Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozterka93

Co się dzieje z tymi mężczyznami ? Dlaczego wciąż jestem sama

Polecane posty

Gość rozterka93

Cześć wszystkim :) podzielę się z Wami swoją historią mam za sobą dwa związki w których faceci byli bardzo dziecinni i byli babiarzami nie potrafili mnie docenić , zaakceptować liczyli tylko na jedno ( myślę , że wiecie co mam na myśli ) nie kochali mnie , nie akceptowali nie zależało im na mnie , mówili puste słowa , które z rzeczywistością nie miały nic wspólnego byłam z nimi po mimo że na mnie nie zasługiwali ponieważ bardzo boje się samotności , nie lubię być sama ani w uczuciach ani w życiu a jednak wyszło na to , że zostałam sama i wiem że nie ma co szukać na sile jak ma coś przyjść to przyjdzie ale smutno jest być samemu , dlaczego Ci mężczyźni są tacy dziecinni , często babiarzami oraz liczą tylko na jedno ? gdzie są jakieś wartości , którymi się kierują ? Bardzo trudno w tych czasach znaleźć "normalnego chłopaka z wartościami " nie mówię że wszyscy tacy są , mam nadzieje że są jeszcze na świecie fajni . normalni Faceci z wartościami ... tylko tak ciężko ich znaleźć . Wymieniają Cie na lepszy model jak im się znudzisz .. no cóż co sądzicie dziewczyny czemu tak jest ? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymieniają Cie na lepszy model jak im się znudzisz .. no cóż co sądzicie dziewczyny czemu tak jest ? x byłam z nimi po mimo że na mnie nie zasługiwali ponieważ bardzo boje się samotności xxx pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wydaje mi sie że wy też nie jesteście święte. Dlaczego nie kochacie faceta który Was kocha docenia, tylko wolicie s********a ?! Może jesteś nielicznym przypadkiem gdzie dla Ciebie liczy się szczęście, miłość zaufanie... Bo reszta to chyba o tym zapomniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo latacie za ciachami z włoskami do góry dlatego wam się nie układa w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 100% cie wymieniają bo za dużo gadasz lub piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień towarzystwo i nie biegaj za modelami z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej facecików młodszych niż 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi modelami. Dziewczyno zafundować sobie romans że starszym facetem to ci otworzy oczy na wiele kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety chcą badboya, który ***** wszystko co się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozterka93
Właśnie dla mnie jest bardzo ważne , miłość , szczęście , akurat ja nie natrafilam na takich mężczyzn , którzy chcieli sie mna zaopiekować tylko raczej wykorzystać...tez nie wiem do czego zmierza ten dzisiejszy świat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy nie znaczy dojrzały tacy są bardziej niedojrzali niż młodsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O badboyach i modelach piszą tylko trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz za swoje pustaku tak to jest jak się leci na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kobiety nie pozwalają żeby się nimi zaopiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mówię o facecie starszym o 20 lat. Taki mały eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozterka93 Co mogę Ci powiedzieć mi dostało się po uszach strasznie byłem za dobry wysyłałem kwiaty do pracy, liściki, zawsze mogła na mnie liczyć a i tak powiedziała że mnie nie kocha, a jak napisałem jej że idę z koleżanką do kina to miała takie pretensje że głowa mała. Nie byłem akurat jak piesek na każde zawołanie ale nasza znajomość posuwała się do przodu każdy z nas w to inwestował, a dziś mi mówi że nie chce mnie stracić bo co ? Boi sie samotności, ma kogoś na boku a ja jestem w rezerwie mam gdzieś taką znajomość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozterka93
Akurat Ci chlopcy , z którymi ja bylam to nie byli żadni modele z wygladu przeciętny chlopak ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze po prostu warto dac szanse chlopakowi ktory jest normalny , przecietny ale ma dobre serducho ? Wielu jest takich , niedocenionych. A kobieta spojrzy i oleje bo chcialaby miec Bóg wie jakiego przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu jest takich , niedocenionych. A kobieta spojrzy i oleje bo chcialaby miec Bóg wie jakiego przystojniaka x masz tu misiaczka biedny prawiczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem trollem tylko piszę prawdę czego kobiety oczekują, na jakich mężczyzn oczekują :) Tylko wygląd, wygląd dla nich się liczy nie spotkałem ani jednej dziewczyny, która by nie wymagała idealnego, metroseksualnego mężczyzny z włoskami do góry. Dlaczego przeciętny, normalny mężczyzna z wartościami, który szanuje kobiety nie ma żadnych szans na związek? wiadomo dlaczego, bo on taki jest nudny, mało atrakcyjny, nie daje emocji, nie bije, nie ***** wszystko co się rusza dlatego taki mężczyzna jest pożądany wśród kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozterka93
Artur94 Ja tez byłam za dobra za bardzo kochalam i trzeba chyba do tego z dystansem podchodzić , a bycie w rezerwie jest na pewno nam nie sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś Lepiej być prawiczkiem niż być takim *****czem jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozterka93 Dałbym wiele żeby poznać dziewczynę która będzie robiła tyle dobrego co ja dla niej. I wiesz co Ci powiem Ci jedną rzecz nie chcę jej znać a i tak ją kocham na dzień dzisiejszy ... Ale nie dam się zmanipulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek ma jakieś wartości może być w związku i czekać z tymi sprawami do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmisz Jak desperatka- owszem, malo jest fajnych facetow ale moge sie zalozyc ze tkwilas w tych toksycznych zwiazkach o wiele za dlugo. Pewnie widzialas objawy ze sa kobieciarzami, nie szanuja CIE I nie zalezy im ale tkwilas w tym ,,bo boisz sie samotnosci" I Sama ich nie pogonilas tylko oni ztywali po czasie. Zgadlam?Takimi kobietami latwo manipulowac, staja sie bluszczami ktore tylko uwieszaja sie na facecie, sa mniej szanowane przez taka postawe. Zmien nastawienie I odkryj plusy bycia same, nie masz kolezanek, jakis pasji? Bedziesz atrakcyjnieksza DLA potencjalnych partnerow jesli nie bedziesz sie nudzic Sama ze soba, bedziesz miala jakies hobby, gdy facet nie bedzie calym Twoim zyciem. Od bluszczy faceci uciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wróżę nic dobrego ani arturowi ani rozterce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×