Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

English for you opinie

Polecane posty

Gość gość
Bardzo dobrze zostałam przygotowana do egzaminu CAE. Dokładnie wszystko było tłumaczone. Lektorzy z najwyższej półki, potrafili w przystępny sposób przekazywać wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna i ta sama osoba robi reklamę English for you.... Ja uczę się dziennie za pomocą www. duolingo.com. Ponieważ nie mieszkam w Polsce, to mam mozliwosć praktykowania, bo prawda jest taka, że tylko ucząc się, na niewiele to się zda. Polecam, tę stronę. Jednym jak dla mnie minusem jest to, że dla Polaków jest tylko dostępny angielski, bo chętnie wzięłabym się za naukę innego języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popieram warszawski English For You za styl zajęć. Dużo konwersacji z Nativami przygotowywanych wcześniej przez polskiego lektora. Szkoła ma bardzo ciekawą opcję z kawiarenką dyskusyjną , nie spotkałem czegoś podobnego w żadnej innej szkole językowej. Fajne miejsce gdzie można sobie dużo poćwiczyć w mowie rzeczy wyniesione z kursu. Wyrąbisty jest także wystrój wnętrza, który przypomina rzeczywiście knajpkę. Cool atmosfera. Serwują ci jeszcze ciasteczka i herbatkę. To oczywiście dodatek, gdyż liczy się najbardziej dobra kadra lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że szkoła działa od 1999 roku, mają więc doświadczenie jak prowadzić kursy. Podoba mi się, że szkoła specjalizuje się w angielskim. To już jedna z ostatnich takich opcji w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka234ab
Jeżeli ktoś pyta o konkretny język, czyli język angielski to jak dla mnie najlepiej wybierać takie szkoły, które specjalizują się wyłącznie w jednym języku. Ja tam nie narzekałam na English For You, dobrze prowadzone kursy do CAE i FCE. Korzystałam na tym, że w każdej grupie jest osoba anglojęzyczna. To zdecydowanie mobilizuje do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście już wiele lat borykam się z problem z językiem angielskim, wiele razy próbowałam nauki tego języka, szybko jednak opadał mi zapał i tak od początku. Po wielu próbach trafiałam ostatecznie do English For You, wreszcie okazało się, że zajęcia nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim to że grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem( czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego połowa zajęć prowadzona przez lektora z USA lub Australii, fajnie motywowało to nas do udziału w lekcjach. Uważam, że kurs w English For You wiele mi dał, poprawiłam wymowę i płynność wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
English for You to dobra szkoła i fajnie łączy zajęcia gramatyczne z konwersacyjnymi, dlatego też generalnie polecam tę szkołę. Kursy są ciekawe, gdyż w każdej grupie jest Native Speaker, szkoła posiada dobre zaplecze i własne dobrze wyposażone sale ( sprzęt audio, tablice interaktywne). Kursy zawierają duży element konwersacyjny, podczas miesiąca intensywnego kursu można oswoić z sie z mówieniem. Mają dobrych Nativów, moim ulubionym był koleś z Australii Chriss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokonałam barierę mówienia. Bardzo fajni lektorzy, bardzo zaangażowani w pracę. Małe, bardzo kameralne grupki. Według mnie English For You to bardzo dobra szkoła językowa. Mam porównanie z innymi placówkami w Warszawie i nauka w tej szkole wypada bardzo na plus. Dobra inwestycja w siebie. Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem okazję korzystać z kursu do CAE w English For You oddział Marszałkowska, udało mi się zdać egzamin na B, ja uważam, że książka Expert to CAE była fajnie prowadzona, gdyż cześć gramatyczną robiła polska lektorka - Patrycja Jeziorek ( polecam, gdyż pracuje w tej szkole już 11 lat), przygotowywała testy, bardzo zaangażowana w zajęcia, dużo dodatkowych materiałów, natomiast Travis, dobry Native Speaker robił z nami speaking. W marcu przeprowadzony został egzamin próbny, czyli Mock Test. Wniosły sporo warsztaty tematyczne, które promowały konwersację. Według mnie dobra szkoła i skuteczna metoda, zwłaszcza, że specjalizują się wyłącznie w jezyku angielskim i są na rynku już kilkanaście lat. Polecam, umiarkowana cena i wysoka jak dla mnie jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę osobiście potwierdzić to co już napisano o English For You, szkoła rzeczywiście ogarnięta, bardzo stawia na aspekt konwersacyjny. Od jakiegoś już czasu uczy mnie 2 lektorów - Nolan(Amerykanin od konwersacji) i Justyna Wrzosek (polska lektorka od gramatyki). Rzeczywiście kursy ciekawie prowadzone, można poduczyć się mówienia, ale także podszkolić gramatykę. Podczas kursów wiele jest testów progresywnych, które motywują do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kończąc naukę w English For you pragnę podzielić się swoimi przemyśleniami na temat szkoły. Uważam, że te ostatnie miesiące w tej szkole to dobrze spędzony czas. Kursy były starannie zaplanowane przez polskich lektorów, którzy dostosowując do poziomu naszej grupy B2 realizowali materiał starannie tłumacząc co i jak. Osoby anglojęzyczne, czyli trenerzy od konwersacji tworzyli takie warunki, ze każda osoba była mobilizowana do konwersacji. Zawsze nasz native Frank pytał i poprawiał błędy. Wreszcie potrafię zagadać coś po angielsku. Zajęcia dodatkowe w kawiarence były natomiast luznymi rozmowami o różnych tematach.Klimat zajęć zachęcał do przychodzenia na kurs. Będę polecał szkołe English For You, gdyż spełniła moje oczekiwania co do nauki języka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem do English For you przy ulicy Grochowskiej 10 , zajęcia wówczas prowadził Simson z Anglii, było duuuużo śmiechu, gdyż człowiek był zabawny. Zmuszał do mówienia. Szkoda ,ze wyjechałem z Warszawy do Gdyni, bo już nigdy nie chodziłem do tak fajnej szkoły angielskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyrybyry
gośc jak szukasz szkoły z loektorem co kładzie nacisk na mówienie to polecam uderzyć do Pi School. Ja tam chodzę na angielski i bałam się mówić. Ale lekcjer z dobrym lektorem zaprocentowały i teraz bez problemu i stresu rozmawiam po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrej szkoły z fachowa kadra oraz podejściem, polecam zerknąć tutaj http://www.aj.edu.pl/ byłam i nie żałuję bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
English for You to bardzo dobra szkoła. Nauczyłam się bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o English For You to chodziłem tam trzy lata temu, skończyłem poziom upper intermediate. Uważam, że wypracowali niezły system zajęć- uczy cię 2 lektorów na przemian, polski ogarnia gramatykę a Native zajmuje się konwersacjami. Zajęcia są w małych grupkach, a kursy bardziej nastawione na konwersację mniej na ćwiczenia z podręcznikami. Miałem fajnego gościa od konwersacji - Chrisa prosto z Australii, nie wiem czy dalej tam uczy. Cenowo jest ok, nie są najtańsi, ale na przeciętną kieszeń. Generalnie jeżeli chodzi o szkoły angielskiego to fajnie wybierać te które oferują kursy z Nativami, reszt zależy od szczęścia na jakiego lektora trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie w Warszawie jest wypas szkół angielskiego, osobiście mam kilka opcji, chodziłem do Metropolitan School oraz English For You. Właśnie English For You cenię za aspekt konwersacyjny i możliwość uczęszczania na kurs w małej grupie za rozsądną kaskę, zajęcia są dzielone polski lektor robi gramatykę a naitve zajmuje się konwersacjami. Bardzo sprawdza się to w praktyce.Polecam dodatkowe warsztaty w klubie dyskusyjnym, tego nie ma chyba żadna inna szkoła. Jest dużo mówienia. Metroplitan wybrałem kiedyś z uwagi na lokalizację przy SGH, oferowali dobrą kadrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajt

Bardzo dobra jakość za ok kaskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasikl

Szkoła bardzo wysoko w rankingach. Polecam Jonathana, super Native speaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopos

Chodziłam do kilku szkół, ale jakoś kursów w English For You jest rzeczywiście bardzo wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotg

Na zajęcia chodziła tam najpierw moja córka, która szykowała się do matury, a potem zachęciła i mnie. W sumie dużo z mężem podróżujemy i zawsze dogadanie się po angielsku było problemem. Podobają mi się te małe grupki, jest kameralnie, miła atmosfera, wszystko tłumaczą indywidualnie, jak się nie rozumie. Według mnie bardzo wysoki poziom i kursy nie są drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morth

Z tych wszystkich opcji zdecydowałam się zapisać do English For You, przekonał mnie przede wszystkim system dualny, gdzie zadania są wyraznie podzielone między lektora poskiego i anglojęzycznego, koleżanka chodziła i zdała egzamin, zobaczę jakie będą moje odczucia z jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxo

Według mnie English for You ma najbardziej wartościową metodę przygotowania do egzaminów Cambridge. Polski lektor odpowiada za sekcje gramatyczne, robi cały podkład do konwersacji z native speakers. Ważne, że szkoła kładzie bardzo duży naciska za speaking, gdyż bardzo dużo punktów dostaje się właśnie za to.Pod koniec kursu jest Mock Test, czyli egzamin próbny za free, gdzie można zobaczyć, czy jest się przygotowanym do tego prawdziwego sprawdzianu, warto uczeszczać do English for You caffe, fajne urozmaicone warsztaty. Można pocanć ciekawych nativów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takeone

Super szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika98

z wlasnego doswiadczenia mogę polecić www.britishacademy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szłuchacz EFY

Każdy myśli po swojemu, każdy ma prawo do własnego zdania, ja natomiast trafiłam bardzo fajnie w English for you, mianowicie Brandon nasz lektor z USA tak potrafił rozkręcić temat, że czas spędzony na zajęciach był czystą przyjemnością. Nie tylko potrafił fajnie współpracować z polską lektorką, ale także przynosił sporo dodatkowych materiałów, po 6 miesiącach nauki zdecydowanie czuję, że dużo łatwiej dogadać mi się po angielsku, szkoła stawia na mówienie i to widać nie tylko podczas kursu, ale także podczas dodatkowych zajęć. Generalnie miałam możliowość poznać wielu Nativów w tej szkole. Ania, polska lektorka poprawiała naszą gramatykę, robiła kartkówki. Generalnie jak zdecydowana większość osób jestem zadowolona z English for You, zresztą szkoła jest już dwadzieścia lat na rynku, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchacz EFY

Bardzo fajnym wsparciem są dodatkowe konwersacje. Można miło spędzic czas i dużo się dowiedzieć. To tez plus English For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1

Mój problem z angielskim był zapewne podobny jak dla większości osób. Chodziłam, zaczynałam, przerywałam i tak wkoło. Zawsze traciłam zapał. Sytuacja zmieniła się zupełnie, gdy po namowie kilku osób zapisałam się do English For You. Zresztą miałam dodatkową motywację, gdyż mój awans w pracy był uzależniony od tego czy poprawię język, szczególnie mówienie. Jeżeli chodzi o zajęcia to prowadzone były rzeczywiście zgodnie z założeniami. Temat najpierw wprowadzany był przez polskiego lektora, potem native speaker wdrażał zagadnienie w konwersacjach. Dokładnie wiedzieliśmy o czym będzie rozmowa, był więc czas aby przygotować się do dyskusji. Przykład: W poniedziałek Justyna ( nasza lektorka) wprowadziła temat o „Internecie”, omówiła słownictwo powiązane z tym zagadnieniem, zrobiła bazę gramatyczną, przeprowadziła zadania ze słuchu, sprawdziła pracę domową. Następnie w środę nasz native speaker ( Kyle z UK) prowadził dyskusje właśnie o „Internecie” Zawsze dokładnie omawiał i wyłapywał nasze błędy. Zajęcia były zatem ze sobą powiązane. Dodatkowo wspomnę, że tematyka kursu była ciekawa, dobrana indywidualnie do naszej grupy. Osobiście bardzo skorzystałam na tym układzie i dość krótkim czasie zrobiłam porządki z językiem. Według mnie bardzo ważną rzeczą jest możliwość ćwiczenia języka w praktyce, czyli kontakt z osobami dla których angielski jest językiem ojczystym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×