Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frog_in_the_fog

jutro pierwszy dzień lata!

Polecane posty

"Maciek B dziś No tak, ale po co miliarderowi, ktory na dodatek jest prezydentem USA 60 latka, skoro moze miec mlodsza. Nawiasem mowiac ta obecna zona tez sie juz zbliza do pewnego wieku, w ktorym Donald moze bedzie chcial ja wymienicoczko.gif" X raczej ona jego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korwin Mikke w wieku 71 lat zrobil jeszcze blizniaki> raczej dal sobie wcisnac kit ze jest ojcem i placi alementy na cudze dzieciory:classic_cool::D tez mi sie wydaje ze ta macrona raczje by nie chciala takiego prostaka jak trump :D tak w ogole 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg k***ina te cudze dzieci to pewnie ekstra reklama jego mozliwosci wiec za pare zlotych warto :D z tego co pamietam to ktos go dzgnal nozem za to ze sie przystawial do jego zony wiec moze cos na rzeczy z tymi dziecmi jest. v no po co ci ten znak zapytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem ze dobrze wiesz:classic_cool: ale ciesze sie ze moje glupota jest nie do podrobienia i latwo mnie po niej pozanac, o ile nie najlatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba jak ty doszlas do takiego wniosku to ja nie wiem :D oczywiscie ze nie ja w twoim poznaniu to chyba nawet nigdy w zyciu nie bylem wiec jak milibysmy sie znac :D wytlumacz prosze jak taki durny wniosek wyciągnegnelas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moglas przeczytac, logika moja byla nastepujaca skoro pisalem ze to ja x razy w miejscu gdzie uznalem ze jeden z pomaranczy to ty to doszedlem do wnisku ze wlaisz glupa. druga mozliwosc jest taka ze zle rozpoznalem pomarancze ale ze jestem zarozumialy to tych mozliwosci nie dopuszczam do siebie :D juz wszystko jasne dziewczyno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pan cogito dziś moglas przeczytac, logika moja byla nastepujaca skoro pisalem ze to ja x razy w miejscu gdzie uznalem ze jeden z pomaranczy to ty to doszedlem do wnisku ze wlaisz glupa. druga mozliwosc jest taka ze zle rozpoznalem pomarancze ale ze jestem zarozumialy to tych mozliwosci nie dopuszczam do siebie smiech.gif juz wszystko jasne dziewczyno ?" X twoje urojenia to twój osobisty problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem :D pytalem tylko czy logika logiczna i rozumiesz juz to zdanie od ktorego zaczela sie dyskusja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frog_in_the_fog wczoraj jest i kultowe pytanie: "skond klikash?" cool.gif x Ale ja zapytałem "skąd piszesz?" nie chcesz odp, to wystarczyło napisać wprost, a nie przerabiać moje słowa nara i bez odbioru panno dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaba - To sie nazywa obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Juz wieczor. Wszyscy pala ogniska. Zaba - powinnas zmienic tytul topiku. Lato juz sie zaczelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To postep. Teraz wszyscy beda palic marihuane w celach zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×