Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

You tuberka Ewelina be'glashes oglądacie ? Przepiękna

Polecane posty

Gość gość
Ja uważam, że oni mają syndrom przechodzonego związku, nuda i rutyna. On się robi coraz starszy , na zdjęciach ślubnych bardzo poważnie wyszedł a ona wygląda jakby miała co najmniej 36 lat. Dziwię się, że tyle lat zwlekali na ślub, widocznie nie byli pewni siebie. Ja bym tyle nie czekała, facet jak kocha i jest zdecydowany szybko chce się hajtać a nie czekać aż tyle lat. Bez sensu. Tyle , że ja jestem Katoliczką więc nigdy bym tyle lat nie siedziała bez ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha smutne dewotki na forum hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewotką jesteś właśnie ty ewelino, nie potrafisz przyjąć prawdy do siebie. I w kółko : moi drodzy, moi kochani. Kogo ty udajesz ?! Jesteś zdewociałą babą z syndromem przechodzonego związku . Za 10 lat będziesz wyglądać na 50 jeśli nie przestaniesz się tyle maziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcus jest 82 rocznik, więc ma 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, że jej kanał jest fajny. Poleca naprawde dobre i sprawdzone kosmetyki. Ja kupilam kilka po jej rekomendacji i się nie zawiodłam. Wydaje sie byc miła dziewczyna. Skonczmy hejt, bo niedługo kafeteria zamknie wszystkie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest hej tylko prawda. Niech przestanie wreszcie udawać kogoś kim nie jest. W Polsce nazywano by ją : BLACHARA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być to nie jest hejt tylko prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem dowartościowane dziewuchy nie muszą sobie strzelać codziennie selfików , domalowywać ust konturówką i pomadką i obrysowywać je dodatkowo białą kredką, nie muszą powiększać cyców aż do takiego rozmiaru jaki ma ona, doklejać sztucznych rzęs, nakładać tonę szpachli, chyba, że są po prostu niedowartościowane, zakompleksione i dorabiają sobie maskę w postaci tony tapety ,gdyż nie potrafią zaakceptować siebie takimi jakie są. Przecież to się rzuca w oczy, że ona udaje kogoś kim nie jest, gwiazdą Hollywood nigdy nie będzie, oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a czy dowartosciowane kobiety obgaduja inne na forum ? Przeczysz sama sobie . Sama mam zupelniecinny styl , ale jestem zdania, ze kazdy ma prawo wyrazac siebie jak chce. Polska jest strasznie zacofanym i zazdrosnym krajem . Przykro sie to czyta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ1234566777070770
19;16 Ja jej nie obgaduje, tylko skoro wrzuca filmy na YT niech liczy się z tym , że mam prawo wyrazić swoje zdanie i to robię. Też nie jestem miss świata, ale po co mam zakładać maskę na twarz jaką Bóg mi dał. Muszę napisać prawdę i to piszę, ona musi mieć problem ze sobą bo nie akceptuje siebie to przecież widać. Zauważ , że te wszystkie sweet focie to są tylko po to by się mogła dowartościować, wymaluje się i zrobi sweet focię ,niby czemu ma to służyć? ! I ona pisze , że ciężko pracuje, jakby ciężko pracowała to nie miałaby czasu wrzucać fot jeszcze w dodatku samej siebie, samozachwyt czy jaki ciul bo nie rozumiem. Ktoś kto ciężko pracuje nie może nosić takich pazurów bo takie pazury przeczą ciężkiej pracy, kogo ona w ogóle udaje?! No ludzie ,kobieta ma ewidentny problem ze sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, Ewelina po prostu lubi SEX i wyraża go swoim wyglądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak, za grosz godności to ona nie ma. Dla mnie żenadą jest pokazywanie zdjęć ze Ślubu, przecież to prywatna sprawa. Ja MOICH NIGDY NIE UDOSTĘPNIŁABYM ZA ŻADNE PIENIĄDZE. TO JEST PAMIĄTKA DLA MNIE I MOJEJ RODZINY A NIC DO TEGO OBCYM OSOBOM! Sprzedała się jak tania dzi.... Ona pewnie dla pieniędzy i większej oglądalności zrobiłaby... (wiadomo co )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jej Markus to prostak jakich wielu. Jakieś dwa miechy temu byłam w Berlinie i go widziałam. Jechał samochodem, trąbnął jakimś dziewczynom , uśmiechnął się do nich i jeszcze się za nimi oglądał. Masakra. Widziałam to na własne oczy , to był na bank on. Zdziwiłam się , że w Niemczech też takie buractwo tak się zachowuje nie wspominając o Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma swoje za uszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ,tobie też życzymy miłego weekendu i czekamy na kolejne sweet focie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poucz Markusa , żeby nie podrywał innych kobiet a już tym bardziej nie trąbił na nie. TO prostackie , tylko buraki się tak zachowują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecacie z polskich yt? Bo chyba czas najwyższy, by jakieś nowe kanały zajeły miejsce tych co niby mają największą widownię. I nie interesują mnie osoby wzbudzające tanią sensację typu olfa, andziaks czy szusz czyli te co otarły się o pudla. Ja odkryłam Agatę Rek, może ktoś zna podobne kanały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubiłam nudziarę , ale usunęła konto, właściwie to nie ma kogo oglądać, wszystkie wytapetowane i w kółko jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie wszystkie gadają o tapecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie gadają o tapecie bo same mają full tapety i cyce na wierzchu więc naprawdę nie ma co i kogo oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLAĆ SZKOPÓW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olać Ewelinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×