Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość morbid angel1

Czy mężczyźni boją się atrakcyjnych kobiet, pewnych siebie kobiet?

Polecane posty

Gość gość
Na pewno nie pomyślał, że jesteś psychopatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się tym tak. Ja pewnie też na Twoim miejscu pomyślałabym, że coś z tego będzie, bo też bym te sygnały tak odczytała. No i plus dla Ciebie za odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Myślę że wśród mężczyzn coraz więcej jest metroseksualnych i "cieplarnianych" chłopców i tu jest problem bo nim dziewczyna zalapie o co chodzi to nie ma w czym wybrać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za szczerość i słowa otuchy ;) @Taki Zielony: Obawiam się, że możesz mieć rację. Mam wrażenie, że mężczyźni dzielą się właśnie na dwie skrajności: albo typowi macho albo nieśmiali. Nie mogę jakoś trafić na nikogo pośrodku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze trafisz na właściwego faceta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Angel myślę że nie szukasz pośrodku :-) szukasz wersji premium ;-) macho gdy tego wymaga sytuacja i romantyka w zupełnie innych okolicznościach :-) Myślę że to ciekawe zajęcie dla socjologii ilu spośród nas spełnia te wymagania :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo takich mamy mężczyzn, niedowartościowanych, mało męskich, nie pewnych siebie, po prostu słabych. Facet jak widzi atrakcyjną laskę to nigdy do niej nie podejdzie na ulicy, w grupie czuje się silny to może nawet coś chamskiego krzyknąć. Ale sam na sam wymięknie. Mówimy o czynności podejscia i odezwania się a to facetów przerasta. to jest kuźwa lekko dramatyczne bo co jeżeli przed nimi będą większe wyzwania po prostu im nie sprostają. Mam bardzo atrakcyjną koleżankę która miała na oku kolegę z pracy tamten to wiedział czaił się, rok , nie mógł się przełamać kiedy wkońcu się przełamał cały się trząsł ręce mu drgały, ona sie z nim nie umówiła pyta dlaczego? a ona: Po co mi to, koleś cały się trząsł po co ja mam się z nim na kawe umówić jeszcze wyleje na siebie i po co mi to. Tak to niestety jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubliżacie tym facetom, a tak naprawdę ten biedny chłopak się nie wystraszył tylko po prostu nie chciał zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Mam tylko taką uwagę ws tych boskich lasek, są tak boskie że stają się klodami i drętwymi idealistkami zapatrzonymi w siebie i jeśli facet jest normalny to wybierze tą pospolitą, która pójdzie z nim na ryby, grzyby i rower oczywiście bez makijażu i wizyty u fryzjera wcześniej ;-) taki niuansik ale jakże istotny w codziennym życiu :-) święto nie może trwać cały rok na okrągło bo to nuda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I za taką nikt się nie obejrzy a faceci uwielbiają zazdrość w oczach innych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naturalna uroda nie potrzebuje tapety a naturalnie piękne włosy tez nie potrzebują fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idealistka może być estetką ale ogólnie uzna materie tylko za materię :/ a ciało tylko za ciało więc drętwość nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówi się to o księżniczkach i próżności (to często wymówka dla męskiej bierności czy nieśmiałości) a taka prawda że jednak w większości to faceci wolą polować na zwierzynkę (taka natura) a nie dostać gotową na tacy (przynajmniej taką na dłuższą relację). x Znowu ta kretynka która wmawia facetom co wolą. Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morbid angel jesteś wyjątkową kobietą, która nie czeka biernie jak krowa na rowie jak większość polskich królewien z drewna. Tylko bierze życie w swoje ręce i działa. Co do chłopaka - przede wszystkim to jego strata. Ale może też być tak, że nie wie teraz co począć. Uwierz mi, faceci w tym kraju nie są przyzwyczajeni, że atrakcyjna dziewczyna daje im kartkę z numerem telefonu. W kraju pełnym próżnych lal z przerośniętym ego to naprawdę wielka rzadkość. Polska to dalej XIX wiek jeśli chodzi kobiecą mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Taki Zielony: Haha myślę, że jest coś w tym, co napisałeś. Wersja premium... Mam nadzieję, że jak socjologowie znajdą takich to dadzą znać na Kafeterii. Uważam, że znajdzie się więcej chętnych dziewczyn na tę wersję premium ;) @gość pod Zielonym: Świetny opis. Niestety, z obserwacji właśnie tak to wygląda. Nie mówię tu już tylko o sobie,ale o doświadczeniach koleżanek itd. W grupie albo z daleka to każdy mądry, a jak przyjdzie co do czego to słowa nie może wykrztusić. Jakiś czas temu spotykałam się z pewnym facetem przez 3 miesiące. Inteligentny, można było fajnie pogadać, podobne gusta muzyczne itp.,a jak się dowiedziałam po czasie to ma 33 lata i nadal jest prawiczkiem, bo przez cały czas panicznie bał się kobiet, w szczególności tych atrakcyjnych. Ze mną chciał spróbować, ale niestety wymiękłam :/ @gość jeszcze niżej: nie rozmawiamy już o TYM chłopaku, tylko ogólnie o facetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morbid Angel - to może ty masz po prostu taki beznadziejny gust, że interesujesz się tylko takimi....okazami? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
I to jest problem Angel tej wersji premium, że więcej dziewczyn jest nim zainteresowanych i będą walczyły o niego jak lwice ;-) i wtedy wersja premium staje się second hand :-D ot i taka przewrotnosc świata :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Nie wiem czy jest to możliwe ale jeśli kobieta uszanuje wady swojego faceta i nie będzie go naprawiała za wszelką cenę to ma szansę na szczęście i miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
A jeśli jej się uda go naprawić :-D to już go nie będzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się zawsze wydawało, że najlepiej jest mieć faceta który po prostu odpowiada nam jako człowiek, a nie oceniać na podstawie jakiś ogólnych "społecznych" wymogów i szufladek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość 22:23 - Dzięki wielkie :) Chociaż ktoś spojrzał na moją akcję z innej i "mojej" perspektywy ;) @gość 22:33 - Beznadziejny gust? Imponuje mi u facetów inteligencja przede wszystkim. Z tym facetem, o którym mowa wyżej w wątku akurat było inaczej, bo najzwyczajniej w świecie wpadł mi w oko, a raczej trudno na podstawie wyglądu określić osobowość człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się śmiałam, bo przedstawiłaś dwa przypadki - jeden stary prawiczek z problemami, a drugi niby się wystraszył :P Tak poważnie, to nie widzę powodu żeby ubliżać innym kobietom tak jak to zrobił/a gość z dziś . Po prostu chłopak nie chciał zadzwonić, mógł nie być zainteresowany, mógł się speszyć, mógł uznać, że to trochę za natarczywe zachowanie. Jest dużo tych "może" więc nie ma co gdybac, ty nic złego nie zrobiłaś, on też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Taki Zielony: To zależy o jakich wadach mowa :) Bo są rzeczy, na które ja przymknę oko, a dla innej kobiety to będzie problem nie do przebrnięcia. Różni są ludzie i różne wymagania względem drugiej połówki mają. To się tyczy i kobiet i mężczyzn, wiadomo. Co do Twojej wypowiedzi na temat księżniczek to zgadzam się z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
Dla mnie Angel jest normalną kobietą :-) mówi myśli czuje i żyje oczywiście tak jak chce jak jej dobrze czy wygodnie :-) wszystkim załamanym serdecznie dziękuję i omijam wielkim łukiem :-D Czasem i facet potrafi być wymagającym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trochę nie w temacie jestem, jakim załamanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki Zielony
He he *zaklamanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy kto jest "księżniczką" (lub "księciem") jest zakłamany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nraz
A jaki mu tam numer wpisałaś? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×