Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aga cosmetic Candy psycho!

Polecane posty

Gość gość
Ja zastanawiam się o czym myślą jej fanki biorące udział w akcji "pomagajmy" itp. Założę się, że wiele z nich nie robi sobie botoksów, tatuaży, cycków, kolczyków nie wiadomo gdzie. W planie złote nici, a obcymi rękami i pieniędzmi będzie chciała budować sobie popularność. Tzn. myślę że już przekonała się, że popularności tym nie zdobędzie, teraz robi to, żeby coś robić, żeby coś się działo, bo kanał zbliża się ku końcowi z braku tematów. Takie to trochę dziwne dla mnie że sama jest próżna i odkłada pieniądze na zbyteczne rzeczy, jakieś idiotyczne sentencje na skórze jak nastolatka, a innych będzie nakłaniać żeby odłożoną kasę przenaczyli na to co ona chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzy jak pokręcona- mówicie, piszcie, jak mam to wklepywać, jak mam rozsmarowywać, a potem pierniczy że ona ma gdzieś technikę, robi jak jej wygodnie. Posłuchałaby trochę swoich wypocin które nagrywa to by zrozumiała dlaczego ma po kilka komentarzy pod filmikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcierane,wklepywane,bez różnicy i tak same kremy nic nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprawka, bo coś poknociłam. Miało być "nie, nie, to NIE Krzysio ze Szkocji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tak zastanawiam jak ona robiła te licówki? No bo ona miała protezę z jednej strony tak ? 4 zębów no to co ona do dziąseł licówki robiła hahahahaha Ma te zęby dziwnie duże, mnie to się wydaje ze ona usunęła wszystkie i ma protezę a nie żadne licówki, skąd ona wzięła nagle te boczne zęby? ??? Bo zakładając licówki stara proteza nie pasuje, bo ma większe zęby teraz, a wiadomo na proteze nikt licówki nie zakłada. Dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cindy ma trzepawice...jak macha tymi lapami I maca te wlosy non stop..probowalam zliczyc,ale nie dalo sie ze 100x dotknela tych klakow na pewno.kazda z nas tu widzi kiedy Cindi ma przyplyw gotowki,kiedy kupuje %I je pije,kiedy spi do poludnia a potem nagrywa.ona jest jak miszmaszowa nagrywa dla zabicia czasu,ich filmiki nic nie wnosza o obie piep*rza od rzeczy.Nigdy sie subskrybowalam Cindi ,ma kanal otwarty,zatem czasem ogladam to sobie dla rozrywki. pozdrawiam mile panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie miała protezę, nawet filmik jest jak się pakuje do polski i we woreczku ma protezke hahahahaha Te babsko jest śmieszne. A jakoś tak dziwnie gwiazda jak mówi. Agus pokaż może z bliska te twoje licówki hahahahaha ha z dziaslami z plastkiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl. Protezę w wieku 40 lat??? Piłki na klacie, a w buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co się dziwić,jak był filmik jak ona opowiada o swoich zębach i wizycie u stomatologa,jeszcze Fabian wtedy był.Pamiętam te starsze filmy to miała niestety ale czarniawo w tej buzi.Gdyby zaczęła dbać o siebie dużo wcześniej,skończyła z solarką,alkoholem możliwe że dziś wyglądała by inaczej.Kobieta niemająca jeszcze 40 lat a sypie się strasznie szybko na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna normalnie. Jakie licówki no właśnie, najpierw na te dziury korony by musiała robić a jak korony to na co licówki? Ona sciemnia coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg ostatnio powiedziała ze była uzależniona od solarium i wchodziła codziennie na 10 min. Już wiadomo od czego cera tak zniszczona. Kwituje to ze na coś trzeba umrzeć. No tak ale tutaj solarka ewidentne ja postarza, co ma to wspólnego z umieraniem. Tym bardziej ze niby taka paniusia i dba o wygląd. Jej twarz to jedna plama z sianem na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej zakłamanie i zaprzeczanie w kolejnych zdaniach to co powiedziała wcześniej jest komiczne. Chociażby o kremach, najpierw prosi o poradę co i jak nakładać a potem, że w sumie ma to gdzieś i będzie to robić jakkolwiek oby było :D i jeszcze ta prośba o pomoc: "ja teraz jednak nic od siebie więcej nie dam, bo słabo stoję z $$$, ale wy się postarajcie, na pewno macie dużo rzeczy do sprzedania, lub możecie dołożyć się z kasą. Powiedźcie mi też jaki wy macie pomysł na tą akcję".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ona nic nie da, bo gdzieś ma kogoś tam. Dla niej liczy się kolczyk w jezorze, peporze. Totoo tu i tam. A reszte dla niej zrobią Wicki które żałują sobie na takie przyjemności bo Aguni pomysły przeciez trzeba zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak wielce chce pomagać a tyle pieniędzy bokiem puszcza na bzdury. Zreszta co tu o pomaganiu, jak ona żałuje na własne dzieci i kupuje prezenty na Mikołaja za 5f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ona sama sobie zacznie pomagać i wyprostuje pewne sprawy a nie bierze się za pomoc znowu kolejnej osobie.Poza tym teraz zacznie się selekcja widzek ukochanych ,wiernych.Jeżeli nie pomogą będzie wielki foch Agusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na duże kanały nie ma co liczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże kanały takiego bałaganu jeżeli chodzi o te licytacje,niedoinformowanie itd.raczej nie preferują i nie podpiszą się swoja osobą.Jak coś robić to robić dobrze.Jeszcze wspomagać osobę która na swoim kanale często była pijana.Lekka patola niech ma jednak niszowy odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na insta znowu dziubek w kolorze blyszczyka z Lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W którym filmiku leżała proteza? Muszę to zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale narzekać będzie na duże kanały, a za chwile sie upije na live. Jestem ciekawa jak sie skończyło z tymi paczkami. Wg co ona sie tak na anorektyczki uparła. Tyle dzieci choruje, gdzie liczy sie każdy grosz, i niestety choroba nie jest od nich zależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OTÓŻ TO. Może oprzytomnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja patrze i niewierze ze ona ma 3 z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ona stawia te wicki w niezręcznej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze kanaly nie chca sobie psuc opinii zadajac sie z Candy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się za to zabiera jak tłumaczy że sama od siebie wiele nie da. (Bo tatuaże i złote nici...) Wtedy Fabian sponsorowal dużo rzeczy, jego współpracownicy z firmy, to było czym szaleć i co licytować, a teraz bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, ale ja bym takiej Candy nawet 50 groszy nie wyslala. Alkoholiczka, klamczucha, zadymiara, sieje ferment. Niech ona w pierwszej kolejnosci pomoze sama sobie: niech ogarnie swoj wyglad, posprzata dom, pojdzie do pracy, zrezygnuje z %, solarium, imprezek, bzdurnych zakupow. Niech zadba o dzieci, niech gotuje normalne obiady, niech spedza z nimi czas! A nie tylko yt i widzki - sridzki. Kiedy byla Candy ze swoimi dziecmi w parku, na spacerze, na basenie, w kinie? Ona mowi, ze nie ma co dac na aukcje? Serio? Zalosna kobieto, zamknij ten zenujacy kanal i wez sie za swoje zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na insta zapowiedziała haul :) Także wicki będą pomagać chorym dziewczynom, a tymczasem Agusia nakupiła sobie kolejne badziewia :) Fajnie. Ma rację, lepiej wyręczać się innymi jak są chętni, a jej biznes będzie się nadal kręcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sfotoszopowana brzydula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I te dzióbki to jakaś porażka, i te efekty psa. Ona ma 17 lat czy jest dojrzała kobieta ? Ona będzie codziennie maseczki robić. Te maseczki jej w niczym nie pomogą. Ona zatrzymała sie stylem na początku 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalność nastolatki. Kiedy ona psychicznie dojrzeje? Bo fizycznie, to jest mogłaby być swoją mamą. Tym śmieszniej wygląda z dziubaskami, pieskami. Kurcze, baba by się ogarnęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×