Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

You tuberka Ewelina be'glashes oglądacie ? Przepiękna

Polecane posty

Gość gość
idz sie lecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze, to nie ja pisalam o roznicy , a po drugie , postanowilam tutaj napisac, bo sledze to forum od jakiegos czasu, bo znam Eweline jeszcze z lat szkolnych, z widzenia i mimo, ze nie jestem fanka jej stylu, uwazam ze masz cos z glowa. sledzisz kazdy jej ruch, po co jesli jej tak nienawidzisz? bardzo sie to rzuca w oczy . Ze jestes nienormalna, zauwazylam po twoim tekscie „ wierzcie mi byla plaska“ hahaha tak sie sklada, ze to nie prawda co znaczy ze jestes chora umyslowo baby zmyslajaca hustorie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„ wierzcie mi byla plaska“ NIE WIDZĘ BY TAKI TEKST BYŁ NAPISANY, napisałam, że nie miała piersi w sensie miała bardzo małe, ale to przecież nie jest obraza tylko prawda więc widać , że prawda cię boli, oj żeby żyłka ci nie pękła ;) Skoro taK reagujesz na prawdę to widać, że cię dotknęła :):):) Poza tym RADZĘ WAŻYĆ SŁOWA ! JA CIĘ NIE OBRAŻAM ! A JEDYNĄ CHORĄ PSYCHICZNIE TO ZAZWYCZAJ JEST TA OSOBA KTÓRA O KIMŚ TAK PISZE CZYLI ... No sama pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MastemaSatanael
12:57 Ale z Tobą naprawde jest coś nie tak. Zdrowy człowiek nie robi takich rzeczy jak Ty :O Zdrowy przechodzi obojętnie koło osób, które nam nie odpowiadają i nie rozpisuje się o tym w internecie. Zastanów się nad sobą i skorzystaj z pomocy odpowiedniego lekarza. PS. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj weź że nie odgapiaj i nie powtarzaj po mnie tylko wymyśl coś swojego! Napisałam prawdę, a że ona pcha się na youtuba to mam prawo napisać co o niej myślę! Ona robi się na kogoś kim nei jest bo siebie nie akceptuje ,uwierz mi jestem dobrym psychologiem i wiem, że ona ma ewidentny problem z zaakceptowaniem siebie bez tej całej oprawki czyli tony make up oraz wyzywających ciuchów. Porządna kobieta nie wystawia na wierzch cyców bo nie ma takiej potrzeby ! Ona ma z******ty kompleks więc to robi. Z tego co mi wiadomo problemy seksualne mają te kobiety ,które właśnie pokazują cycki na wierzch zamiast je chować! Porządna i normalna kobieta nie ma potrzeby nakładania tony makijażu, wrzucania sweet foci i pokazywania swojej prywatności! I jeszcze raz napiszę przestań wyzywać od chorych psychicznie bo nikt w sieci nie jest anonimowy więc możesz za takie wyzwiska stanąć przed SĄDEM ! Przypominam, że to jest karalne! Wyrażanie opinii natomiast nie! Zresztą tak jak napisałam, ten kto wyzywa kogoś od psychicznych sam nim jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę ewidetnie z tobą! raz piszesz jakoś : "gość" raz jako arab : MastemaSatanael TYLKO IP TO SAMO :) czyli z banią coś nie ten:) Oj żal mi cię kobitko, widać, że bardzo przejmujesz się tym co inni o tobie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MastemaSatanael dziś NIE BĘDĘ SIĘ ZNIŻAĆ DO TWOJEGO POZIOMU! IP jedno i to samo, a ty zachowujesz się jak rozwydrzone dziecko i cały czas w kólko i to samo czyli : ty jesteś nienormalna ! O ZGROZO, Kto cię zrobił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej akurat nie mam czego zazdrościć, nie ma swojego domu, wynajmuje mieszkanie, nie ma wykształcenia, jest prostaczką więc nie ma tu czego zazdrościć. Napisanie prawdy to zazdrość według ciebie? Nie mam też zamiaru klikać w twój nick bo dziś każdy może się podszywać za kogoś kobieta za faceta, facet za kobietę, żądna sztuka tylko przypominam ,że jest to karalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina ma wyksztalcenie a i widze ze z nia mieszkasz skoro wiesz czy wynajmuje :O opuszczam kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa ma wykształcenie, ma mieszkanie ,ma samochód, ma kuźwa wszystko ! Weź się zastanów! PRAWDA : Mieszkanie w Niemczech wynajmują, samochód jest niemca a nie jej, nie ma wykształcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie muszę z nią mieszkać ,żeby wiedzieć, gdyż sama o tym gadała ! Najpierw sprzedaje swoją prywatność, a potem się dziwi, że ktos wyrazi swoją opinię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pani Ewelina to czyta, to proponuję jej wykorzystać §190KK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowila w qa ze ma mature , wyksztalcenie srednie i zna dwa jezyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty tu straszysz! Ten artykuł dotyczy groźby karalnej a tu kto niby jej grozi?! Weź następnym razem wygoogluj porządnie zanim napiszesz coś równie głupiego ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahama hama
gość dziś mowila w qa ze ma mature , wyksztalcenie srednie i zna dwa jezyki XXX Aha i to świadczy o jej wykształceniu?! hmmm ,śmieszna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Treść art. 190a k.k. brzmi następująco: Karze pozbawienia wolności do lat 3 podlega ten, kto, przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza w niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty psychpoatko! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym rzekomo ona jest nękana? ! nękanie to by było gdyby kafeterki ją nachodziły, wypisały smsy, dzwoniły, chodziły za nią więc radze zapoznać się co znaczy słowo nękanie ! a opinii o sobie nie musi czytać a jednak widać bardzo ją interesują! :) nie strasz bo się zesrasz! poczytaj dobrze jakie znaczenie ma słowo nękanie i przestań wyzywać od psychopatek bo na to też jest artykuł! wygoogluj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADWOKAT Z NIGERII
a czym rzekomo ona jest nękana? ! nękanie to by było gdyby kafeterki ją nachodziły, wypisały smsy, dzwoniły, chodziły za nią więc radze zapoznać się co znaczy słowo nękanie ! a opinii o sobie nie musi czytać a jednak widać bardzo ją interesują! :) nie strasz bo się zesrasz! poczytaj dobrze jakie znaczenie ma słowo nękanie i przestań wyzywać od psychopatek bo na to też jest artykuł! wygoogluj sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pisałam ja, a teraz idę zrobić sobie scat do buzi. Autorka wpisu na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiałaś bardzo się przestraszyć pisząc aż dwa takie same posty :D oby pani Ewelina coś z tym zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0111111
Taaa bardzo sie przestraszyłam ,już s... ze strachu :) ! Jaka ty jesteś głupia! A nie napisałam dwóch takich samych komentarzy celowo, tylko myślałam ,że jeden się nie zapisał a to róznica! Nie mam czego się bać ,ty raczej powinnaś za pisanie takich głupot pustaku! :) Poza tym musiałaś się przestraszyć skoro wygooglowujesz jakieś artykuły ,czyli boisz się mnie :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jesteś niebezpieczna dla siebie i innych. Szpital w Opolu powinien ci pomóc biedna kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0007777777
Pani ewelina ewidentnie przestraszyła się , a prawda ją dotknęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×