Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Czesc kochane! Na poczatku dziekuje za piekne zdjecia! Stas i Franus to wspaniali chlopcy! kuk zdjecia zimy bardzo ale to bardzo mi sie podobaly:) Katrinko trzymam kciuki mocno za Kubusia. Powiedz ile musicie uzbierac na ta operacje? I w sumie nie wiem czy udalo sie Wam z Nikii spotkac w Wawie? Opowiesc o zapalkach i biurku zjezyly mi wlosy na karku! jejku ale te nasze dziciaczki niebezpiecznie sprytne! Aska na szczescie(odpukac) jeszzce sobie nic nie zrobila ale notorycznie otwiera sobie wszystkie szyflady i boje sie ze sobie wkoncu paluszki poprzycina. Jestesmy juz po chrzcinach.Ufff, jak sie ciesze ze to juz za mna! WIecie jak to jest, sprzatanie(prawie generalne), gotowanie i pieczenie. nic gotowego nie kupywalam wiec troche tego bylo na 14 osob. W kosciele Asia byla bardzo grzeczna ale juz nie tak zachwycona jak na chrzcie swojej kuzynki, gdzie klaskala i sie glosno dziwila. Tyak sie jej wtedy podobalo hehe. Teraz byla powazna, chyba czula ze jest w centrum zainteresowania i odegrala dame:D Wczoraj udalo nam sie ja sfilmowac jak tanczy do ulubionego teledysku. POrzesyłam Wam link do filmiku: www.zimowemaluchy.pl/pablo/tany.wmv Za chwile wysle Wam tez kilka fotek z chrzcin coociaz niestety mam ich niewiele:( Nie zdecydowalismy sie na fotografie studyjne bo bylo strasznie drogo i nie chcial nas :przyjac\" w niedziele tylko w sobote( a to bylo niewykonalne). Myslelismy ze uda nam sie zrobic ladne fotki w kosciele i w domu a tu niemila niespodzianka:( Z kosciola zdjecia wyszly ciemne i rozproszone a w domu bylo tak ciasno ze nawet nie bylo jak zrobic fajnych fotek:( No treudno, ale bylo bardzo milo i smacznie:D To chyba tyle, jak sobie jeszcze cos przypomne to mskrobne. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, teraz powinno byc ok: www.zimowemaluchy.mgt.pl/pablo/tany.wmv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logosm, ja tez bardzo prosze o zdjecia Stasia !!! Oba !!! ;) Pati, czekam i na Wasze fotki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiem Wam jakie \"szalenstwo\" popelnilismy z Myszoniem (juz od dawna mam ochote o tym napisac, tylko ze ciagle nie mam czasu) ale po kolei, oto wprowadzenie, taki maly skrot wydarzen: - Jasiek konczy 3 miesiace - wyprowadzamy go z naszej sypialni: pelny sukces - 3 do 7 miesiecy - Jasiek spi cala noc, sam w swoim pokoju, my spimy, sielanka - Jasiek konczy 7 miesiecy - zaczynaja wychodzic zeby, Jasiek nie ma apetytu w dzien, wiec uskutecznia pojedyncze nocne pobudki na dojadanie - 7 do 10 miesiecy - na nocne pobudki wystracza butla, 5 minut i Jasiek zasypia, w sumie wysypiamy sie - 11 do 13 miesiecy - apetyt wrocil, Jasiek nie dojada juz w nocy, a pomimo to budzi sie nawet do trzech razy: jest horror, uparta mama chce, zeby Jasiek spal u siebie, bo kiedy spi z nami i tak sie nie wysypiamy. generalnie jestesmy zmeczeni potwornie - Jasiek konczy 13 miesiecy - uparty tata wymysla takie oto rozwiazanie: wnosimy do naszej sypialni niedawno nabyte dla gosci rozkladane lozko i ustawiamy je ciasno wsuniete pomiedzy naszym ogromnym lozkiem a sciana tak ze stanowi ono wlasciwie przedluzenie naszego lozka. jak tylko Jasiek budzi sie w nocy, zabieramy go do nas, tulimy chwileczke i ukladamy na tym rozkladanym lozku tuz obok nas, Jasiek zasypia natychmiast, przy kolejnych pobudkach, jezeli takie sa, wystarczy go tylko poglaskac. Znowu jestesmy wszyscy wyspani i zadowoleni. My wieczorami mamy nasza sypielnie tylko dla nas, za to Jasiek w nocy ma do niej wstep wolny w kazdej chwili. Od kiedy Jasiek ma pewnosc, ze jak tylko o to poprosi, znajdzie sie \"u nas\", spi lepiej, spokojniej i wlasciwie wiekszosc nocy i tak w calosci przesypia u siebie, ale jezeli juz tak sie zdarzy, ze sie budzi, to my zamiast odkladac go do niego, powodujac protesty, kladziemy go u nas i mamy swiety spokoj, d l a c z e g o n i e w p a d l i s m y n a t o 3 m i e s i a c e w c z e s n i e j ??? to pzedluzone lozko zmienilo wszystko :) polecam wszystkim niewyspanym rodzicom, ktorzy dysponuja przestrzenia w sypialni i rozkladanym lozkiem :) ps. w naszej sypialni jest teraz ciasno, nawet bardzo, ale to niewazne, najwazniejsze ze spimy ! ps.\'\' kiedy zabieralismy Jaska do nas bez przedluzenia, nie spalam, pomimo zmeczenia, nie potrafilam spac \"normalnie\", ciagle cos mi dretwialo, zawsze podziwialam matki, ktore spia z dziecmi, ja nie potrafie, nie potrafie spac na ograniczonej przestrzeni, tak juz mam, a bez snu tez nie potrafie zyc :) radze sobie jak potrafie :) sprobujcie nie kiwac nade mna glowa z politowaniem i nie zalamywac rak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko :) super pomysł , jak u nas jage przenosę ok 2 to spi mi albo na plecach albo w nogach :O KUK :)nie pisałs mi ,ze Jaga sie spodobała :D W takim razie jestem dumna jak paw :) Kiedys pytałaś o te czarno-białe zdjecia,to robimy je normalnie cyfrówa ale przy dobrym oswietleniu efekt jest zadowalający :) Logosm :)ja tez sie dopraszam o zdjecia Stasia !!!!!! Pati :) my tez nie mamy jako takich zdjec z chrzcin w sumie to udane sa 2 (tak jak ze slubu) ;) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wirtualnie na dzisiejsze mojej roboty ciacho marchwiowe pycha...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko! Fakt - pomysl genialny - tyle, ze w naszych warunkach niestety niewykonalny. Moze w nowym domu? Calkiem a propos - na skutek nieskoordynowania mojego i niani Franio zjadl wczoraj az trzy owoce kiwi i przeplacil to bolem brzuszka dzis w nocy. Przekimal cala noc uczepiony kurczowo mojej piersi, przebierajac jednoczesnie nozkami... :( On wygladal rano mimo wszystko na dosc wyspanego, ale moje plecy sa jedna wielka ruina. Mam nadzieje, ze dzis bedzie lepiej. Dynia - sprobuje zrobic Franiowi sesje czarno-biala w ten weekend :) A wiesz, ze moja Mama nazywa Frania \"swoja jagodka\"? Jak sie zastanowic - to calkiem trafne porownanie - zwazywszy okragly lepek naszego synka ;) Jade w poniedzialek do Polski na serie spotkan i wysylam Frania na trzydniowe \"wakacje\" do tesciow. Juz jestem przerazona, ale chyba bez sensu - naprawde zajmuja sie nim az \"za dobrze\" :P Moze starczy mi silnej woli i wykorzystam ten wyjazd na odstawienie Frania od piersi? a moze nie... 🖐️Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, my lwasnie po spacerku i Stachu udal sie na zasluzony odpoczynek. On pikeni zjedza na jabku oczywiscie z bardzo malej wysokosci, ale ma przy tym i on my wielki ubaw. A w Gdyni nowu zima- w nocy spadl śnieg wiec wykorzystalismy okazje i trochę ruchu mieliśmy na swierzym powietrzu. Mysh- na ośla laczkę wysle go mysle ze za dwa lata- tak zeby mial skonczone 3 lataka bo ponoc wcześniej dla dzieci jest niebezpiecznie- cos tam maja jeszcze za miekie ale co to doklanie nie pamietam Zdjecia Wam podeśle we wtorek z pracy bo w domu nie ma dostepu do maila pracowego a te zdjecia są z telefonu komorkowego wiec jakosc ich jest zadna My zdjecia nadal robimy tradycyjnym aparatem i jakos nie chce kupować cyfrowki- nia sie robi tysiace zdjec ale jakos umykaja- je sie raz oglada a zdjecia z albumu wiele wiele razy. no zmykam gotować obiad pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie myshko - co do opisywanych przeze mnie bajek na vcd to w sumie nie wiem po ile tam jest odcinkow - ae kazda plyta trwa 50 ub 60 minut :) nie krocej apropo chrzecin - nasze byly daaawno temu ale przypomnialyscie mi, ze moge sie przeciez Wam pochwalic naszymi fotkami robionymi u fotografa - ma on je w swojej internetowej galerii (a przynajmniej kilka z nich - 3 szt) Moja mala to ta rozowa dama :) : http://www.foto-galeria.com/index.php?show=16&view=42&name=Galeria%20zdjęć&limit=15#area=2 przy okazji wszystkim dziekuje za zdjecia - dzieciaczki sa urocze :) i ... takie duze !!! po Waszych widze, jak moje dizecko rosnie hehe pati - nie moge odtworzyc pliku z tancem asi :( mam usszkodzony jakis kodek ... :( moja mala tez uwielbia tanczyc a taniec w jej wykonaniu jest wrecz niesamowity - kreci sie w kolko, schyla, rusza pupa, macha raczkami ... urocze :) nasladuje z precyzja niektore moje ruchy i probuje nasladowac dzieci, ktore tancza w teledyskach na mini mini :) rozkosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego jak sie kliknie na podany rpzeze mnie llink nie zaznacza calego ... moja mala ( i my) jest na drugiej stronie (nastepne 15 zdjec) :) gdy czytam o zapalkach Jasia czy stasiowym wyczynie z biurkem skora mi cierpnie ! moja mala nic takeigo jeszcz enie wykombinowala ... cale szczesie .... jednak rowniez ejst tzw. \"zywym srebrem\"\" i wszedzie jej pelno :) jak jest w innym pomieszczeniu niz ja i jest za cicho - z gory wiadomo ze broi (dzis np. skubala dziure w scianie w swoim pokoju) Czesto, gdy robi cos, o cyzm dorbze wie, z ejej nie wolno glosno o tym moi lub np,. przynosi mi rzecz z zakazanej szfki pod nogi :D pokazuje, ze broi hehe Ostatnio nauczyla sie wlaczac komputer ... wlacza najpeirw wtyczek na przedluzaczu, potem komputer i zadowolona chwyta za myszke i nia operuje :) uwielbia komputer - gdy kores z nas przy nim siedzi i odejdzie na moment - chocby nie wiem jak miala ciekawe zajecie - rzuca je i biegnie szybko \"pograc\" i \"popisac\" na kompie :) sluchajcie - w jakich produktach jest cynk ??>?? mojej malej pokazalo sie kilka plamek na pazurkach i lekarz powiedziala, ze to brak cynku - mam dla niej witaminya le chcialabym tez uzupelnic jej diete - eni bardzo jedfnak wiem o co ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku,mi mówiono ze te biale plamki na pazurkach to brak wapna :O A cynku jest duzo w sudokremie Jaga uwielbia ;) Pozdrowienia dl wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - ja tylko na sekundke w drodze na lotnisko! Pati - obejrzalam filmik! Asia boska!!!!! No wspaniala po prostu! :)❤️:)❤️! Co za wyczucie rytmu! :) Przeboj :):D:D! Zycze wszystkim milego tygodnia - odezwe sie w srode po powrocie! 🖐️Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja też na momencik :) elffiku - miałam gazetę z taką tabelkę, w której zawarte były produkty i znajdujące się w nich witaminy. Postaram się dziś przeszukać \"kąt gazetowy\". O ile jej nie spaliłam ;) , na pewno tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze krociusienko, bo mam Wam do zakomunikowania dwie radosne nowiny. Pierwsza i najwazniejsza jest taka ze za kilka dni przyjezdza moja mama :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) A druga jest taka, ze po raz pierwszy od miesiaca pisze do Was (i w ogole pisze, bo dzisiaj rano jeszcze siedzialam przy laptopie) z mojego Fafika*. Fafik ma znowu internet :) * Fafik to oczywiscie moj komputer buziaczki, pozdrowienia i usmiechy dla wszystkich ja ide na spacer z Jaskiem aha, musze Wam powiedziec, ze Jasiek teraz niemal cale dnie spedza na dworzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.300g---72cm---12 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 10.000g---77cm---12 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.700g---cm?---6 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 9.400g---77cm---6 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---10 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///11.200g---80cm---7 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---12 Stas-----------23.12.04---3640g---53cm---///9.800g---80cm---6 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///10.800g---81cm---3 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g---- ?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---5 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.750g---90cm---8 Wszyscy zaliczyli juz roczek! CZY MAM WPISAC JAKIES POPRAWKI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati :) Asienka cudna ,ja mam w domu to samo moze kiedys z Jaga jakis zespol taneczny założą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, wyslam Wam na maile zdjecia- prosze dajcie zna czy doszly pozdrawiam i uciekam do kina na film tylko mnie kochaj zobacze co nasz rodzima kinematografia tym razem wyprodukowaBa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za komplementy:D Przekaze mojej tancerce hehe Logosm- nic nie dostalam:( Jeszcze poczekam, moze dojda. A my w sobote mielismy mala przeprowadzke. Co prawda tylko z malego pokoju do duzego ale roboty bylo sporo. Dlatego podziwiam te dziewczyny co zmienily mieszkanka! Uklony w Waszqa strone! Czeka nas teraz maly remont, wiecie panele, sciany....takie tam pierdolki. Ale teraz jak roznica! Mamy duzo wiecej miejsca, chlodniej w pokoju no i balkon do dyspoozycji. I lepszy sen Aski. Mam nadzieje ze teraz uda nam sie ja odzwyczaic sypiania z nami. Po ostatnim nocnym ladawaniu Aski na podlodze- chcialabym zeby jednak spala za szczebelkami. Pozdrawiam serdecznie i jak macie jakies filmiki ze swoimi pociechami- czekam z niecierpliwoscia!! papa Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Co z Wami!!! Wyjezdzam na trzy dni - wracam cala steskniona a tu trzy wpisy! Ech - bierzcie sie prosze do roboty:):):)! Myshko - super, ze Mama przyjezdza! Ja wlasnie widzialam sie ze swoja. Zawiozlam jej zdjecia z pobytu u nas i nacieszylysmy sie soba troszke. Ale jednak tesknimy okropnie! Pati! Swietnie, ze macie wiecej przestrzeni:) Gratuluje! My nei robimy filmow, bo nie mamy kamery, ale prawde powiedziawszy juz od dluzszego czasu mysle o jej zakupie, a po obejrzeniu filmu z Asia tylko upewnilam sie swoim postanowieniu:) Logosm - i jak film? U nas wiosna - no prawie cala geba. Nie moge juz doczekac sie przeprowadzki w rejony parku i rzeki! Serce rosnie mi na przeczucie tych wszystkich weekendowych spacerow z Franiem i randek ktore mam mu zamiar wyznaczac codziennie w parku, w porze lunchu :) Jeszcze tylko 4-5 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuk, randek? Czyzbys miala kandydatke na randki dla Frania? Mnie sie zdarzylo cos nieprawdopodobnego (!) i teraz Jasiek od kilku dni ma sliczna kolezanke, z domieszka polskiej krwi. Juz opowiadam. Po latach poszukiwan (szukalam bardzo intensywnie ale nikt nigdy nie slyszal o Polkach w naszym miasteczku) przez zupelny przypadek, ot tak na ulicy, spotkalam przesympatyczna rodaczke, ktora jest nie tylko przesympatyczna i mowi po polsku, ale na dodatek jest mloda mama, jak ja (6 miesiecy roznicy miedzy dzieciakami, to naprawde tak jakby roznicy prawie nie bylo). To za duzo szczescia na raz. Smiesznie bylo, bo zaczelysmy rozmawiac po francusku i chyba obie podejrzewalysmy sie o pochodzenie saksonskie raczej. W pewnym momecie potrzebowalam cos powiedziec do Jaska i zwrocilam sie do niego po Polsku... nie musze chyba mowic jaka byla obopolna radosc kiedy zrozumialysmy, ze ta druga to Polka ! Ciesze sie z tego niesamowitego spotkania podwojnie, bo ja zyskalam kolezanke, ale wazne jest i to, ze Jasiek bedzie mogl kiedys gadac choc z jednym dzieckiem tutaj na miejscu po polsku wlasnie :) Kuk, sluchaj, ale Wy macie aparat cyfrowy, prawda? Sprawdz czy on nie robi filmow. Bo moj robi, a jest naprawde podstawowy bardzo :) Byc moze jakosc nie jest perfekcyjna, ale dopoki nie masz innej mozliwosci, to warto uwiecznic Franka w taki wlasnie sposob. Na takich cyfrowych filmach i tak wszystko lepiej widac niz na tasmach z naszego dziecinstwa. Ja nagralam np. jeden z pierwszych samodzielnych spacerow Jaska na swiezym powietrzu i wyslalam mojej mamie na cd i chyba sprawilo jej to spora radosc. Te pierwsze chwiejne kroczki trwaja tak krotko, trzeba to nagrywac ! Pati, ja niestety nie moge otworzyc twojego filmu. I Jasiek tanczy, czy ktorys z chlopcow tez ??? Logosm, do mnie zdjecia doszly, dalam ci znac mailowo. Kuk, napisz jak poszlo dziadkom z Franiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Kuba mi się rozchorował :( podłapał od nas katar i leje mu się z noska :( MYSHKO.....Kuba uwielbia tańczyć i robi to jak tylko usłyszy jakąż melodię lub sam z siebie śmiejąc się przy tym uroczo. :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshko! Jak ja Cie rozumiem!!! Ja tez wciaz rozgladam sie wciaz za polskim towarzystwem, ale pomimo, iz Turyn to duze miasto, nie jest latwo... W ciagu trzech lat poznalam tu trzy mile Polki. Jedna z nich - moja najblizsza kolezanka jeszcze ze szkoly - wyjechala wlasnie z mezem Wlochem do Polski na stale. Druga - tez mama - mieszka niestety poza Turynem, a trzecia pracuje jak szalona i widzimy sie od wielkiego dzwonu... Ale, ale wyobraz sobie, ze niedawno nasz architekt powiedzial mi, ze jedno z mieszkan w naszym nowym domu, w dodatku znajdujace sie dokladnie vis-a vis naszego ogrodka, nalezec bedzie do Wlocha, ktorego narzeczona jest Polka! :) :) Nie moge wprawdzie liczyc na towarzystwo dla Frania (moze dla jego rodzenstwa ;)) ale moze przynajmniej bedzie do kogo wpadac \"po cukier\"? Co do pobytu Frania u dziadkow - wszystko przebiega zawsze w najlepszym porzadku. Zgodnie z relacja dziadkow Franio je i spi bardzo dobrze. Jest pogodny i w ogole nie teskni za nami :( :)... Klopot jedynie w tym, ze po kazdej wizycie u dziadkow Franio staje sie hm...\"dzieckiem trudnym\". Nie wiem jak to trafniej ujac. Przez okolo dwoch trzech dni po powrocie marudzi, krzyczy, awanturuje sie - jest po prostu niegrzeczny. Nie wiem dokladnie, czy dzieje sie tak dlatego, ze Babcia pozwala mu doslownie na wszystko, a nawet zacheca do \"glosnego wyrazania uczuc\", czy tez dlatego, ze Franio czuje sie jednak nieco zfrustrowany brakiem mamy i taty i w taki sposob manifestuje nam potem swoje niezadowolenie...:( Cierpi na tym glownie niania, ktora ma z takiem rozkapryszonym Franiem prawdziwy krzyz panski. Po kilku dniach wszystko wraca do normy, Franio znowu zachowuje sie normalnie, rozrabia, ale z umiarem i usmiechem na buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle razy w przeciągu ostatnich dni zaczynałam pisać... ...! i nie mogę skończyć! I teraz tylko przypominam o swojej obecności :) Jedno, co tak szybciutko napiszę, to: ZDAŁAM WSZYSTKIE EGZAMINY!!! Średnia ocen : 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikii!!!! Brawo! Gratulacje! 🌻:)❤️! Tableko - wciaz wylatuje mi z glowy - Franio mierzy juz 83 cm. i wazy 12 kilo... tylko zebow wciaz 3! :O Pedze teraz do domu - praca jakos mi nie idzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tyko krociusienko, bo mama czeka na pogaduchy :) Kuk, kto mnie zrozumie jesli nie Ty ? ;) Bardzo ci zycze, zebys ktoregos dnia znalazla sympatyczna Polke w sasiedztwie (bo to jednak nie to samo, co na drugim koncu miasta, albo jeszcze gorzej 80 km dalej) Ja nie moge sie nacieszyc urokami wspolnych spacerow. Dzieciaki zreszta tez ! Nikii, gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Katrin, duzo zdrowka dla Kuby :) Jasiek nie przestaje tulic sie do babci, posylac usmiechow, zaczepiac. Jak on potrafi czarowac! I w ogole straszny z niego Micho Przytulicho sie zrobil ostatnio !!! pa, spijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logosm
Witam, Niki- gratuluje zdanych egzaminow- juz kawalek masz za soba jeszcze tylko chwila i studia skonczysz( czas tak szybko na studiach miaja- dopiero pierwszy semestr a tu niedluga magisterka) przynajmnije mnie tak minal-ale to juz dawne hehe dobre czasy Kuk- ja tam Frania rozumiem- tez bym nie chciala zeby mnie kto[ z mojego domu gdzie[ wywozil i tam zostawial- i pewnie ta flustracja i tesknota za Wami pwoduje jego po|nijszy zly nastroj . Ale mysle ze wybor masz podobny do mnie - po prostu kto[ z dzieckiem zsota musi jak nas nie ma. Zastanawialam si czy Wam o tym napia ale postanowilam ze to zrobie- Stasiu zachorowaB w poniedzialek- jak wrocilam z pracy to strasznie plakal przy oddawaniu moczu. Postanowilismy z mezem ze nie ma na co czekac trezba jechac na pogotowie i pojechalismy- tam nas wyslano do szpitala- bo to male dziedzcko i tzreeba zrobic badania. W szpitalu szybko zrobiono nam badania- czekalismy na wyniki okolo 40 minut- wiec jak na nasze warunki to super. Jak psrzyszly wyniki to lekarka mnie zawolaa do gabinetu a Pawel zostal ze Stachem na korytarzu. I nie wiadomo kiedy ulutnil sie- wyszlam z gabinetu a Stacha po prostu nie bylo- pelna panieka- lekarka poruszla oba oddzialy dziecece i urlologie bo sa na tym samym 4 pietrze i zaczelo sie przeszukiwanie pomieszczen- ale dziecka nie bylo- chcialm meza zabic bo jak pilnowal ze nie wie gdzie Stachu jest ? a on twierdzil ze moze na sekunde stracil go z oczu odebral telefon tylko. I pewnie Policja zostala bym w proces szukania zaangazowana gdyby nie to ze Stachu mial zapalanie pecherza i bardzo plakal i tak nagle gdzies z dolu doszedl jego placz- i wiecie cos ie okazalo ze paniecz zszedl schodami 2 pietra w dol nikt doslowanie nikt na to nie wpadl bo to przeciez niemowlak prawie a on tylem jak z kanapy z tych schodow sobie zszedl- po tym doswiadczeniu nic ale to chyba nic mnie w jego wykonaniu nie zaskoczy- i jestem cala przerazona co bedzie jak ow panicz bedzie mial 15-16 lat i wejdzie w trudny wiek........ ale tego co ja przezylam jak go szukalam to nawet wrogom nie zycze. I jeszcze jedno pewnie gdyby takie bylo pierwsze dziecko to wiecej bym ich nie miala. Katrin napisz o co chodzi ze zbieraniem na operacje dla Kuby moze bede mogla Ci pomoc- nic nie obiecuje ale moze akurat sie uda- podaje Ci numer gg - ja zawsze jestem niewidoczna bo z kompa korzystam glownie w pracy 33 62 344 a dzis jeszcze tylko kilka godzin i ostatni weekend karnawalu- idziecie gdzies sie bawi? Mysh- film TRAGEDIA - tak plytkiego filmu nie ogladam chyba z 10 lat- nawet nie bardzo bylo sie z czego smiac- jedyna fajnie zagrana rola to przez mala dziewczynke przepraszam ze pisze calkowicie bez polskich znakow ale nie wiem co jest ze nie dzialaja mielego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka--
Anastazja---10.11.04---3300g---54cm---/// 9.000g---75cm---7 Nadia---------21.11.04---2950g---49cm---/// 9.300g---72cm---12 Jacqueline---28.11.04---3450g---52cm---/// 10.000g---77cm---12 Amelia--------28.11.04---3620g---56cm---/// 10.700g---cm?---6 Kuba----------03.12.04---1500g---44cm---/// 9.400g---77cm---6 Jan------------07.12.04---2850g---48cm---/// 9.300g---75cm---10 Wiktor-------08.12.04---3150g---54cm---///11.200g---80cm---7 Jagoda-------14.12.04---3480g---58cm---/// 9.900g---78cm---12 Stas-----------23.12.04---3640g---53cm---///9.800g---80cm---6 Franio-------23.12.04---3230g---53cm---///12.000g---83cm---3 Stas----------12.01.05---3350g---47cm---/// 9.000g---- ?cm---5 Kathrin------17.01.05---3010g---48cm---/// 9.100g--- 69cm---5 Joanna-------25.01.05---3430g---57cm---///10.750g---90cm---8 Wszyscy zaliczyli juz roczek! CZY MAM WPISAC JAKIES POPRAWKI?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logosm! Boze, nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazic co czulas! Horror w czystej postaci! Nie osiwialas od tego? A swoja droga ze Stasia naprawde niezly numerek... Pilnujcie go dobrze! Dwa pietra w dol po schodach... ! Ile czasu zajela mu ta wyprawa? No i jak skonczyly sie problemy zdrowotne, dla ktorych znalezliscie sie w szpitalu? Tyle o horrorze. A poza tym - dziekuje pieknie za zdjecia! Imprezka urodzinowa wygladala na bardzo udana! :););) Skad wzielas tyle malych dzieci? Czy to wszystko rodzina?! No i wstydzilabys sie - wygladac jak rodzona siostra wlasnego syna ;) :)!:):):)! Katrin - ja tez prosze o blizsze dane na temat operacji i jej kosztow. Moze uda mi sie jakos pomoc. Myshko - Uklony dla Mamy! :) Kuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Dziękuję za chęć pomocy ale mam nadzieję,że sobie poradzimy.Trochę pożyczą moi rodzice. Tabelko Kuba ma 7 zębów i waży 10kg :) Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy przyjmiecie mnie do swojego grona?? moja martynka urodziła sie 5 grudnia poprzedniego roku. wazyła 3kg mierzyła 53 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim!:) Pozdrawiam serdecznie! Wybaczcie, ze tu sié pojawiam, ale moze Moja Mysia mnie zauwazy:) Kochanie, wiem, ze juz wrócilas do domku:) Moze zajrzysz na swoja poczte:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×