Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

You tuberka Ewelina be'glashes oglądacie ? Przepiękna

Polecane posty

Gość gość
Oj Ewelinka czegoż to się nie wymyśli byleby tylko oglądalność była większa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak... typowe cebulaczki, otyłe w rozciągniętym dresie z dzieckiem na kolanie ciągnącym cycka do pasa komentuje jaka to Ewelina brzydka? Gdybyście nie były zakompleksione nie komentowałybyscie jej wyglądu a jednak NIGDY nawet po przeszczepie twarzy nie dorównacie jej do pięt ;) Na koniec polecam iść na jakos kurs samozachowania i ogłady bo tego Wam brakuje polskie zakompleksione dzikuski :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam dzieci inie mam czego jej zazdrościć. Niebawem ona będzie z cycami zwisami do pasa bawić dzieci, ciekawe jak im będzie pupy podcierać z takimi pazurami :) A cyce powiększą jej się o kolejne trzy rozmiary więc wyobrażam sobie jak będzie to wyglądać. Dziecko to obowiązek, skończy się malować przez godzinę bo nie będzie miała to czasu. Jej nie ma czego zazdrościć, dorabia sobie drugą twarz, tony tapety, ramiona pokaże , usta se powiększy kredką i myśli , że jest fajna. DLa mnie jest pusta, tępa i głupia ,udaje kogoś kim nie jest z tym swoim durnowatym udawanym akcentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nóżki krótkie i grubiutkie ma. Cyc napompowany. Markus ma się czym zabawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te komentarze że niby jej zazdroscimy to sobie sama pisze ta krowa z dojlerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ten jej udawany akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że to ona pisze , że jej ktoś zazdrości ! Przecież to ona założyła ten wątek! Ona ma zarąbiste problemy sama ze sobą , czuje się z***biście niedowartościowana skoro oczekuje od ludzi komplementów i słodzenia jej. Niech spojrzy na siebie wreszcie. Zrobiła se doje i myśli, że kobiety będą jej zazdrościć! O zgrozo, jaka ona głupia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zgrozo, nawet nie można napisać krytyki bo Ewelina każdą krytykę odbiera jako przejaw zazdrości! Puknij się w czoło Ewelino i zacznij używać wreszcie mózgu jeśli go masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka brzydka, gruba i tępa a jednak musicie pisać o niej tomy na Kafe ;) kobieta która ma pewność siebie i nie zazdrości nie obraża innych. Kolejna sprawa moze Ewelina uzna, ze Wy jesteście wieśniami cierpiącymi na klato-wklęslowatosc;). Nie narzucajcie swojego gustu i estetyki komis bo gust każdy ma swój i tyle. I to moje zdanie, widoki Eweliny bo tez oglądają ja dziewczyny na poziomie które jej nie zazdroszczą ;). A teraz idźcie sie dziewczęta ogarnąć to tez ktos Was dotknie ale tylko garbatym kijem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie ktoś dotknął , ale garbatym hujem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ się Ewelinka tu broni. Zapewne przez negatywne komentarze gotowa wyskoczyć przez okno taka głupia jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piernicze, założyła sweter i spodenki od piżamy a do tego kozaki. No brawo, wieś tańczy , wieś śpiewa nie ujmując wsi to ona jest naprawdę wieśniara na maxa ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ją śledzisz w mediach społecznościowych? A nie pomyślałaś, ze moze ona ma ochotę być wiesniara? Dobrze, ze chociaż ty jesteś panią z miasta, elokwentna z dobrym gustem, jedna taka diva nam wystarczy, daj innym być kim chca, dobrze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śledzić jej nie śledzę ,chociaż pewnie chciałaby :) mam z niej beke , wieśniara jedna niech pokaże morde bez tapety i tych doklejnaych sztucznych rzęs ,ona jako jedyna na yt wstydzi pokazać się bez tapety, wcale nie dziwię się dlaczego:) bozia rozumu i urody nie dała to trzeba sobie dorobić maskę jak to jest w jej przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniara, morda, krowa.... jestem w szoku. Mowisz o madrosci a sama reprezentujesz nizine spoleczna. Wstalas o 8:00 i pierwsze co robisz to wchodzisz na forum o ewelinie . psychfanka. Tyle agresji plynie z twojej wypowiedzi ze az musialam to napisac . szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09sm09
Nie wiem czy ona tu pisze, ale jeżeli tak to powinna złapać więcej dystansu do siebie i zrozumieć, że osoby, które są zerami i nie mające życia będą ja zawsze obrażać. Osobiście uważam ja za śliczna kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja osobiście uważam ją za pustaka ze szpachlą na ryju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa sama pisze, Ewelina tez ma normalne widzki a nie tylko zawistne psychofanki, zakompleksione które musza wylewać swój jad anonimowo. Wy jesteście piękne, to super, ale dajcie być Ewelinie kim chce, to jęj życie i jej sprawa a Wy zajmijcie sie swoim. Dla Was ona jest wiesniara a dla niej moze Wy jesteście wiesniarami. Także konczac bawcie sie dobrze, paszteciki bo nawet ta tona tapety i sztuczne rzęsy Wam nie pomogą. Z uroda trzeba sie urodzić. Wy macie brzydka urodę i charakter, współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śledzisz? A kto szczegółowo zdaje relacje co Ewelina wrzuca na swoje konta społecznościowe? Hahhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie z urodą trzeba się urodzić Ewelinko a tobie nawet te 3 cm szpachli nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinko pokaż swoją morde bez tapety to bedziemy dalej rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na to, że obraźliwe posty pisane sa z jednego adresu IP to piszesz sama ze sobą Hahaha ale nudne musisz mieć zycie a inteligencje na poziomie linoleum. Papa zakompleksiona istoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Patrząc na to, że obraźliwe posty pisane sa z jednego adresu IP to piszesz sama ze sobą Hahaha ale nudne musisz mieć zycie a inteligencje na poziomie linoleum. Papa zakompleksiona istoto XXXX nudna to jesteś ty , a nie moje życie, pytam co ty tu ciągle robisz ewelino i cały czas odpisujesz na komentarze i to nie jednej osoby dla twojej wiadomości, akurat ty widzisz z jakiego IP jest pisany dany komentarz, weź się nie ośmieszaj mała, gruba istotko, zajmij się mężulkiem, no chyba, ze ma cie już dośc skoro ciągle siedzisz na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom linoleum , pierwsze słyszę, ewelina to ma porównania rodem z wiochy jakiej pochodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linoleum to ona sobie na twarz kładzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:37 Dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrz 10:45 tego vloga, tak ewelincia wygląda bez tapety ,ale z doklejonymi rzęsami z którymi nigdy się nie rozstaje nawet kładąc się spać ! PASKUDNA JEST DLATEGO TYLE TAPETY NAKŁADA https://www.youtube.com/watch?v=pKrUL0zzTgU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło rzeczywiście paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faktycznie ma się czym chwalić, ponad 6 lat siedziała z niemcem bez ślubu żyjąc w grzechu , a dopiero po takim czasie wzięła ślub i jeszcze białą suknię, jak jej nie wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla Eweliny noc poślubna to nic nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×