Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Przy ktorym filmie ten komentarz bo nie widze albo juz go usunela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bedzie wypowiadac sie na temat zycia prywatnego ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jej Q&A w kółko to samo. Już tyle filmików nakręciła w temacie co zamierza zmienić w nowym roku, a pytania ciągle na ten temat,a ona ciągle się powtarza, pytania o zmiany w wyglądzie i ta znowu to samo co biadoliła na filmikach. O nowym związku nie chce mówić, a właściwie to już wszyscy wiedzą kto to i co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi że uważa że wiele robi dla swoich widzów, bo nie lubi jak vloger nie poświęci czasu na odpisanie. I stąd czuje się 'lepsza'. Tylko że ona ma 5 widzów na krzyż, więc nawet z nudów odpisze, a inni mają po setki komentarzy i życie w realu w przeciwieństwie do niej. Tu nie ma być z czego dumną Kendi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zbiorka dla Pattycji...sorry rozumiem chorobe tej dziewczyny ale dopoki ona sama nie bedzie chciala wyzdrowiec i bedzie chodzic w kolo zeby tylko tracic kalorie to i 10 zbiorek jej nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2018
Czytam i czyatm te wasze wszystkie wypowiedzi i poprostu az w glowa mala co wy tutaj wypisujecie, jak tak wogole mozna kogos oczerniac nie znajac go?! Kazdy z nas jest inny na swoj sposob, kazdy z nas ma wlasna wole i zyje po swojemu, ludzie to jest jej zycie i za nia zycia nie przezyjecie. Nikogo nie powinno interesowac zycie prywatne Candy, jej blad ze za duzo pokazala na youtube mogla byc troszke dyskretniejsza i nie mowic o wszystkim bo zawsze znajda sie jakies osoby-hejterzy. Nie moge sie nadziwic ile tutaj jest nienawiesci , jak tak wogole mozna o zgrozo... ! Co wam to wogole daje takie pisanie takich glupot? -ktore podawane z ust do ust robia sie jeszcze glupsze niz byly na poczatku?! Czy wy naprawde nie macie nic do roboty tylko pisac jaka to ona jest matka? Jakie to ona ma problemy? Skad ma pieniadze? Co to kogo interesuje- Zainteresujcie se soba i swoim zyciem, ktore ucieka wam przez palce podczas gdy marnujecie czas na pisanie takich bezsensownych wiadomosci., pomyslcie co moglibyscie zrobic z czasem ktory tutaj spedzacie? Moze moglibyscie spotkac sie ze znajomymi, wyjsc z dziecmi do kina?Zycie jest zbyt piekne i zbyt krotkie zeby marnowac je na cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory się tu nie wypowiadalam, ale teraz po prostu muszę. PRZEKONANA POMOCNA Aga robi na swoim profilu ankiety czy ktoś chce jej pazury z primarka albo paletę z MUR, a jesli ktoś odpowiedzial NIE, to wypisuje prywatne wiadomości "Mam pytanie?wsparlas w jakis sposob Zbiorke?" i "To jak mozesz wybrzydzac co ma byc licytowane?" każe pokazywać DOWODY na to, że komuś się pomogło. Bo przeciez tylko ona jest tak pomocna. Normalnie nie wiem co by było gdyby nie ona. Ta kobieta ma jakiś problem z głową i to poważny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej.. Mam nadzieję, że u was wszystko w porządeczku. Czy tylko mnie tak to wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale krzywe usta.. Jak Kaczor Donald, z prawej strony sa inne i unosza się inaczej. Czy tylko ja to widze? ale się usmialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aguś wreszcie nauczyła się kasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam parę wypowiedzi i dalej się nie da....Po prostu nie mogę zrozumieć,bo przypuszczam,że pisze tu wiele osób młodych i to nawet bardzo młodych,że wy nie macie swojego życia? Tylko podniecacie się innym ? siedzicie w necie pierdzicie pod siebie i wypisujecie jakieś durnoty. Wychodzę z założenia ,że jak mi coś czy ktoś nie odpowiada to nie oglądam,nie spotykam się,unikam itp. Z drugiej strony też nie bardzo rozumiem po co niektórzy w necie zbytnio obnażają swoje życie..takie filmiki ogląda każdy ,nie tylko rodzina ,znajomi ale i przede wszystkim obce osoby,które jak wiadomo też mają prawo skomentować. Tylko większość a chyba prawie każdy co tu nabazgrał nawet nie wie co to znaczy słowo KULTURA . Można przecież w kulturalny ,cywilizowany sposób napisać co mi się nie podoba a tu rynsztok się leje ,bo takie tu osoby . Na miejscu tej Agi to zrobiłabym z tym porządek i zgłosiła na policję .W necie nie można pisać wszystkiego co się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby z Aga ktoś porzadku nie zrobił i zglosil ja do HMRC i to co ona pokazuje, promuje i mowi w filmikach rowniez ma wiele do zyczenia. Ani komentujacy obrazliwie, ani ta cala Aga nie sa "swieci". Oczywiście konstruktywna krytyka wskazana. Jezeli dalej bedzie promowac na prawie każdym filmiku picie alkoholu, obrazanie innych zostanie zalozony temat na "wykopie" bo te jej filmiki to czesto sa nie na poziomie. To oglądają dzieci i mlodziez. Za nia tez powinien wkoncu sie ktoś wziac. Wstyd czasem to ogladac. Tacy ludzie nie powinni kręcic bo nic wartosciowego nie przekazuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie nowy temat?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów Roman wrócił do łask szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba nic narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cos nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cos nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jej napisalam, zeby zamiast znow nowych kosmetykow (mam wrazenie ze sie uzaleznila, nawt nie potrafi sie malowac), zeby kupila sobie dobry aparat jak canon g7x i jakosc bedzie super. ale chyba ma w nosie widzow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest nowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś nowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pierdziele typiara wygląda jak typowa cebula za granicą, rżnie damę a wygląda jak stara alkoholiczka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jest nowe!!! zaorała się Brandy jak zawsze... laska nagrała film o hejcie nie mówi kanałów a ta do niej wparzyła ze swoimi pawianami i hejtuje hahahahah przyznała suę do hejtu 🤣 na live mówi jak to o niej Damie i Pani youtuba filmik ktoś raczył nagrać!!! 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25

Brandy walczy o suby od 5 lat ma 5000 wiec drama musi byc jakas świerza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×