Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

frog_in_the_fog

jutro pierwszy dzień lata!

Polecane posty

🖐️ ja nigdy nie paliłam i nie zamierzam, bo brzydzę się papierosami, skrętami i w ogóle całą resztą tego syfu, bleeeh. raz w życiu zapaliłam elektronicznego papierosa, ale też fuj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmianek bezrobotna pissdo idź sie popłakac do mamci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim nie produkują dymu, nie śmierdzą i nawet mogą produkować dosyć ładny zapach taki ciasteczkowy, coś jak wata cukrowa ;) no i powodują gromadzenia się płucach wydzieliny jak zwykłe fajki i tym samym choroby obturacyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Palenie wyszczupla - Powiedzial kosciotrup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palenie na pewno zmniejsza apetyt. w ogóle zabija smak i węch, co widzę po ludziach którzy palą i nie wyczuwają subtelniejszych aromatów w jedzeniu. ale dobrze chociaż, że fajczenie przestało być trendy, to bo naprawdę paskudny nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym jecie frytki? ja ostatnio posypuję tymiankiem i słodką i/lub ostrą papryką. no i solą oczywiście. a do smażenia dodaję 2 ponacinane ząbki czosnku. potem je też zjadam, dobre są takie usmażone. chrupiące z wierzchu i miękkie w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja nie przepadam za frytkami. Ale jak juz jem to w zasadzie moga byc ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Zaba - Zrob wlasny sos tatarski i podaj mi przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam niedzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Lin to smaczna ryba ale ma duzo cienkich osci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
A mi przeszkadzaja. Zwlaszcza jak sa takie jak u lina. Ale w smaku bardzo dobre mieso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Moze i bezplciowe ale za to najlepsze do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mysle , ze mocno przesadziles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz miał kilkuletnie dziecko, któremu niechcący połknięta ość stanie w poprzek przełyku to powiedz mu wtedy, że ości się nie je :classic_cool: bo że jesteś zbyt wielką piz.dą by ją wyjąć, to już wiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze moze czytac ktos nowy kto nie slyszal :D ja nie slyszalem tej opowiesci nigdy :D ale domyslam sie bo mojemu doroslemu kuzynowi wyciagali osc w szpitalu endoskopem :D zaba dlaczego zawsze atakujesz personalnie ludiz jak ci sie nie spodoba to co napisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja tez nigdy nie slyszalam tej opowiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaba dlaczego zawsze atakujesz personalnie ludiz jak ci sie nie spodoba to co napisza ? " X akurat to Maciej się do mnie przyjebał, zresztą chwilę wcześniej również do Zuzy. piszę, co myślę i nie zamierzam tego zmieniać. aha, jeśli używasz słowa "zawsze" to może znajdź jakieś konkretne przykłady, bo jakoś nie kojarzę żebym tu kogokolwiek atakowała. poza tym np. nazwanie idioty idiotą to nie atak, tylko szczerość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Niekoniecznie Maciek klamie. Mogl slyszec te opowiesc bezposrednio od Zaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja nie pamietam zeby o tym pisala. No ale moze ja nie czytam wszystkich postow Zaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może znajdź jakieś konkretne przykłady,> na ostatnich 2 stronahc masz min. dwie:classic_cool: on napisal ze sto razy pisalas o osci a ty ze jest piza to atak a nie odniesienie sie do tego co pisal i tyle. v taa pewnie zuza maciek slyszla to sto razy :D i pisze to gosc ktory wkleja linki po 100 razy i po 100 razy psize nawet gdzie sika:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Cogito - Czepiasz sie Macka i to zupelnie niepotrzebnie. Jak Ci nie odpowiada ja jego linki to ich nie otwieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na ostatnich 2 stronahc masz min. dwiecool.gif on napisal ze sto razy pisalas o osci a ty ze jest piza to atak a nie odniesienie sie do tego co pisal i tyle." X jak tam sobie chcesz, dla mnie to jest stwierdzenie a nie atak. jesteś jakiś przewrażliwiony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×