Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

English for you opinie

Polecane posty

Gość gość
Chodziłem tu i tam, ale najmilej wspominam kursy w English For You. Kurs był bardzo dostosowany do moich potrzeb, lektorzy dobrani i widać, że posiadali odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia zajęć. Native speakers prowadzą zajęcia w oparciu o tematykę wprowadzoną przez polskiego lektora, jak dla mnie to sprawa bardzo dobra, gdyż zdobyta wiedza teoretyczna jest wykorzystywana następnie w prkatyce. Polecam dodatkowe warsztaty w kafejce English For You, gdzie atmosfera jest świetna i przyjazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie English for you to szkoła specjalizująca się w angielskim i to jej atut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako, że lubie podróże sam zawsze wybierałem kursy nastawione na dużą ilość konwersacji. Jeżeli mówimy o Warszawie trafiłem jakiś czas temu do szkoły angielskiego English FOR You. Bardzo korzystny jest model współpracy 2 lektorów polskiego i anglojęzycznego. Dzięki temu można podszkolić gramatykę a następnie wykorzystać to w konwersacjach z nativem. English For You prowadzi kursy tylko z angielskiego , wiec są tu specjalistami. Grupy są małe więc sprzyja to konwersacjom. Poprzednio korzystałem także z usług Metodystów. Już sam fakt, ze działają kilkadziesiąt lat w Polsce zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam English For You dla osób, które boją się mówić po angielsku,szybko przełamałam opory. Zasługa dobrych native speakers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o English For You to jest rzeczywiście miejsce godne polecenia, małe grupki, nieszablonowe i indywidualne podejście do słuchacza i zajęcia z Nativami ukierunkowane na konwersację i przełamywanie barier w mówieniu. Działają długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę powiedzieć kilka dobrych słów o English For You, przede wszystkim zajęcia w kameralnych grupkach za spoko cenę. Rozbudowana sekcja konwersacyjna bardzo pomaga w opanowaniu mówienia, osobiście bardzo polecam dwóch Nativów Susan oraz Travisa ze Stanów, jeżeli chodzi o część gramatyczną bardzo dobrze tłumaczy Magda Sprysak. Chodze do oddziału w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, dużo się nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też byłam bardzo zadowolona z kursu w English For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo na taaak. Polecam Jonathana, super native speaker w English For You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo na tak, chodziłam na dwa kursy i bardzo skorzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tak.super szkoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do English For You cały rok szkolny i muszę napisać, że uzyskałam bardzo dobre rezultaty. Szybko poprawiłam mówienie, akcent, wymowę. Przełamałam strach przed mówieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam do English For You i muszę przyznać, ze dzięki tej szkole bez większych problemów udało mi się zdać certyfikat CAE. Ogromna zasługa lektorów, których kompetencje są ponad przeciętne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
English For You w Warszawie to zdecydowanie the best szkoła, chodziłam do małej kameralnej grupy prowadzonej zarówno przez polskiego lektora i native speakers. Jestem wdzieczna szkole, że udało mi się przełamać bariery w mówieniu, polepszyć wymowę i wzbogacić słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kursy zdecydowanie na najwyższym poziomie. Według mojej oceny English For You to najlepsza szkoła w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaczka English for You
Szkoła stworzyła bardzo fajny system nauki, gdzie native speaker rozwija w praktyce to co wprowadziła polska lektorka. Mnie to rzeczywiście pozwoliło przełamać strach przed mówieniem. Zauważyłam po kilku tygodniach nauki, że potrafię wykorzystać w rozmowie słownictwo, którego wcześniej się nauczyłam. Polecam English for You, to dobra szkoła angielskiego, wręcz mega dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłem w na wielu kursach, wiele szkół językowych miałam okazję przetestować, ale w sumie najkorzystniej sprawy w Warszawie mają się w English for You. Przede wszystkim już coś znaczy sam fakt, że prowadzą kursy jedynie angielskiego. Szkoła zatrudnia wyśmienitych native speakers, więc człowiek ma kontakt z prawdziwym angielskim, bardzo fajnie organizują dodatkowe warsztaty, sprawa ma się tak, English For You to bardzo dobra szkoła, zarówno dla osób, chcących zdać egzamin, ale także poprawić szczególnie mowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila2
Szkoła jest lokowana najwyżej w rankingach, dlatego jakiś czas temu ją wybrałam i jestem bardzo zadowolona. Link dla zainteresowanych: http://szkolyjezykowe.zumi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre kursy, rzetelni lektorzy, rozsądna jak dla mnie cena kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marna szkoła, nauka angielskiego po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka488
Po co tracić czas na chodzenie po szkołach, nie lepiej zająć się nauką? Ja uczę się samodzielnie i korzystam ze strony www.ellalanguage.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dużo mówienia po angielsku. Podoba mi się, że w English For You trzeba używać angielskiego w konwersacjach. Widać od pierwszego dnia kursu, że native speaker mają odpowiednie przygotowanie merytoryczne do prowadzenia zajęć. Potrafią z jednej strony zachęcić do mówienia nawet te bardziej nieśmiałe osoby. Z drugiej strony poprawiają błędy. Dobierane przy tym są bardzo ciekawe tematy dostosowane do poziomu słuchaczy. Mieliśmy także jako grupa wpływ na to o czym będą rozmowy. Bardzo polecam English For You, szkoła 20 lat rynku, specjalizuje się w angielskim, najwyżej w rankingach w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza szkoła do której kiedykolwiek miałam okazję chodzić, bardzo dobra kadra lektorów i to co piszą inne osoby, specjalizacja w języku ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chodziłem do English For You i dzięki dostępowi do native speakers udało mi się bardzo poprawić płynność mówienia. Poznałem różnych native speakrs zarówno z USA i UK. Ogólnie metoda nauki jak dla mnie okazała się strzałem w 10. Każdy temat najpierw wprowadzany jest przez polskiego lektora( omówienie tekstu i słownictwa oraz sprawy gramatyczne) , natomiast kolejne zajęcia to konwersacja z Anglikiem/Amerykaninem. Dzięki temu wiadomo o czym będzie dyskusja i jest czas aby się przygotować. Zajęcia są spójne i powiązane ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram pozytywne opinie o English For You. W tej szkole potrafią nauczać. Chodziłam zarówno na kurs języka ogólnego i do CAE, egzamin zdany bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie warto poświęcić trochę czasu w dobrej szkole, która nie uczy tylko gramatyki, lecz metodo polega na powiązaniu gramatyki i wykorzystaniu tego następnie w konwersacjach. Dlatego osobiście polecam takie szkoły jak English for you w Warszawie, gdzie jest dużo mówinia, gdzie oswajasz się z akcentami podczas konwersacji z nantive speksers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jako nastolatka miałam okazję wypróbować naukę w tej formie w oddziale English For You na Grochowskiej w Warszawie. Wówczas do nauki języka zmuszali mnie staży, płacili i kazali się uczyć. Mimo to generalnie spodobało mi się na ich kursach. W listopadzie postanowiłam już jako dorosła osoba powrócić na ich kursy. Rzeczywiście mówi się sporo, zwłaszcza jeżeli trafisz na jakiegoś lektora z USA, są oni bardzo wygadani i mają ciekawe pomysły na kurs. Dobrze, ze polski lektor tłumaczy trochę gramatykę, gdyż to jednak jakaś baza do porozumiewania się nie typu "kali mieć, kali chcieć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę potwierdzić te informacje odnośnie English FOr You, szkoła bardzo zna się na rzeczy, kursy prowadzone są w kompaktowych grupkach, a system dualny sprawdza się bardzo, gdyż temat najpierw wprowadza polski lektor, następnie rozwija sprawę Native Speaker, więc jest kontynuacja. Dobra metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłam do english for you i bardzo dużo się nauczyłam, git szkoła w Warszawie, najlepsza do jakiej uczęszczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam powyższe, dobre grono lektorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×