For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gas3

Ja sobie myślę tak, szkoła English For You to placówka działająca bardzo długo zapisałam się jako dziecko, potem przerwa, wróciłam na kurs bo chciałam wyjechać trochę do Anglii, mam tam kumpelkę. Ostatecznie sprawy ujmując kurs w English for You bardzo mocno jednak podciągnął i przygotował do wyjazdu, rzeczywiście Native Speakers bardzo wiedzą jak zaangażować słuchacza do mówienia, zwłaszcza Travis mega wartościowy Amerykanin, podjął z nami wiele konwersacji, polska lektorka połatała gramatykę, było sporawo testów. Mam zaufanie do nich, znają się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miles

Miałem możliwość korzystania z usług English For You cały ostatni rok. Szkoła wypracowała bardzo dobrą metodę na prowadzone kursy, gdyż bardzo mobilizują do mówienia, generalnie lektorzy są dobrze przygotowanie do prowadzonych zajęć. Z uwagi na charakter mojej pracy zależało mi bardzo na możliwości kontaktu z różnymi Nativami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aser

Bardzo dobra szkoła, pierwsze miejsce w rankingach.
 link do rankingu - jezykowaszkola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość futro4

English for you to zdecydowanie dla mnie także okazała się najlepszym rozwiązaniem, kursy prowadzone w kameralnej atmosferze, dużo konwersacyjnych warsztatów, gdzie można było "szlifować" akcent i wymowę. Native speakers z odpowiednimi kwalifikacjami. Poprawiłam angielski w krótkim czasie. W sumie to oczywiste, ze plasują się na wysokich pozycjach w rankingach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×