Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Ten kolor blyszczyku powoduje że usta w ogóle jej zanikają. Ona ma żadne pojęcie o trikach w makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwała się w niej Jola Rutowicz. Taki sam styl bazarowy i mania blyszczykowania. Pewnie to jej wielka fanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość wczoraj 19:45 A znasz w Polsce jakąś bezrobotną samotna matka z dwójką dzieci która wiecznie kupuje sobie ciuchy i kosmetyki których i nie potrzebuje? W pl.musiala by pracować a i tak byłoby jej bardzo ciężko finansowo. 10% tego by nie miała co ma teraz. Więc krótko mówiąc, nieporadziła by sobie mieszkając w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze wczoraj pod filmikiem "pomożecie?" wypowiedziała się pewna osoba, której komentarza już nie ma. Nie wiem dlaczego ACC usunęła, bo nie było tam nic obraźliwego. Ta osoba napisała w komentarzu, że poprzez akcję Agi pomogła finansowo Patrycji, ale z drugiej strony nie było żadnego odzewu, nawet słowa czy wpisu"dziękuję" który można by było z łatwością wstawić na FB. A to była pomoc finansowa, paczki do ośrodka plus nagranie filmiku dla Patrycji. Może Aga skasowała, bo nie chciała by ktoś zasugerował się wypowiedzią tej osoby i nie wziął udziału w dalszej akcji. Ale chyba każdy ma swój rozum? Ta pani delikatnie też napomknęła, że teraz kolejna osoba chora na anoreksję, do tego z próbą samobójczą, że to delikatny temat, każdego szkoda, ale ile jest osób które chcą żyć, a są śmiertelnie chore. Szkoda że ACC prowadzi taką selekcję wypowiedzi, bo ja uważam że nic głupiego w tej wypowiedzi nie było by to usuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Funt to tylko funt" :D Znalazła się bogata Kendi na benefitach i alimentach. Wszystko co ze sklepów nie schodzi, to ona kupuje... masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni filmik: 10:58min. Ona tu wygląda na zasuszoną staruszkę, usta nie dość że całe pomarszczone, suche, wciągnięte, to jeszcze tym jasnym błyszczykiem to podkreśla. Kurcze jak mumia. Wygląda to okropnie! I jeszcze ten śmieszny kolczyk w języku dopełnia reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, ze smutno sie na to wszystko patrzy.... Znowu sie obkupila badziewiem.... po co komu 20 blyszczykow, milion szajsu z primarka...... Piekna sie bynajmniej od tego nie stanie... I szkoda tylko ze wydaje hajs glownie na siebie zamiast kupic cos porzadnego dzieciom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ja wszystko rozumiem. Sama sie maluje codziennie do pracy i musze miec makijaz ladny, staranny i dobry, bo to poniekad moja wizytowka, ale ja nie kupuje w przeciagu dwoch tygodni szesciu blyszczykow i czterech maskar do rzes! Przeciez to jest CHORE! Nikt nie jest w stanie takiej ilosci zuzyc! A te paletki? Jakby zliczyc te wszystkie cienie pojedynczo, to ona ma z tysiac cieni! A w kazdym filmie makijaz identyko. Po co? Na co? W dzisiejszym haulu pokazala ciuchy, bizuterie i kosmetyki lacznie za jakies 200 funtow. Moglaby gdzies zabrac ta to dzieci, albo pojsc na zabieg do kosmetyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzmy sobie szczerze.... aga rozumem nie grzeszy.... To jest ten typ osoby, dla ktorej liczy sie ilosc a nie jakosc. I to to ma 4000 subskrybentow.... Przeciez ten kanal ma zero przekazu, nie wnosi nic wartosciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście już ta liczba od dawna nie rośnie. Jest nadzieja że ludzie nie ogłupieli do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie jak jeszcze niedawno mówiła że ubrania jej nie interesują bo ma tyle że z szafy wylatują i mogłaby obdarować bratową? Nie liczyła chyba na większy przypływ gotówki, bo jak tylko się pojawił, to od razu to czego nie potrzebowała znalazło się w torbie na kółkach. To choroba! O kosmetykach nawet nie wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden podklad 30 ml wystarczy mi na okolo 7 miesiecy. Puder tez idzie mi jeden na rok, korektora uzywam duzo, wiec tak na 3 miesiace, maskara tez. Kupuje drozsze kosmetyki, lubie Dior, Sisley, Guerlain, wole miec kilka, ale cos lepszego niz cos za 2 funty nakladac sobie na twarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu to dziecko z torba na kolkach....taki smutny obraz 1000 zapachow Yankee candle....kolejne blyszczyki..tandetna kolia na pomarszczona szyje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz gorzej na to wszystko patrzeć. Przykro. Mina dzieci na tym beznadziejnym "holu-zakupowym" taka smutna. "Super" urodziny chłopca, pokazywanie śmiecio-żarcie dla "ficek". Przecież one najważniejsze. I mamuni alkohol. Tak na marginesie czy prawnie dzieci mogą reklamować, pokazywać alkohol w "holach mamuni"?! Szok. Obiadek też już zrobiony po szkole- pizzunia. Ahh jaka odżywcza. Zaraz "ficki " pod filmikiem " ohhh Agus jaka cudowna rodzina. Co za super zakupki. Bądź szcześliwa z Ksysiem". Co za obłuda. Że taka osoba niestety ma dostęp do nagrywania tej żenady. Masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest obłuda najwyższych lotów. I masz rację, smutno się na to patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl, "dla mamy i Krzysia piwo". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperados, Whisky i gin z tonikiem. Fajny kanał, jeszcze dzieci muszą reklamować jej %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejny facet, kolejne prezenty dla niego... kiedy ta pseudo kobieta sie w koncu opamieta. Maasaakra. Dzieci pokazuja piwo dla matki I krzysia. Ile one juz takich krzysiow poznaly??? A facetowi daje max 2 miesiace I zwieje, bo ona to ani madra ani ladna, a juz po samej jej gadce idzie wyczuc ze za bardzo sie facetowi (kolejnemu juz) narzuca. Jeszcze kilka dni temu nie byla pewna co z "tego" wyjdzie, a dzis kupuje mu maseczki, zapachy I ta szklanka do kawy przy ktorej obowiazkowo musiala wspomniec, ze to dla niej i Krzysia. Big love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piwo dla Krzysia bo Krzysio woli Whiskey, a gdy desperados sie skończy to jest gin z tonikiem :O W tych czasach, gdzie nawet w sklepikach szkolnych walczy się o zdrową żywność dla dzieci i promowanie dobrych nawyków, to ona cała siatę słodyczy, chipsów i puree w proszku pokazuje. Z e n a d a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekałyscie że nic nie kupuje dzieciom to kupiła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian juz wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian nie wróci, w sensie na stałe, ale pewnie jak zawsze będzie wracał w przerwach od wujków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę nawet się uśmiałam, bo co haul to pada inne imię faceta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklaneczki zakupione DWIE, jedna dla niej druga dla Krzysia Gdy zamieni Krzysia na Zdzisia, to szklankę tez wymieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak dobrze ze nie robi szklanek z nadrukiem wujków, musiałaby naprawdę co chwila kupować nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ostatni filmik z zakupami niech ona lepiej usunie sama, bo będzie zgłoszony. Masakra. Jak tak można wciągać dzieci w "reklamowanie" alkoholu. Wstyd. Mogła odstawić te % na bok, aaaa przecież trzeba się pochwalić. Jestem w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ŁOOOOO, Patrzcie co napisala jej jakas ''wicka'' :D Nie boi sie skubana, krolowej ''Agnieszka. Ja na przyklad chcialabym obejrzec filmik w lepszej jakosci, gdzie widac wszystko pieknie wyostrzone. Kiedys, sledzilam Cie na biezaco, na samym poczatku, ale odkad na Twoim kanale pojawily sie same vlogi to robi sie to monotonne. I wiem, ze mozesz mi napisac; ''Jak Ci sie nie podoba to nie ogladaj.'' Aczkolwiek mnie interesuje Twoja osoba i wiem, że masz dużo fajnych pomysłów. Nie fajnie sie oglada na przyklad ''Test Kosmetyków'' podzielony na dwie czesci. Mowisz czego bedziesz uzywac, pokazujesz itp. i nagle Cie ucina. Rozumiem, ze vlogi tak nagrywasz, ale zeby nagrywac tak testy? I czekac na ciag dalszy? Test to test, gdzie wypowiadasz sie na temat kosmetykow, ewentualnie poruszasz jakis temat, opowiadasz o swoich odczuciach do danego kosmetyku, pierwszym wrazeniu czy cos. A jesli dajesz w opisie test i dzielisz te filmiki to, to juz testem nie mozna nazwac. Nie podoba mi sie ta odslona. Zdecydowanie brakuje filmikow zlozonych, jak to ty nazywasz stacjonarnych. Mam nadzieje, ze nie odbierzesz tego jako hejt i bedziesz bardziej rozwijac sie na yt, bo brakuje takiej Agi, ktora kombinowala dla nas, przestawiala stol, specjalnie kladla tapete, ustawiala sprzet, lampy a nie zapychala luke na youtube. ''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×