Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozterka93

Co się dzieje z tymi mężczyznami ? Dlaczego wciąż jestem sama

Polecane posty

Gość Rozterka93
Artur94 To po prostu jeśli ja kochasz to walcz , ale zachowaj też zdrowy rozsądek... bo ja mialam przynajmniej tak ze im wiecej dawalam dobra od siebie tym bardziej on tego nie docenial. Zycze Ci powodzenia i szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozterka93
Gość Pewnie masz racje . Czas chyba postawić na siebie . Mam koleżanki , pasje tylko miłość szczęście tez jest dla mnie mega wazne taki mam system wartości dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co się dzieje z tymi mężczyznami ? Dlaczego wciąż jestem sama" - Po pierwsze zwalasz wszystko na facetów, a to TY WYBRAŁAŚ SOBIE FACETÓW. Pierwszy minus. Tłumaczysz się pokrętnie, że bałaś się samotności. Drugi minus. Podobają Ci się tacy, dlatego ich wybrałaś, ale nie przyznasz się jacy Cię kręcą, nie jesteś siebie świadoma. Trzeci minus. Jęczysz "gdzie Ci normalni z wartościami", czyli tak - tym złym dajesz doopy, a tym normalnych z wartościami słodzisz, by się napalali na Ciebie (jak już doopa się zestarzeje?). Czwarty minus!!! x Kobieto ty jesteś nienormalna i trzymaj się z dala od wartościowych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem sam szukam dziewczyny od 13 lat :) Nigdy w związku nie byłem, bo każda mnie odrzuciła za wygląd nie, nie jestem brzydki problem jest w tym, że każda oczekiwała przystojniaka, który zachwyca każdą kobietę na przejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha - piąty minus jest taki, że udajesz, że zależy Ci na miłości, a byłaś w związkach gdzie byłaś pomiatana. To nie jest miłość, to masochizm. Jesteś a) masochistką (lubisz być nie tyle zdominowana co wręcz poniewierana przez facetów) b) nieświadoma siebie c) dziecinna (zwalasz wszystko na innych). Wy kobiety jesteście w większości właśnie takie i napiszę Ci, że Ci "normalni wartościowi" już się budzą widząć to wszystko i coraz mniej będzie chętnych do ożenku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozterka93 Możemy nwm gdzieś pogadać wymienić się swoimi doświadczeniami na temat związków ? Może być poczta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozterka93
Gość 14 58 Nie zna mnie Pan wiec nie ma prawa mnie oceniać, kazdy ma prawo do swojego zdania , a Pan widze wyrabia sobie nie sluszna opinie o mnie tylko z tego co zaobserwowalam w dzisiejszym swiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spotkałem ani jednej dziewczyny, która by nie wymagała idealnego, metroseksualnego mężczyzny z włoskami do góry x eeeee, gdzie ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozterka93
Artur94 Jasne czemu nie :) może poddaj swoja poczte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna Ja dziś Na południu Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanę sam do końca życia właśnie z powodu kosmicznych, nierealnych wymagań kobiet co do wyglądu mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostanę sam do końca życia właśnie z powodu kosmicznych, nierealnych wymagań kobiet co do wyglądu mężczyzny. Pozostaje mi jedynie oglądanie dziewczyn w google grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.urwa jakie z was tępaki ludzie zadją pytania i c***a mogą się dowiedzieć. J****i hejterzy ! Życze Wam wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie zna mnie Pan wiec nie ma prawa mnie oceniać" x Oceniam fakty podane w pierwszym poście. Kolejny minus - "każdy ma opinię do własnego zdania" byle by nie była to negatywna opinia. Nienormalna kobieta do potęgi n-tej, tylko frajerzy na takie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież odpowiedziałam autorce jako pierwsza xxx Życze Wam wszystkiego dobrego x My Tobie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozterka93
Artur94 niestety nie mogę odczytać Twojego maila ... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×