Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frog_in_the_fog

jutro pierwszy dzień lata!

Polecane posty

" Zuzanna Amelia ææ dziś Cogito - Czepiasz sie Macka i to zupelnie niepotrzebnie. Jak Ci nie odpowiada ja jego linki to ich nie otwieraj." X to są personalne ataki na Macieja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież 21 był pierwszy dzień lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaba - Bo najlepiej wytykac innym co sie samemu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czepiasz sie Macka i to zupelnie niepotrzebnie> nie czepiam, gdzie niby ? wydaje mi sie ze to u zaby to byla ironia zuzanno :D v jesteś jakiś przewrażliwiony > podobno ty jestes przewrazliwiona ale na wlasnym punkcie :D po prostu nie rozumiem odwetu za to ze ktos napisal ze sie powtarzasz w stylu ty p**do, moglas napisac ze on 100 razy czesciej wszystko powtarza niz ty oppwiesc o osci a nie ze jest p***a i tylko tyle. moze i jest ale co ma do tego twoja osc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś taki wrażliwy na krzywdę Macieja to idź go przytulić :D jakoś ci nie przeszkadzało, jak jedna taka psychiczna pomarańcza wyzywała mnie, Zuzę, Iftar i kogo się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś taki wrażliwy na krzywdę Macieja to idź go przytulić> zuza to zrobi za mnie o wiele chetniej:classic_cool: bo ja nie jestem obronca ucisnionych, zwlaszcza pyskaczek ktore sobie swietnie radza same :D tylko zastnawiam sie po co to zrobilas wiec zapytalem. taki mam nawyk ze jak nie rozumiem to pytam. no i to byla wasza znajoma pomarancza nie moja to po co sie mam wcinac w klotnie w rodzinie do ktorej nie naleze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Cogito - Albo cos Ci sie totalnie pomylilo albo jestes zle poinformowany albo ktos Ci robi wode z mozgu. Innych opcji nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Cogito - Nie prowokuj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko zastnawiam sie po co to zrobilas wiec zapytalem. taki mam nawyk ze jak nie rozumiem to pytam. " X to ci zobrazuję jaśniej: Maciej przylazł na mój topik naburmuszony jak panienka, wyładowując swoją złość na mnie i Zuzie, dowalając się do nas z jakimiś dziwnymi tekstami zamiast napisać wprost, o co mu chodzi. to są zachowania typowo babskie i pewnie zresztą od jakiejś baby się tego nauczył. a jeśli facet zachowuje się jak baba, to jest pizdą. już pojąłeś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniekad tak ale nadal nie rozumiem a on tym bardziej pewnie nie zrozumial ze ta odzywka to byla za przewienienie z jakiegos okresu czasu. nie moja sprawa zastanawialem sie zapytalem odpowiedzialas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pan cogito dziś poniekad tak ale nadal nie rozumiem a on tym bardziej pewnie nie zrozumial ze ta odzywka to byla za przewienienie z jakiegos okresu czasu." ja pierdzielę :D ty mówisz o 4-latku czy o prawie 40-latku? :D btw., ten "okres czasu" to dzisiejszy wieczór. więc to chyba ty jednak czegoś nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie o macku to chyba wszystko wyjasnia, poza tym cos mi sie kojarzy ale nie chce mi sie cofac aby sprawdzac ze bylas dla niego bardoz mila i gadalas o jakichs potrawach wiec tym bardziej nagly wyjazd z p***a bylby niezrozumialy dla kazdego. twoja sprawa ja tylko zapytalem, moze maciek ma racje i jestes rozchwiana emocjonalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze nie zrozumialem. stad tyle pytam ze ja wiekszosci ludzie nie rozumiem w tym co robia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No popatrz. A ja wiekszosc ludzi swietnie rozumiem. Co nie znaczy , ze zgadzam sie z tym co robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę dbać o mój kafciowy image. > no dbaj o to bo mam wrazenie ze ponosza cie nerwy :D wypij meliske zawsz eprzed wjesciem tu :D to z chimerycznej zabawnej hipochondryczki zostanei tylko zabawna :classic_cool: v zazdroszcze zuza ja nie, ciebie tez nie rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no dbaj o to bo mam wrazenie ze ponosza cie nerwy" X no ba, aż zmieniłam kolor z zielonego na czerwony i zaraz zacznę się brzydko wyrażać, więc lepiej idź spać, zanim cię zwyzywam i zbluzgam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumei to mialem isc poogladac tivi ale jak mnie bedziesz bluzgac i wyzywac to jednak zmienilem zdanie i zostaje :D niewiele rzeczy tak dobrze na mnie dziala przed snem jak stek wyzwisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Cogito - Czego nie rozumiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cogito - Czego nie rozumiesz ? > u ciebei to prawie wszystkiego i wiekszosci ludzi nie rozumiem. jak niektorych mozna rozumiec to doprawdy nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co chcesz wiedzieć? mniej wiesz, lepiej śpisz :classic_cool: ja dziś poczytałam, że do koncernowych piw dodają bydlęcą żółć i chociaż nie jestem wielką amatorką tychże, to jakoś gorzej mi się zrobiło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie piwa sa robione z ekstraktu tylko maja jego rozna zawartosc wiec nie wiem co dodaja ale masz wszedzie. ja nie przepadam za piwem ale jak juz pije to nie lubie tych pszenicznych i tych jakichs malych browarow. lubie to z zolcia:classic_cool: sumersby jest nawet ok i korona oraz desperados tez. po piwie sie sikac chce ciagle i brzuch wypycha bez sensu napoj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
somersby smakuje jak posłodzony płyn do mycia naczyń połączony z wodą gazowaną :D za słodkimi nie przepadam, lubię raczej typowo goryczkowe smaki. jak masz brzuch, to ci go wypchnie nawet po mineralnej :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak posłodzony płyn do mycia naczyń połączony z wodą gazowaną > no wlasnei szukalem tego co powoduej taki smak poza cukrem i gazem ale nie moglem znalezc bo nigdy nie pilem plynu do mycia naczyn, dzieki za wskazowki :D teraz bede mogl sam zrobic :classic_cool: no wlasnie ja nie lubie piw ktore lubia wszyscy zule czyli gorzkich a zwlaszcza tyskiego dla mnie to syf. lubie carlsberka i faxa i lecha tez wypije. po mineralnej tak nie wypycha jak po piwie ja sie po paru piwach nie moge ruszyc :D no i to nie jest dobre wole wino nawet niedobre od dobrego piwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piłam płynu do naczyń, ale czuję zapach i ten aromat rozpoznałam w somersby :classic_cool: to pewnie był jakiś jabłkowy :D goryczkowe to jest np. noteckie. wina mają siarczyny. najlepiej się nie rozdrabniać i pić czystą wódkę z sokiem świeżo wyciskanym ekologicznym, wtedy to jest zdrowe i fit :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
somersby to chyba cydr z dodatkami smaku jakichs owocow ale nie znam sie. lubie ten filoetowy nawet nie wiem z czego on jest moz ena bazie ludwiku :D goryczkowe to jest np. noteckie.> no wlasni takich wynalzzkow to nawet nie probuje :D wiele rzecyz ma siarczyny i co z tego ? w cydrze tez chyba sa. siarka jest po to aby wiazac sie z tlenem. wystarczy otworzyc wino poczekac i siarczyny sie ulotnia :classic_cool: jesli komus przeszkadzaja to pomaga tez zachowac kolor i konsystencje wina. gdyby wina nie byly siarkowane to nie wypilabys go bo by sie zepsulo zanim bys go miala, wino w tem. pokojowej ulegnie zepsuciu jesli nie bedzie mialo siarczynow a kazda butelka smakowalaby inaczej. wina od stuleci sie tak robi tylko od niedawna trzeba na etykietach umieszczac info o siarczynach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×