Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozterka93

Co się dzieje z tymi mężczyznami ? Dlaczego wciąż jestem sama

Polecane posty

Gość gość
Faceci kieruja sie takimi wartosciami jak : seks, pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mało mężczyzn o zdrowej osobowości, za to kobiet o zdrowej osobowości nie ma wogóle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o prawda, ja seksu nie uprawiam, nie piję, nie palę, nawet ostatnio onanizm ograniczyłem, jestem wegetarianinem intowertykiem. Chcę być wolny i czysty od zniewolenia czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wegetarianin o zdrowej osobowości? Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpisze, to dziadowskie forum uznaje mój komentarz za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ideologie = zniewolenie zaprzeczasz sam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyznaję żadnej ideologii. Ja mam po prostu trzeźwy analityczny umysł. Wegetarianizm jest zgodny z moimi osobistymi poglądami, analizą, i nie ma nic wspólnego z moimi ideologiami, bo żadnych nie wyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mało mężczyzn o zdrowej osobowości, za to kobiet o zdrowej osobowości nie ma wogóle! x bardo ciekawe stwierdzenie, możesz je rozwinąć ?...szczególnie określenie "zdrowa osobowość" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:27. Okey. Podkreśliłeś jednak "jestem wegetarianinem" więc uznałam że traktujesz to jako ważne w swojej osobie. Dla związków z ludźmi jednak to nie jest ważne co sie kladzie na swój talerz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wyznaje jakąś ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Ideologia to nie to samo co poglądy czy stanowisko wobec czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa osobowość kobiety? Taka kobieta wie czego chce i docenia to co ma/kogo. Nie wymyśla problemów, stabilna emocjonalnie. Nie porównuje swojego życia co chwilę do życia innych. Bo oni mają to , bo byli tam itp.Ale takich kobiet na świecie nie ma. Bo kobiety szybko się nudzą , dlatego stale chcą atrakcji/emocji. To czego przed chwilą tak bardzo pragnęły za dwa dni może dla nich już nie istnieć. Jak maja rodzinę o której wcześniej marzyły. To rozwalają ją dla chwil z kochankiem(rozwód). Stale szukają nowych bodzców(emocji). Wiecznie są nie zadowolone.I tą złość wyładowują na partnerze.Po prostu nudzą się same ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto ma jakiś zestaw poglądów z automatu wyznaje jakąś ideologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jeszcze spotkasz kogos odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 problem w tym, że jak spotykacie kobietę która jest sama mimo że ma dajmy na to 30 lat, albo że ma 25 i nigdy nie byla w związku, taką która wlasnie cale życie jest sama i jest w tym zdrowa psychicznie, i szczęśliwa, to uznajecie ją za nienormalną i wiele innych z góry danych określeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do poglądów, to musialby to być zestaw określonych poglądów na dany temat, wspólnych dla jakiejś ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowania kobiet, które opisaleś w związku do mnie akurat nie pasują. Ale to wlaśnie mi jest bardzo trudno znaleźć mężczyznę o zdrowej osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężczyźni o zdrowej osobowości są tak oblegani przez laski , widzące w nim wyspę ratunkową , że po pewnym czasie popadają w ciężkie schorzenia i koło się zamyka a wyspa tonie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×