Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wytłumaczyć córce, że to nie jest jej rodzeństwo.

Polecane posty

Gość gość
Za to Ci się rozwaliła rodzina bo awansu Ci się zachciało. Córka będzie mieć rodzeństwo czy tego chcesz czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosiara metalowa dziś } Chamico od pługu oderwana - jeśli autorka, będzie nastawiać córkę wrogo do jej brata/siostry, macochy i ojca to tak, to są powody do odebrania jej dziecka. Już sam fakt, ze mają tak rzadko spotykaną opiekę naprzemienną wskazują, ze były BARDZO MOCNE DOWODY na to, że dziecko ma silne relacje z ojcem, a słabe z matką. Polskie sądy z reguły są po stronie matki, nawet gdy nie ma ku temu podstaw, a tutaj ojciec ma bardzo mocną pozycję, czyli prawdopodobnie jej wyjazd miał znaczacy udział w rozpadzie rodziny i relacji z dzieckiem. Obojętnie co takie prostactwo jak Ty sobie wymyśli to co pisze to są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to były mąż autorki zdradził matkę swojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chamica to cię robiła i to szczotką od kibla :D :D Nikt jej dziecka nie zabierze tępaczko, bo w Polsce musiałaby być ćpunką co najmniej. Pojęcia nie masz tłuku o sprawach rodzinnych w polskich sądach i te twoje fakty to pierwszy lepszy prawnik jest w stanie wyśmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak facet jedzie za granicę to jest OK, bo tak bywa, bo trzeba, bo wiele rodzin tak żyje i nikomu przez myśl nie przejdzie, że jest pazerny na kasę, że olał rodzinę, że przyczynia się do jej rozpadu, a żona ma wiernie czekać jak pies i pilnować domowego ogniska ale jak baba jedzie to nagle jej wina że rodzina się rozpada, że facet ma kochankę, a w ogóle dobrze jej tak, bo dziecko porzucila pazerna świnia, a on biedaczek o jejku jejku no musiał się do jakiegoś cycusia przytulić. No kur/wa śmieszne jesteście :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawiła faceta z małym dzieckiem i dziwi się że nie ma do czego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[23:32 Od kobiety jednak oczekuje się większego przywiązania emocjonalnego do dziecka związanego z naturalnym instynktem macierzyńskim i tym że nosiła dziecko 9 miesięcy w brzuchu. To jest to potwierdzone obserwacjami odkąd na świecie pojawili sie Adam i Ewa. Jeżeli kobieta sobie opuszcza dziecko na dwa lata ot tak z własnej woli, nie z przymusu i nie jest to dla niej powód by wariować z tęsknoty to jednak z nią jako z matką jest coś nie tak. Nie twierdzę że jest tą najgorszą, bo najgorsze są te co w ogóle nic nie czują do dziecka, ale jest w niej jako w matce jednak coś wybrakowanego. I faktycznie jak jest opieka naprzemienna tzn. że taka matka jako matka wzbudziła jakieś wątpliwości. Dlatego sie skończyło tak jak sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak wiadomo że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
To będzie jej rodzeństwo czy chcesz tego czy nie... Myślę, że przez Ciebie przemawia zazdrość stąd pomysł na buntowanie dziecka. Autorko, wyluzuj. Mleko już się rozlało. Teraz powinnaś się skupić na ułożeniu poprawnych relacji z byłym mężem a nie dolewaniu oliwy do ognia. To nie Ty jesteś najważniejsza i Twoje urazone ego ale Twoja córka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy ja napisałam, że zostawiłam małą od tak. Tęskniłam, brakowało mi, było mi ciężko. Nie jestem zazdrosna. Z byłym mężem ciągle się kłócimy. Nie potrafię dogadać się z nim. Jeszcze teraz kiedy będzie miał nowe dziecko. Po za tym mam nadzieję, że nasza córka nie będzie musiała oddać swojego pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie jej rodzenstwo!!! Nie wmawiaj dziecku nieprawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana345
Pomyśl tak... Cóż, małżeństwo rozpadło się. Nieważne teraz z czyjego powodu. Jego już nie ma i nie będzie!!! Teraz najważniejsza jest córka i jej szczęście. Powinnaś cieszyć się, że Twoja córka ma dobre relacje z partnerką byłego męża. Będzie mieć rodzeństwo, będzie miała w przyszłości z kim się pobawić. Jest szczesliwa, nie psuj tego!!! Tobie nie chodzi o córkę. Ciebie przepelnia zazdrość i zastanawiasz się jak dowalic byłemu. Cały czas myślisz tylko o sobie a nie o bliskich. Przykre to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zazdrosna. Ale on mnie skrzywdził. W dniu wyjazdu nawet nie zawiózł, rzucił obrączką, nawet nie pożegnał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie nie dziwie. Czy dectzja o twoim wyjezdzie byla wspolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były nie chciał się zgodzić. Ale on ma dobrze ułożone życie zawodowe i nie zarabiałam mu wyjeżdżać na szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna opuszczac rodzine jezeli cala rodzina nie chce zebys jechala a tu robisz swoje? Rozwalilas rodzine to teraz cierp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka tepa dzida powinna byc wysterylizowana i nie powinna miec mozliwosci zalozenia rodziny. Zostaw chlopa i corke w spokoju. Daj im zyc. Odetn ij sie od nich. Bo zadna rodzina juz nie jestes ani dla bylego ani dla bylej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłej córki?? Mame ma się tylko jedną. Nawet jakbym wyjechała na koniec świata to dalej byłaby to moja córka. Chciałam być zrealizowana, podnieść standard życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawilas ja na 2 lata. To juz nie jest twoja corka. M nowa mame i zostaw ich w spokoju!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała mogła jechać ze mną, chciałam tego bardzo, ale jej ojciec zabrał jej paszport, dowód. Odebrał dziecku możliwość nauki języka, poznanania innego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parterka ojca to nie jest jej mamą i nigdy nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie rodzeństwo twojej córki, przyrodnicze, tak się to nazywa... Spróbuj dogadać się z eks, znam wiele kobiet po rozwodzie, które mają problem z brakiem zainteresowania ojca dzieckiem... Ty mozesz jeszcze zbudować coś fajnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jest..biologiczna matka tylko ja urodzila i zostawila na pastwe losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyrodnicze rodzeństwo - hahahaha padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma 6 lat, w jej życiu nie było mnie tylko niecałe 2 lata. Byłam obecna w trochę inny sposób, widywałam ją przez rozmowy wideo. Kiedy wyjechałam była dużą, samodzielną dziewczynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahha przez kamery. Ty idz do psychiatryka bo normalna matka nigdy by tak nie postapila. To odbiera ci mozliwisc bycia matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jak mąż jedzie za robotę i wraca tylko na święta to kobieta ma prawo znaleźć sobie gacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze, że ta kobieta była obecna w naszym życiu. Jest to jego znajoma z pracy, niby Kiedy wyjechałam ona zaczela mu pomagać z małą i ,,świetnie" zastapiła moje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze. Wara od bylego meza i bylej corki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×